Büyük beden Malaya peştemâli, genellikle bele sarılan ve farklı şekillerde giyilebilen büyük bir tüp veya kumaş uzunluğudur. Kumaş genellikle ekose veya kareli desenlere sahiptir veya parlak renkli olabilir. Birçok modern saron, genellikle hayvanları veya bitkileri tasvir eden baskılı tasarımlara sahiptir. Büyük beden saronların farklı türleri dünyanın farklı yerlerinde farklı şekillerde giyilir..

Kadınlar İçin En İyi Büyük Beden Sarong Tasarımları:

İşte en iyi 9 büyük beden saron,

1. Hafif Siyah Sarong:

Hafif Siyah Sarong

Bu büyük beden siyah Malaya peştemâli, ihtiyaçlarına göre hafif büyük beden giysiler kullanmayı seven kadınlar için en iyi gündelik Malaya peştemâlidir. Bu Malaya peştemâli, birçok bağlama desenine sarabileceğiniz türden bir tarza sahiptir; Bu, suni ipek kumaş kullanılarak yapılmış siyah renkli katı artı boyutu Malaya peştemâlidir. Herhangi bir plaj partisi zamanı için en iyi seçim.

2. Büyük Beden İçin Baskılı Sarong Wrap:

Büyük Beden İçin Baskılı Sarong Wrap

Bu, kadınlar için çiçek baskılı Malaya peştemâli artı boyutudur. Bu, rahat bir tatil gezisi için uygun olan polyesterden yapılmıştır. İsteğinize göre farklı bir şekilde sarılabilir. Büyük beden saronlarda ve sargılarda hayvanlar vb. gibi farklı baskı türleri mevcuttur. Gündelik giyim için en uygun takımlar.

3. Büyük Beden Yüzme Sarong:

Büyük Beden Yüzme Sarong

Malaya peştemâli büyük beden mayoları seven kadınlar bu tür malayayı tercih edebilirler. Farklı malzemelerle gelir ve ihtiyacına göre seçim yapılabilir. Bu en uygun artı boyutu plaj sarongudur. Ayrıca farklı parlak düz renklerde ve çok renkli olarak gelir.

4. Sarong Etek:

Sarong Etek

Bu, hem pamuk hem de polyester malzemelerle gelen şık, büyük beden bir Malaya peştemâli etek. Kadınlar için düz renk, çok renkli, ışıltılı ve baskılı etekler mevcuttur. Işıltılı altın ve gümüş etekler benzersizdir. Plaj partisi için en iyi takımlar.

5. Sarong Pareo Etek:

Sarong Pareo Etek

Bu, bezin boynun etrafına sarıldığı ve tüm vücudu kapladığı bir Malaya peştemâli pareo eteğidir. Çoğunlukla malzeme pamuktan yapılır. Kadınlar için genellikle baskılı ve düz renkler mevcuttur. Bu rahat ve şık giyim, bir plaj gezisi için mükemmel olacak.

6. Geleneksel Sarong:

Geleneksel Sarong

Bu, hem erkekler hem de kadınlar için geleneksel bir büyük beden Malaya peştemâlidir. Genellikle çekler, bloklar gibi çok basit bir desende gelir ve saf pamuktan yapılır. Desen bölgesel olarak farklılık gösterir, çoğunlukla erkekler beline bağlar ve kadınlar farklı şekillerde giyebilir. Bu gündelik giyim olarak iyi hizmet eder.

7. Tığ işi Sarong:

Tığ işi Sarong

Bu, kroşe adı verilen bir desende ipliklerle dokunan büyük boy bir kroşe Malaya peştemâlidir. Biraz şeffaf ve şık. Birçok rengi mevcuttur ve tercih edilen renk siyah ve beyaz tonlarıdır. Bu, mükemmel bir yaz plaj partisi için en uygunudur..

8. Batik Sarong:

Batik Sarong

Batik sarong bir sanat eseridir. Canlı renkler ve tasarımlarla, Malaya peştemâlini her giydiğinizde yeni bir görünüm yaratmak için karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Yaz gardırobunuza ideal bir ektirler ve plaj örtüsü olarak mükemmeldirler..

9. Celana Sarong:

selana sarong

Bu, hem erkekler hem de kadınlar için bir Celana büyük beden Malaya peştemâli elbisesidir. Bu, pamuklu kumaştan yapılmıştır ve farklı renk ve desenlerde mevcuttur. Bu tipte dış kısım geleneksel bir Malaya peştemâli gibi görünür ve iç kısım pantolon gibi kısmen bölünmüştür. Bu gündelik giyim tüm insanlar için daha rahat.

Sarong, farklı zarif tarzlarda bir parça kumaş giymenin bir örneğidir. Sarong, hem erkekler hem de kadınlar için rahattır. Renk ve model çeşitliliği ile her kesime hitap etmektedir. Sizi Malaya peştemâli ile giydirmeyi planlıyorsanız ve bunlar en iyi yollar.