Günümüzün rekabet ve sıçan yarışıyla dolu telaşlı yaşam tarzında, hepimiz rahatlamak ve eğlenmek için sahil kenarında bir hafta sonu gezisini tercih ediyoruz. Sahilde eğlenirken aynı zamanda ne giyerseniz giyin rahat etmeniz gerekiyor. Maksimum rahatlığı sağlamak için Sarong elbise, sarong sari, Malaya peştemâli etek, Malaya peştemâli şal vb. gibi Sarong tarzı giysiler giyebilirsiniz. En yaygın ve güvenli Malaya peştemâli türü Beyaz Sarong’dur, çünkü hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilebilir ve farklı durumlar için.

Görüntülü Bayanlar İçin En Yeni ve Güzel Beyaz Saronlar:

Aşağıda en iyi 9 beyaz saron türü bulunmaktadır..

1. Sarong Beyaz Etek:

Sarong Beyaz Etek

Sarong kıyafetlerinin uzunluğu, stile ve ruh halinize göre değişir. Sarong Giysilerinin en kısa türü Sarong eteğidir. Size maksimum hareket kabiliyeti kazandırdığı gibi, çekiciliğinizi de canlandırmak için faydalıdır. Yukarıdaki görüntü bir Beyaz Sarong Etek.

2. Tarz Beyaz Sarong Sarın:

Sarılı Tarz Beyaz Sarong

Sarong eteği gibi, Sarong Şal da belinizin etrafına sarılması gereken bir Malaya peştemâli türüdür. Üçgen şekilli düğüm, dairesel ilmek düğüm vb. Malaya peştemâli sarmanın birçok farklı yolu vardır. Bir şal hem erkekler hem de kadınlar için uygundur. Yukarıdaki görüntü bir Beyaz Sarong Wrap.

3. Sahil Tarafı için Beyaz Sarong:

Sahil Tarafı için Beyaz Sarong

Plaj tarafında, bir Sarong en popüler giyim seçeneğidir. Beyaz Plaj Sarong, en sık giyilen plaj saronsu türlerinden biridir. Malaya peştemâli gibi, plaj sarong’u da hem erkekler hem de kadınlar için uygundur. Yukarıdaki görüntü, beyaz renkli plaj sarong’una daha iyi bakmanızı sağlar..

4. Basılı Beyaz Sarong:

Baskılı Beyaz Sarong

Beyaz Sarong açıkça çok yaratıcı ve şık görünmüyor. Farklı renk desenleri veya çiçekler, hayvan baskıları vb. ile baskı yapılırsa Malaya peştemâli daha şık ve trend bir görünüm kazandırır. Yukarıdaki görüntü, basılı bir Kırmızı ve Beyaz Sarong’dur..

5. Basit Beyaz Sarong:

Basit Beyaz Sarong

Çok korkak bir tarzla ilgilenmiyorsanız ve herhangi bir tasarımcı baskısı ile ilgilenmiyorsanız, düz beyaz bir Malaya peştemâli seçebilirsiniz. Malaya peştemâli en güvenli seçenek olduğundan hem erkekler hem de kadınlar için uygundur. En önemlisi, erkekler için uygun olan birkaç Malaya peştemâli tarzından biridir. Yukarıdaki görüntü Şeffaf Beyaz Sarong.

6. Beyaz Sarong Mini Etek:

Beyaz Sarong Mini Etek

Malaya peştemâli eteğin bir çeşidi olan beyaz renkli mini sarong eteğin boyutu, beyaz bir Malaya peştemâli eteğinden bile daha küçüktür. Daha çok dünya genelinde güzellik ve moda modelleri tarafından kullanılmaktadır. Bedenine göre beyaz kısa sarong etek olarak da adlandırılabilir..

7. Beyaz Renkli Sarong Elbise:

Beyaz Renkli Sarong Elbise

Güzel bir plaj kıyafeti olan bu güzel beyaz Malaya peştemâli elbisesine bir göz atın. Günümüz görünümüne sahiptir ancak aynı zamanda giymek çok rahattır. Kapalı kadınlar, sıcak kumsallarda hem serin hem de rahat etmenizi sağladığı için bu tür beyaz sarong elbiseyi giymeyi tercih ediyor..

8. Beyaz Yüzme Örtüsü Sarong:

Beyaz Yüzme Örtüsü Sarong

Adından da anlaşılacağı gibi, bu tür beyaz Malaya peştemâli yüzmeye elverişli olması için özel olarak tasarlanmıştır. Bu Beyaz Saronglar, kadınlar tarafından suya tereddüt etmeden girmek için giyilebilir. Bu saronların şekli ve boyutu, suda kolayca hareket edebileceğiniz, hatta yüzebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Uzun ve geniş oldukları için bu Saronlar uzun beyaz saronlar olarak da adlandırılabilir..

9. Dantel Kenarlı Beyaz Sarong:

Dantel Bordürlü Beyaz Sarong

Dantel bordür, sarong’unuza modaya uygun bir dokunuş katar. Plaj tarafı görünümünüzü geliştirir ve daha çekici görünmenizi sağlar. Bu Malaya peştemâli üniversiteye giden kızlar arasında ünlüdür. Bu her zaman sahilde gezmek için en iyi seçimdir..

Sarong, özellikle sahil kenarı kıyafeti için uygun olan en popüler giyim aksesuarlarından biridir. En güvenli ve en çok tercih edilen Sarong türü Beyaz Sarong’dur. Plaj tarafında cesur ve güzel görünmek istiyorsanız Beyaz Sarong Mini Etek, erkekseniz sade düz beyaz sarong tercih edebilirsiniz..