Gyvenimo, kuris augs jūsų viduje, inicijavimo procesas visada bus ypatingas. Abu tėvai yra vienodai atsakingi už tinkamą vaiko auklėjimą ir auklėjimą. Pirmosiomis nėštumo savaitėmis motinos kūnas pripranta prie pokyčių, atsirandančių pagimdžius vaiką. Pirmas pakeitimas, kurio klausiate? Mama pradeda vemti ir anksti ryte skuba į vonią. Kai ji yra visiškai pripratusi prie to, ji vis tiek turi susidoroti su įvairiais emociniais pokyčiais, kuriuos sukelia atsakomybė gimdyti vaiką. Maždaug tuo metu 21 savaitę nėščia vaisiaus raida yra blastocistoje, iš kurios vėliau virsta embrionu, o palaipsniui – vaisiu, galiausiai vėliau įgaunančiu kūdikio formą..

21 savaitė nėščia - atsakyta į visas užklausas

Turinys:

 1. Mėnesių & Trimestras, rodantis 21 nėštumo savaitę
 2. Vaisiaus vystymasis per 21 nėštumo savaitę
 3. Fiziniai ir psichologiniai pokyčiai 21 savaitę nėščioms moterims (simptomai)
 4. 21 savaitė Nėščio kūdikio dydis & svorio
 5. Kūdikis & Pilvas atrodo 21 nėštumo savaitę
 6. Kūdikio padėtis 21 nėštumo savaitę
 7. Nerimas ir baimė 21 nėštumo savaitę
 8. Nėštumo dieta & Pratimai 21 nėštumo savaitę
 9. Medicininiai tyrimai & Nuskaitykite 21 nėštumo savaitę
 10. Kokie patarimai & atsargumo priemonių, kurių reikia imtis 21 nėštumo savaitę?
 11. Seksas nėštumo metu 21 savaitę
 12. Kokia rizika kyla 21 nėštumo savaitę?
 13. Kontroliniai sąrašai 21 nėštumo savaitę

Mėnesių & Trimestras, rodantis 21 nėštumo savaitę:

Pirmasis mėnuo: 1-6 savaitė Antras mėnuo: 7-11 savaitė Trečias mėnuo: 12-16 savaitė Ketvirtas mėnuo: 17-20 savaitė Penktas mėnuo: 21-24 savaitė. Taigi 21 savaitę esate penktasis nėštumo mėnuo ir antrasis trimestras. Tai lemiamas nėštumo laikotarpis, kai vaisius augina gyvybiškai svarbius organus.

Vaisiaus vystymasis per 21 nėštumo savaitę:

Visas šis nėštumo laikotarpis, kuris, kaip teigiama, yra devyni mėnesiai, skaičiuojamas per 40 savaičių. Šis savaitės nėštumo laikotarpio suskirstymas labai palengvina 21 nėštumo savaitės ultragarsą, medicininę priežiūrą ir stebėjimą. Šios savaitės vėl suskirstomos į tris trimestrus. Tai laikotarpis, kai motina ir vaisius jos viduje pradeda vystytis iš tikrųjų. Pamažu savaitės praeina ir netrukus ateina diena, kai gimsta kūdikis. Kiekviena savaitė fiksuoja keletą esminių pokyčių tiek motinoje, tiek vaisiuje.

Devynis mėnesius patyrusi emocinį ir fizinį išsekimą gimdydama kūdikį mama laiko jį rankose. Nors vaiko gimimas pats savaime yra stebuklinga patirtis, jis atneša daug sunkių darbų ir streso. Šie devyni mėnesiai gali būti prilyginami audrai, o kūdikiui – auksinis aukso puodas po vaivorykštės lietumi. Nemiegančios naktys ir darbo valandos, su kuriomis susiduria mama, prieš pradėdama laikyti savo kūdikį rankose.

1. Išskirtinis širdies plakimas:

Laikui bėgant jūsų kūdikio širdies plakimas tampa stipresnis. Silpni impulsai, kuriuos gydytojas išmatuodavo per prietaisą, vadinamą Dopleriu, dabar atrodo kaip asmens širdies plakimas. Dabar gydytojas gali naudoti standartinį stetoskopą, kad sureguliuotų 21 nėštumo savaitės kūdikio dydį.

