Plius dydžio sarongas yra didelis vamzdis arba audinio ilgis, dažnai apvyniojamas aplink juosmenį ir gali būti dėvimas įvairiais būdais. Audinys dažnai turi austus languotus ar languotus raštus arba gali būti ryškių spalvų. Daugelis šiuolaikinių sarongų turi spausdintą dizainą, dažnai vaizduojantį gyvūnus ar augalus. Įvairios plius dydžio sarongo rūšys skirtingose ​​pasaulio vietose yra dėvimos skirtingais būdais.

Geriausi plius dydžio Sarongo modeliai moterims:

Čia yra keletas populiariausių 9 plius dydžio sarongų,

1. Lengvas juodasis Sarongas:

Lengvas juodas Sarong

Šis plius dydžio juodas sarongas yra geriausias atsitiktinis sarongas toms moterims, kurios mėgsta naudoti lengvus plius dydžio drabužius pagal savo poreikius. Šis sarongas yra tokio stiliaus, kurį galite apvynioti daugybe susiejimo modelių; tai juodos spalvos kietas plius dydžio sarongas, sudarytas iš viskozės audinio. Geriausias pasirinkimas bet kokiam paplūdimio vakarėliui.

2. Spausdinta „Sarong Wrap“, skirta didesniam dydžiui:

Spausdintas „Sarong“ įvyniojimas, skirtas didesniam dydžiui

Tai gėlių atspausdintas sarongo įvyniojimas plius dydis moterims. Šis yra pagamintas iš poliesterio, kuris tinka atsitiktinei atostogų kelionei. Pagal jūsų pageidavimą jis gali būti supakuotas kitaip. Galima įsigyti įvairių tipų spaudinių, pavyzdžiui, gyvūnų ir kt., Plius dydžio sarongų ir įvyniojimų. Labiausiai tinka kasdieniam dėvėjimui.

3. Plius dydžio plaukimas Sarong:

Plius dydžio plaukimas Sarong

Moterys, kurios mėgsta maudymosi kostiumėlį su priekiniu plius dydžio drabužiu, gali teikti pirmenybę šiam sarongo tipui. Jis tiekiamas iš įvairių medžiagų, ir jūs galite pasirinkti pagal savo poreikius. Tai tinkamiausias plius dydžio paplūdimio sarongas. Jis taip pat yra įvairių ryškių vientisų spalvų ir daugiaspalvių.

4. Sarongo sijonas:

Sarongo sijonas

Tai stilingas plius dydžio sijonas, pagamintas iš medvilnės ir poliesterio. Moterims siūlomi vientisos spalvos, įvairiaspalviai, blizgantys ir atspausdinti sijonai. Blizgantys auksiniai ir sidabriniai sijonai yra unikalūs. Geriausiai tinka paplūdimio vakarėliui.

5. „Sarong Pareo“ sijonas:

Sarong Pareo sijonas

Tai sarongo pareo sijonas, kuriame audinys apvyniojamas aplink kaklą ir dengia visą kūną. Dažniausiai medžiaga pagaminta iš medvilnės. Moterims, kaip įprasta, yra spausdintos ir vientisos spalvos. Šis patogus ir stilingas drabužis puikiai tiks kelionei į paplūdimį.

6. Tradicinis sarongas:

Tradicinis sarongas

Tai yra tradicinis plius dydžio sarongas tiek vyrams, tiek moterims. Paprastai jis pateikiamas labai paprastu modeliu, pavyzdžiui, čekiais, blokais ir yra pagamintas iš grynos medvilnės. Modelis skiriasi regioniniu požiūriu, dažniausiai vyrai suriša juosmenį, o moterys gali jį dėvėti įvairiais būdais. Tai puikiai tinka kasdieniam drabužiui.

7. Nėrimas Sarongui:

Nėrimas Sarong

Tai yra plius dydžio nėrimo sarongas, kuris yra austas siūlais pagal modelį, vadinamą nėrimu. Jis yra šiek tiek skaidrus ir stilingas. Jis yra įvairių spalvų, o pageidautina spalva yra juodos ir baltos spalvos. Tai geriausiai tinka puikiam vasaros paplūdimio vakarėliui.

8. Batikas Sarongas:

Batikas Sarongas

Batikos sarongas yra meno kūrinys. Dėl ryškių spalvų ir dizaino galite maišyti ir derinti, kad sukurtumėte naują išvaizdą kiekvieną kartą, kai dėvite sarongą. Jie idealiai papildo jūsų vasaros drabužių spintą ir puikiai tinka kaip paplūdimio priedanga.

9. Celana Sarong:

Celana Sarong

Tai „Celana“ plius dydžio sarongo suknelė tiek vyrams, tiek moterims. Jis pagamintas iš medvilninio audinio ir yra įvairių spalvų ir modelių. Šio tipo išorinė dalis atrodo kaip tradicinis sarongas, o vidinė pusė yra iš dalies padalyta kaip kelnaitės. Tai laisvalaikio drabužiai, patogesni visiems žmonėms.

Sarongas yra įvairių elegantiškų stilių audinio gabalo dėvėjimo pavyzdys. Sarong yra patogus dėvėti tiek vyrams, tiek moterims. Jis patenkina visų rūšių žmones savo įvairiais stiliais ir spalvomis. Jei planuojate apsirengti sarongu ir tai yra geriausias būdas.