Bir kumsalda dolaşırken, eğlenirken, rahat bir kıyafete sahip olmanız gerekir. Plaj keyfinizi konforlu hale getirmek için en uygun kıyafet Plaj Sarong’u olabilir. Bir plaj sarong, uzun bir eşarp türüdür. Boyut, malzeme ve tasarım bazında çeşitli Malaya peştemâli türleri vardır. Örneğin, erkekler ipek veya pamuktan yapılmış daha uzun saronlar giyerken, kadınlar zarif bir görünüm için şifon veya ipekten yapılmış orta veya küçük boyutlu saronlar giyerler. Plaj saronlarındaki çeşitlilik için tasarımlar arasında çeşitli baskı türleri, boncuklar, nakışlar, renk kombinasyonları vb..

Kadınlar İçin En İyi Plaj Sarong Koleksiyonu:

En iyi 9 Plaj Sarong türü aşağıdadır,

1. Wrap Tarzı Plaj Sarong:

Wrap Tarzı Plaj Sarong

Bir plaj sarong, belin etrafına sarılmış normal bir Malaya peştemâli tarzıdır. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilir. Bu elbiseyi sarmanın çeşitli stilleri var. Yukarıdaki görüntü, şal tarzı siyah bir plaj sarongudur..

2. Basılı Sarong:

Baskılı Plaj Sarong

Plaj elbisesi hayvan baskıları, geometri tasarımları, doğal tasarımlar vb. gibi birçok farklı tasarımla basılmıştır. Bu tasarımlar plaj sarong giyimine daha şık ve çekici bir görünüm kazandırır. Çoğunlukla plaj saronları, çevredeki plaj atmosferiyle iyi gidebilmeleri için doğal bir tasarıma sahiptir. Örneğin, yukarıdaki görüntü doğal bir tasarım baskılı Malaya peştemâlidir..

3. Şifon Sarong:

Şifon Plaj Sarong

Yumuşak ipeksi şifon malzemeden yapılmış bir Malaya peştemâli şifon Malaya peştemâli olarak adlandırılır. Esasen bir Bayan Malaya peştemâlidir. Şifon, sarong’u çok pürüzsüz ve rahat bir his verirken, pamuğa kıyasla görünümü de geliştirir..

4. Elbise Tarzı Sarong:

Elbise Tarzı Plaj Sarong

Elbise tarzında bir Malaya peştemâli, plaj sarong elbisesi olarak adlandırılabilir. Bu tür Malaya peştemâli, yalnızca bir kadın plaj sarongudur. Size modern bir görünüm verir ve çok moda ama rahattır. Günümüzde birçok kadın Malaya peştemâli elbisesi giyiyor..

5. Plaj Sarong Saree:

Plaj Sarong Saree

Size şık bir görünüm kazandırmanın yanı sıra itibarınızı korumanıza da yardımcı olabilecek bir plaj sarongu istiyorsanız, bir sarong sariyi deneyebilirsiniz. Bu da, elbise tarzı Malaya peştemâli gibi, bayan saronları plaj kıyafetidir. Sahil kenarındaki bu Saree konsepti artık kadınlar arasında yavaş yavaş büyüyor ve modada trend oluyor.

6. Erkekler Plaj Sarong:

Erkekler Plaj Sarong

Sadece kadınlar değil, erkekler de sahil boyunca eğlenirken genellikle plaj saronları giyerler. Onlara şık bir görünüm kazandırdığı için aynı zamanda rahattır. Erkekler, diğer malzeme türlerinden farklı olarak dayanıklı ve uzun ömürlü olduğu için çoğunlukla pamuktan yapılmış plaj saronları giyerler. Yukarıdaki Malaya peştemâli plaj kıyafeti, en iyi erkek beyaz sahil sarongudur..

7. Yüzme Örtüsü Sarong:

Yüzme Örtüsü Plaj Sarong

Bu plaj saronları, yüzme amacına uygun olacak şekilde özel olarak üretilmiştir. Bu plaj saronları, kadınlar tarafından tereddüt etmeden plaj sularına girmek için giyilebilir. Bu tür saronların şekli ve boyutu, suda kolayca hareket edebileceğiniz, hatta yüzebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Uzun ve geniş olan bu Saronlar, büyük plaj sarongları olarak adlandırılabilir..

8. Dantel Bordürlü Sarong:

Dantel Bordürlü Plaj Saronları

Plaj tarafı görünümünüzü renklendirmek ve çekiciliğinizi yükseltmek için dantel bordürlü plaj saronlarını bir seçenek olarak seçebilirsiniz. Dantel bordür aynı zamanda plaj saronlarındaki modern trendlerden biridir..

9. İşlemeli Plaj Sarong:

İşlemeli Plaj Sarong

Bu Plaj saronları, daha iyi bir görünüm için şık bir şekilde işlenmiştir. İplik veya iplik, onu diğer plaj saronlarından ayırmak için yaratıcı ve yenilikçi bir şekilde dokunmuştur..

Bir plaj sarongunun görünüş olarak çok şık ve zarif olduğunu ve aynı zamanda son derece pürüzsüz ve rahat bir his verdiğini görmüş olabilirsiniz. Asil bir şekilde giyinmek ve aynı zamanda plaj tarafında eğlenmek istiyorsanız, o zaman bir sarong sari uygun seçim olabilir, modern ve korkak bir görünüm istiyorsanız, o zaman işlemeli bir sarong seçebilirsiniz..