2. Miego ciklai:

Jūsų kūdikis pradės rodyti miego įpročius. Ultragarso ataskaita gali parodyti, kad 21 savaitę nėščia kūdikio padėtis gimdoje ramiai miega. Dabar jis turi savo miego režimą, ir jei jums pasisekė, galite net sugauti jį jo mėgstamiausioje miego padėtyje. Dabar kūdikis tikriausiai turi subtilų miego ciklą! Taigi būkite atsargūs ir netrukdykite savo mažyliui miegoti!

3. Fizinė būklė:

Pasak gydytojo, kūdikis per 21 nėštumo savaitę išaugo visą nagų komplektą ir šiek tiek plaukų! Lanugo arba minkšti kūdikio plaukai dabar apsaugo kūdikį. Maždaug tuo metu jo nervų sistema pradeda reaguoti į judesius. Šią savaitę pajusite siaučiantį 21 savaitės nėštumo kūdikio judesį, pavyzdžiui, smūgius ir smūgius į pilvą ar keistą burzgimo jausmą, ir tik vienas mažas gyvenimas padarys viską.!

4. Sąmoningumas:

Plečiantis kūdikio pojūčiams, jis palaipsniui pradeda galvoti apie aplinkinius dalykus. Dabar jis pripratęs prie motinos balso, nes jis jį girdėjo daug kartų. Tėvo balsas jam taip pat pažįstamas! Dabar ji žino apie lauke grojamas dainas ir jai garsiai perskaitytas knygas. Aplinka ir aplinka taip pat pripratę. Šie nedideli veiksniai padės kūdikiui palengvėti gimus.

5. Nurijimas:

Šiame etape jūsų mažylis ryja vaisiaus vandenis, kad galiausiai būtų paruoštas maitinimui per pieną, kurį jis gauna iš jūsų. Kūdikio virškinimo sistema šiuo laikotarpiu dirba sunkiausiai, nes turi įvaldyti įgūdžius, kurių reikia sveikam kūnui po gimimo. Mamoms šiuo laikotarpiu patariama laikytis burnos higienos.

6. Vizija:

Šiuo metu kūdikio regėjimas greitai vystosi. Jo antakiai pradėjo augti ir dabar gali suprasti skirtumą tarp šviesios ir tamsios net gimdoje, o akių vokai uždaryti.

Fiziniai ir psichologiniai pokyčiai 21 savaitę nėščioms moterims (simptomai):

Svarstote 21 nėštumo savaitę, ko tikėtis? Štai ką turėtumėte žinoti.

1. Jūs tikriausiai pastebimai esate nėščia šiuo nėštumo laikotarpiu. Galbūt pradėjote dėvėti motinystės ar didesnius drabužius, kad prisitaikytumėte prie augančio 21 savaitės nėščiosios pilvo. Žemiau paminėti fiziniai pokyčiai, kurių galite tikėtis iš savo kūno ir kūdikio, kai esate 21 nėštumo savaitė.

2. Galbūt jūsų krūtys tapo daug didesnės ir gali atsirasti strijų.

3. Neatidėliokite, kai jaučiate norą šlapintis. Dauguma UTI gali būti sėkmingai gydomi gydytojo paskirtais antibiotikais, kurie taip pat yra saugūs kūdikiui.

4. Inkstų infekcija nėštumo metu laikoma neatidėliotina. Jei susiduriate su vienu, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Tai gali sukelti priešlaikinį gimdymo skausmą ar net mažą gimimo svorį. Jums gali pasireikšti padidėjęs odos išbėrimas.

5. Kūdikiai išeina, kai yra pasiruošę ir sutinka su savo natūralia aplinka. Tačiau jie gali būti nenuspėjami maži padarai. Nesijaudinkite dėl begalinių galimybių; tai atima vertingą energiją iš kasdienio malonumo.

6. Dauguma besilaukiančių moterų šią savaitę jaučia energijos antplūdį ir yra mažiau nepatogios. Mėgaukitės savo kūdikio atvykimo planavimu.

7. Jūs galite patirti nugaros skausmą 21 savaitę. Kad padėtų sušvelninti nugaros skausmą, būsimoji motina turi koreguoti savo kasdienybę.

8. B grupės vitaminai, tokie kaip B1, B2 ir B6, yra svarbiausios maistinės medžiagos, nes jie linkę tiekti energiją tinkamam vaisiaus vystymuisi. Jie taip pat padeda skatinti gerą regėjimą ir padeda kurti placentą kartu su kitais kūno audiniais.

9. Šlapimo takų infekcijos (UTI):

UTI yra dažni nėštumo laikotarpiu ir skatina nėštumo eigą. Tai dažnai atsiranda dėl papildomo gimdos svorio, kuris veikia šlapimo pūslę ir gali blokuoti šlapimo tekėjimą. Tokioje situacijoje gerkite daug skysčių, kad išvengtumėte šios būklės.

10. Rytinė liga:

Dabar, kai rytinė liga atslūgsta, ją pakeičia atsakomybės jausmas, kuris yra mažo gyvenimo nešėjas, kuris auga ir maitina jūsų vidų per šias 21 nėštumo nėštumo dieną. Jūs nepastebėsite, kaip prabėgo šie devyni mėnesiai, ir šio laiko pakaks, kad galėtumėte emociniu lygmeniu susieti su savo kūdikiu. Tačiau kuo ilgiau žmogus susitaiko, tuo ilgiau jis turi išlaikyti emocinę suirutę. Motina yra ypatinga moteris ne tik todėl, kad yra vadinama „mama“, bet ir dėl visų 21 nėštumo savaitės skausmo, fizinio darbo ir psichologinių pokyčių, kuriuos ji turi patirti.

21 savaitė Nėščio kūdikio dydis & svoris:

Jūsų kūdikis augo ir nėra toks mažas; tačiau pastarąją savaitę ir būtent šią savaitę augimas linkęs sulėtėti. Dvidešimt vienos savaitės nėščios kūdikio dydis yra beveik lygus morkoms. Tačiau jūsų kūdikis ir toliau vystosi ir bręsta kitais būdais, tuo pat metu priaugdamas svorio. 21 savaičių nėščiosios kūdikio svoris jūsų kūdikis užaugo gana gerai ir dabar jis gali gerai nuryti vaisiaus vandenis, kuriais jis yra padengtas. 21 savaitę jūsų kūdikis pradeda vartoti vaisiaus vandenis, kad pasiruoštų pienui, kurį jis gaus iš savo motinos gimus.

Kūdikis & Pilvas atrodo 21 nėštumo savaitę:

Jūsų kūdikis 21 nėštumo savaitę yra maždaug pusė morkos dydžio. Taip, ir jūs turėtumėte jausti jo judesius, nors juos atpažinti gali būti lengva ir subtilu. Tačiau vaisiaus judėjimas įvyksta 21 savaitę. Šią savaitę jūsų kūdikio akys gali atsiverti. Jūsų kūdikis taip pat gali nuryti vaisiaus vandenis, gali būti pastebimi jų mažyčiai pirštų ir kojų pirštų atspaudai. Jūsų pilvukas turėjo būti išaugęs ir dabar yra labai apvalus. 21 savaitę besilaukiančio kūdikio dydis padidėjo per pastarąsias kelias savaites, tačiau per vieną savaitę jis linkęs sulėtėti, o kūdikis subręsta kitais būdais, kol jis vis tiek priauga svorio.

Vaisiaus dydis: maždaug 18 cm (7,2 colio).

Vaisiaus svoris: maždaug 300 gramų (10,5 uncijos).

Kūdikio padėtis 21 nėštumo savaitę:

Norite sužinoti 21 nėštumo savaitės kūdikio padėtį? Kūdikis gerai auga 21 nėštumo savaitę, todėl padėtis yra atitinkama. Šią savaitę jūsų kūdikio rankos ir kojos yra proporcingos, o jos judesiai dabar yra daug labiau suderinti. Iki šiol matavome nuo vainiko iki galo, bet dabar pradedame matuoti nuo viršaus iki kulno, o tai paaiškina, kodėl ji staiga „išaugo“ tiek. Jūsų negimusio kūdikio kepenys ir blužnis jau seniai sunkiai dirba, gamindamos kraujo ląsteles. Nuo karūnos iki galo iki vainiko iki kulno ilgio jūsų kūdikis dabar yra 10 su puse colio ilgio ir sveria 11–12 su puse uncijos, maždaug tokio pat dydžio kaip didelis prinokęs bananas.

Jei esate 21 nėštumo savaitė, esate 5 nėštumo mėnesį. Liko tik keturi mėnesiai!

Amniono skonis kiekvieną dieną skiriasi priklausomai nuo valgio, kurį paskutinį kartą valgėte. Šis skonių patiekalas jūsų kūdikiui nebus prarastas, nes jūsų mažylis jau turi labai išvystytus skonio receptorius.

Mokslininkai pastebėjo, kad vaisius, kuris buvo paveiktas individualių skonių gimdoje per amniono skystį, po gimimo buvo labiau linkęs valgyti tą patį skonį. Jūsų mažos veiksmo figūros gali choreografuoti į Matricą panašius judesius 21 nėštumo savaitę.

Deja, kol kas nėra įrodyto būdo, kaip išvengti strijų atsiradimo ir zigzago formos per visą kūną. Dabar pagal tokį scenarijų visada galite patepti drėkinamąsias priemones, tokias kaip kakavos sviestas; jei nieko daugiau, tai sustabdys sausumą ir niežėjimą, susijusį su nėštumo ištempta oda). Ar yra kokių gerų naujienų?

Nerimas ir baimė 21 nėštumo savaitę:

Kažkuriuo nėštumo momentu beveik kiekviena besilaukianti mama ir net tėvas pradeda jausti nerimą ir baimę, nes, vykstant didžiuliems pokyčiams, to tikimasi iš jūsųdviejų. Ir visiškai pagrįsta jausti nerimą, bet taip pat ypač sveika tai pripažinti. Daugiau pasikalbėkite apie savo jausmus su draugais ir savo partneriu ar žmogumi, kuris anksčiau turėjo kūdikių – jie tikrai jus nuramins, kad patyrė tas pačias mintis. Svarbiausia, teisingai aptarkite savo baimes su savo partneriu, kuriam tikriausiai taip pat reikia puikaus širdies pokalbio..

Nėštumo dieta & Pratimai 21 nėštumo savaitę:

Dieta:

21 -oji savaitė daugiausia bus skirta atsipalaidavimui, atsipalaidavimui ir miegui, nes būsite išsekę. Likusioje jūsų veikloje bus tikrinimasis, bandymas rasti pomėgį, kuris praleistų laiką, kuris atrodys amžinai. Sportuojant ir laikantis dietos bus skirta kita dienos dalis, ir tai yra pati kritiškiausia dienos dalis, nes tinkama mankšta padės tinkamai atsipalaiduoti. 21 savaitės nėštumo dieta yra svarbi, nepamirškite nepamiršti nė vieno maistingo maisto.

Ką valgyti 22 nėštumo savaitę?
 • Kūdikis kiekvieną dieną tampa vis sunkesnis. Mamai yra gana nejauku, nes jos raumenys plečiasi, įtraukdami papildomą svorį. Ji dažniau pavargsta. Norėdami įveikti 21 savaitės nėščiosios svorio padidėjimą šiame etape, geriausia, ką galite padaryti, tai mėgautis lengva mankšta ir sveikai maitintis.
 • Svarbesnės maistinės medžiagos nėštumo metu yra vitaminai. Jie padės jums sumažinti skonio trūkumą. Vietoj vaistų vartokite vaisius ir daržoves, nes juose yra sveikų vitaminų.
 • Vaisiuose ir daržovėse yra daugiau maistinių medžiagų nei kituose maisto produktuose. Kai kuriuose augaluose yra tinkamų maistinių medžiagų, kurios padeda pagerinti jūsų sveikatą.
 • Vanduo yra nepakeičiamas jūsų kūno hidratacijos šaltinis nėštumo metu; turėtumėte reguliariai gerti daugiau vandens savo kūnui. Vanduo padeda išlaikyti gerą kūno būklę ir kontroliuoja svorio padidėjimą.
 • Liesa mėsa suteikia daug baltymų ir skaidulų; kuris leidžia padidinti medžiagų apykaitą ir energijos greitį. Jūros gėrybės ir kiauliena taip pat tinka sveikatai, o per šį laiką visada galite išbandyti vištieną; tai padės jums visą laiką išlikti sveikiems ir pamaitintiems.
 • Geležis yra būtina nėščioms moterims, nes ji atlieka svarbų vaidmenį ir padeda padidinti kraujotaką įvairiuose gyvybiškai svarbiuose jūsų kūno organuose. Turėtumėte pasiimti keletą citrusinių vaisių, tokių kaip apelsinai ir brokoliai. Taip pat išbandykite kiaušinius ir riešutus. Jie yra turtingi geležies šaltiniai.

Pratimas:

 1. 21 savaitę, kai kūdikio guzas jau pasirodo, nors tai gali atrodyti gana keistai, miegoti įprastoje padėtyje bus sunku ir labiau panašu į pratimą, kurį turite išmokti. Nėštumo metu pabandykite ištempti. Tai suteikia jums lankstumo ir stiprybės, kurių jums reikia šiuo laikotarpiu.
 2. Kvėpavimas iš skrandžio padės pagerinti kvėpavimą nėštumo metu. Atsigulkite tiesiai ir naudokite pagalvėlę galvai paremti; tai palengvins jūsų kūną. Laikykite sulenktus kelius ir palieskite žemę. Tada atsipalaiduokite ilsėdamiesi ant šono. Pakartokite tai 10 minučių.
 3. Seklus kvėpavimas palengvins deguonies tiekimą ir palengvins kvėpavimą. Tai taip pat puikiai paskatins jūsų plaučius, be to, kad jie būtų sveiki. Šis pratimas turėtų būti atliekamas mažiausiai 5 minutes kiekvieną dieną.
 4. Kvėpuojant per krūtinę, atsistokite tiesiai ir laikykite kojas lygiagrečiai. Uždarykite burną ir ilgai įkvėpkite, skaičiuodami nuo 1 iki 15. Tada laikykite rankas ant krūtinės. Norėdami gauti naudos, pakartokite visą pratimą dešimt kartų. Tai yra kai kurios 21 savaičių nėštumo priežiūros taisyklės, kurių galite laikytis, kad būtų lengviau.
 5. Kitas yra dubens pratimas, kuris padės jums sumažinti dubens problemas ir suteiks jūsų dubens sričiai reikalingos jėgos. Tai vadinama tinkama praktika. Tai geriausias pratimas nėštumo metu.

Vaikščiodami vieni, galvodami apie padarytą pažangą, visada sugrąžinsite prarastą pozityvumą. Jei dėl visko patiriate stresą, užmigkite. Jums reikia poilsio, taip pat ir jūsų kūdikiui. Dabar jūsų laikysena yra labiau svarbi nei bet kada. Būkite teisingoje padėtyje, nes tai gali pakenkti jūsų kūnui. Sveika mityba yra būtina ir atlieka svarbų vaidmenį, jei nenorite rizikuoti mažo svorio kūdikiu. Visada laikykite vandenį ir apsaugą nuo saulės. Prieš išeidami pasivaikščioti, įsitikinkite, kad nė vieno iš jų netrūksta.

Medicininiai tyrimai & Nuskaitykite 21 nėštumo savaitę:

Štai keletas rekomenduojamų medicininių tyrimų, kuriuos reikia atlikti 21 nėštumo savaitę.

 1. Gydytojo paskyrimas yra rimtas. Jūsų gydytojas žinos, kas jums geriausia. Jis gali išvesti jus iš daugelio jūsų rūpesčių ir minčių. Be to, būtinus vaistus laikykite su savimi.
 2. Puikus būdas atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti jūsų situacijoje yra masažas! Galite paprašyti geriausio masažuotojo mieste!
 3. Norint sužinoti, kokie pokyčiai jus veikia kiekvieną dieną, prieš gimdymą vykstantys užsiėmimai yra smagi vieta. Tai puikus būdas nukreipti mintis. Užsiregistruokite dabar, jei to nepadarėte!

Kai kurie nereceptiniai vaistai, padedantys sušvelninti šį poveikį, yra šie:

 • Skausmas- acetaminofenas. Negalima mėgautis ibuprofenu ir naproksenu.
 • Alergija- antihistamininiai vaistai ir loratadinas. Net negalvokite apie pseudoefedrino ir
 • Destongestantai, tokie kaip fenilefrinas.
 • Vidurių užkietėjimas- naudokite Metamucil. Venkite vidurius laisvinančių ir mineralinio aliejaus.
 • Rėmeniui gydyti naudokite antacidinius vaistus. Stenkitės kuo daugiau drėkinti.

Kokie patarimai & atsargumo priemonių, kurių reikia imtis 21 nėštumo savaitę?

 1. Jums bus liūdna dėl menkiausių dalykų, tačiau neleiskite, kad tai jums patektų, nes tai tik jūsų psichologijos dalis. Nepasiduokite savo potraukiui ir tam, kad jį palengvintumėte.
 2. Visada laikykite vandenį ir apsaugą nuo saulės. Prieš išeidami pasivaikščioti, įsitikinkite, kad nė vieno iš jų netrūksta.
 3. Vaikščiokite patogiais batais, nes aptempti batai apsunkina vaikščiojimą ir gali pakliūti.
 4. Didėjant kūdikio svoriui, didėja ir nugaros skausmas. Tai tipiškas scenarijus, todėl nesijaudinkite. Kai kūdikis trokšta daugiau vietos, jis vis stumia nugaros raumenis ir kaulus, kad jam atsirastų vietos, o tai dar labiau pablogėja, jei miegate ant nugaros. Todėl motinai dažnai siūloma miegoti ant šonų.
 5. Linksmas skonis burnoje jus lydi, rūgštus ar metalinis. Galite pastebėti, kad sunkiai įveikiate jausmą; tačiau išgydyti jį gana paprasta. Išbandykite įvairų maistą su visais skoniais; Išbandykite įvairių simbolių derinį, nes tai suteiks kūdikiui nepakartojamą jausmą. Taip pat galite išbandyti mėgstamus patiekalus.
 6. Labai dažnai šiame nėštumo etape kūno temperatūra pakyla. Tai gali būti tik peršalimas ar nedidelė liga, kurią organizmas gali patirti. Jei tai tik nedideli pokyčiai, tai tikriausiai reiškia, kad jūsų vaikui reikia šilumos. Norėdami įveikti situaciją, laikykite vaistus nuo karščiavimo, tik tuo atveju, jei jų prireiks vėliau.

Aknė:

Spuogai yra įprastas reiškinys nėštumo metu, įskaitant odos bėrimus, dėmes ir strijas kartu su veido ir nugaros spuogais. Tai padės žinoti, kad visas šias 21 savaitę nėščiosios simptomai išnyksta vos pagimdžius kūdikį. Visada laikykite alavijo ar kremų nuo spuogų, o vitaminas E taip pat daro stebuklus, nes tai yra viena iš geriausių priemonių, padedančių atsikratyti odos. Gerti daugiau vandens taip pat prisideda prie priežasties.

Seksas nėštumo metu 21 savaitę:

21 -oji savaitė yra gana saugi seksui net ir šiuo metu. Sudėtingos padėtys gali įtempti pilvą, todėl venkite jų. Pliusas yra tai, kad tai padidina poros intymumą. Tai padeda tinkamai planuoti šeimą, taip pat padeda nuspręsti, ką daryti gimus kūdikiui.

Kokia rizika kyla 21 nėštumo savaitę?

Net po 21 nėštumo savaitės yra didelė tikimybė patirti persileidimą. Kraujavimas iš makšties paprastai yra pirmasis svarbus įspėjamasis ženklas. Persileidimo priežastys yra šios:

Gimdos pertvara. Sienelė, tiksliau, pertvara, esanti gimdos viduje, padalija ją į dvi atskiras dalis.

Autoimuninės ligos. Šios ligos gali atsirasti, kai jūsų imuninė sistema puola sveikas ląsteles.

Vaisiaus chromosomų anomalijos. Tai yra persileidimo atvejis, kai kažkas negerai su kūdikio chromosomomis, kurios yra ląstelės, sudarytos iš DNR.

Nekompetentinga gimdos kaklelis. Kai gimdos kaklelis atsidaro per anksti, tai dažnai sukelia ankstyvą gimdymą.

Be to, jei turite Rh neigiamą kraują, turite gauti imunoglobulino (RhoGAM) injekciją, jei nėštumo metu atsiranda kraujavimas. Šis imunoglobulinas yra antikūnas, kuris veikia kaip baltymas jūsų imuninėje sistemoje ir gamina produktus, atpažįstančius ir kovojančius su kenksmingomis medžiagomis, tokiomis kaip bakterijos ir virusai.

Kontroliniai sąrašai 21 nėštumo savaitę:

Atkreipkite dėmesį į kūdikio smūgius ir trūkčiojimus, netgi ritinius ir, pastebėję judesio sumažėjimą, nedelsdami praneškite gydytojui ar net akušerei. Mažesnis judėjimas gali būti signalas stipriai problemai spręsti, todėl jums reikės išbandyti ir patikrinti kūdikio būklę. Galbūt gydytojas rekomendavo kiekvieną dieną praleisti šiek tiek laiko, suskaičiuoti kūdikio smūgius ir pabandyti išsiaiškinti, kaip atlikti „smūgius“.

Greičiausiai jums reikės atlikti tinkamą patikrinimą kas dvi savaites nuo 28 iki 36 savaičių. Po 36 savaičių iki pristatymo galite pasirinkti kartą per savaitę tikrintis. Artėjant gimdymo terminui, galite tikėtis, kad atliksite daug fizinių tyrimų ir testų, kartu su gydytoju diskutuosite apie nėštumą ir gimdymo laiką. Taip pat galima pradėti mokytis apie žindomą kūdikį ir pasikalbėti su maitinančiomis mamomis, kad sužinotumėte daugiau. Perskaitykite gerus nėštumo straipsnius, kad galėtumėte susipažinti su aplinka ir emocijomis, su kuriomis galite susidurti. Pažymėkite, kad turite sveikatos draudimą, ir pasitarkite su savo medicinos paslaugų teikėju, ar jis sutinka su jūsų draudimu.

Nesijaudink; pamažu artėjate prie termino. Viskas, ko jums reikia, yra skirti laiko ir išlaikyti dvasinę ramybę nuo šiol. Turite daryti tai, kas jiems patinka, ir išgirsti raminančias dainas. Toliau geras poilsis ir dieta visada yra svarbūs. Laimingo nėštumo!

Šiuo laikotarpiu labai svarbu rūpintis savo sveikata. Laikykitės visų anksčiau minėtų mitybos planų, ir jums bus gerai eiti. Daugiau dėmesio skirkite mankštai ir poilsiui. Gerkite vaistus laiku ir reguliariai kreipkitės į gydytoją. Vaisiai taip pat yra puikus mitybos šaltinis!

Tikimės, kad jums buvo naudinga skaityti šį straipsnį. Laimingos tėvystės! Palikite savo vertingus komentarus žemiau ir praneškite mums, ar šis straipsnis jums buvo naudingas, ar ne.

DUK:

Q1. Ar normalu nėštumo metu nejausti smūgių 21 savaitę?

Ans: Taip gali būti dėl to, kad jūsų placenta yra ant viršutinės gimdos sienos. Kadangi laikas nuo laiko tikrinsitės ir tikrinsitės su savo gydytoju, jums nereikia jaudintis dėl kūdikio sveikatos. Kai kūdikis pradeda stiprėti. Jūs pradėsite jausti smūgius lėtai.

Q2. Ar šeštą nėštumo mėnesį tinka būti veganu ir vegetaru??

Ans: Jūsų mityba turi būti turtinga ir subalansuota; tai ir yra svarbu. Įsitikinkite, kad turite pakankamai baltymų, geležies ir susijusių mineralų. Jie padeda sustiprėti ir padeda toliau vystytis vaisiui. Svarbu bet kokia kaina turėti turtingą mitybą, nesvarbu, ar tai būtų vegetaras, ar veganas.

Q3. Koks gali būti normalus vaisiaus širdies susitraukimų dažnis 21 savaitę?

Ans: Dabar jūsų kūdikio širdies plakimą galima išgirsti naudojant stetoskopą. Tačiau šį ritmą gali būti sunku atskirti nuo jūsų ritmo. Kūdikio širdies plakimas gali svyruoti nuo 120 iki 160 dūžių per minutę. Be jokios abejonės, jis bus dvigubas kaip tavo.