7 nėštumo savaitė reiškia, kad jūsų kūnas labai skiriasi nuo to, koks buvo praėjusią savaitę. Nors jūsų kūnas asmeniškai gali nejausti didelių skirtumų, jūsų kūdikis tikrai gali patirti naujų dalykų. Įdomu kūdikio vystymasis šiame etape? Štai žvilgsnis į tai, kas dabar nutinka jūsų kūdikiui ir jūsų kūnui. Mes taip pat apibūdinome kai kuriuos galimus požymius ir simptomus, kuriuos galite patirti.

7 nėštumo savaitė

Koks mano mėnuo ir trimestras 7 -tą nėštumo savaitę?

Jūs esate antras nėštumo mėnuo. Tai reiškia, kad esate pirmame trimestre ir turite pristatyti dar maždaug 7 mėnesius. Labai jaudinosi?

7 savaičių nėščių kūdikių vystymasis: kūdikio svoris, forma ir dydis:

Kūdikis 7 nėštumo savaitę reiškia, kad jis sveria apie 0,4 colio ir yra 1 cm ilgio. Kartu su burna ir veidu taip pat pradeda formuotis rankos ir kojos. Šią savaitę širdies plakimas yra 120 per minutę. Šią savaitę prasideda plaučių vystymasis, o bronchai kartu su trachėja pradėjo vystytis.

7 savaičių nėštumo simptomai:

Štai keletas simptomų, kuriuos galite patirti per šį laikotarpį.

1. Pykinimas:

Kaip ir draugas, pykinimas bus nuolatinis jūsų nėštumo palydovas. Tačiau antrojo trimestro metu jo intensyvumas sumažės. 7 savaites nėščia dvyniai, mamos patirs didesnį pykinimo intensyvumą.

2. Spuogai:

Spuogai ir odos išbėrimas atsiranda dėl hormoninių pokyčių organizme. Prieš išbandydami bet kokius produktus, pirmiausia pasitarkite su gydytoju.

3. Potraukis ir pasibjaurėjimas:

Dabar tai bus įprasta. Jums gali kilti noras valgyti tam tikros rūšies maistą, o kartais gali būti labai nepatinka kitiems maisto produktams. Tai normalu ir jūs taip pat galite mėgautis mėgstamu maistu. Tačiau, nevartokite per daug.

4. Nuotaikos svyravimai:

Hormoniniai kūno pokyčiai taip pat gali sukelti nuotaikos svyravimus. Geriausias būdas tai išspręsti – nukreipti mintis, darant tai, kas jums patinka.

5. Mėšlungis:

Mėšlungis ir dėmės yra dažni. 7 savaičių dėmės gali atsirasti, ypač po sekso. Mėšlungis atsiranda dėl to, kad jūsų gimda plečiasi, ir kartais tai gali būti sunku.

7 savaičių nėščiosios pilvas:

Dabar jūsų smūgis nebus matomas. Tačiau kiekviena mama čia turi skirtingą patirtį. Kai kurios motinos turi guzą, o kitos – ne. Šiuo metu tai labiau atrodo kaip pilvo pūtimas! Tačiau mamos su dvyniais dabar turėtų matyti nedidelį guzelį.

Nėščios moters kūno pokyčiai per 7 savaites:

Ar žinojai, kad tavo kūnas pamažu keičiasi? Štai keletas iš jų.

1. Patinusios krūtys:

Nėštumo hormonai, tokie kaip estrogenas ir progesteronas, pradeda veikti dabar! Jūsų speneliai pradės šiek tiek išsikišti, o krūtys atrodo kaip melionas. Speneliai jautrūs, o areola tamsesnė. Laikui bėgant spalva taps tamsesnė, ir jūs galite pradėti stebėti žąsų nelygumus, pavyzdžiui, dėmes aplink jį.

2. Rėmuo ir nevirškinimas:

Kita didelė problema, su kuria susiduria daugelis moterų, yra nevirškinimas ir rėmuo. Geriausia valgyti maistą, kuriame gausu skaidulų, ir gerti daug vandens. Tai palengvins virškinimą. Valgydami mažesnius patiekalus įvairiu laiku, galėsite atsikratyti rėmens ir jis gerokai sumažės.

3. Seilių perteklius:

Nuolatinis pykinimas jausmas visada privers daugiau seilėti. Tačiau tai truks tik šį trimestrą.

Vaisiaus ir fizinis vystymasis: 7 savaičių nėščios kūdikio raida:

Štai keletas dalykų, kurie nutinka kūdikiui.

1. Kūdikio rankos ir kojos:

Šią savaitę kūdikio rankos ir kojos pradeda vystytis. Rankos, rankos ir kojos dabar pradeda dalintis, nors kūdikio kojos dabar atrodo labiau susietos.

2. Smegenų ląstelės:

Naujos smegenų ląstelės pradeda gaminti 100 minučių. Dauguma šios savaitės augimo yra sutelkti į kūdikio smegenų ląstelių augimą.

3. Inkstai:

Dabar kūdikis taip pat turi inkstą. Jie pradės nuo savo funkcijos, o kūdikis pradės gaminti šlapimą.

7 savaičių nėštumo dieta:

Šią savaitę daugiau dėmesio skirkite savo mitybos planui.

1. Daržovės:

Pradėkite nuo dubenėlio šviežių daržovių savo tarpiniams užkandžiams. Paruoškite maistingas salotas su daug žalių lapinių daržovių, morkų ir kukurūzų. Šios naudingos salotos prisidės prie augančio vaisiaus daug maistinių medžiagų.

2. Vaisiai:

Būtinai mėgaukitės puodeliu šviežių vaisių. Įtraukite visus vaisius, tačiau laikykitės atokiau nuo tų, kurių gydytojas nerekomenduoja.

3. Riešutai:

Energijos galybė, riešutai leis jums aktyviai praleisti visą dieną. Saugokitės kiekio, kitaip rizikuojate turėti per didelį svorį. Į savo riešutų dietą įtraukite anakardžius, migdolus, graikinius riešutus, pistacijas ir figas.

4. Skysčiai:

Gerkite daug vandens, sulčių ir kitų skysčių, kad liktų hidratuotas. Tai ypač svarbu norint lengvai virškinti. Antroji veikla nebuvo bandoma.

Ko negalima valgyti:

1. Riebus maistas:

Jie gali padidinti rėmuo ir nevirškinimas. Šiuo metu tikrai reikia vengti riebaus ir riebaus maisto.

2. Alkoholis:

Alkoholis ir tabakas taip pat gali neigiamai pakenkti kūdikio augimui. Todėl geriausia jų vengti.

3. Kofeinas:

Kofeinas taip pat susijęs su tam tikru rizikos lygiu. Šiuo laikotarpiu apribokite kavos suvartojimą.

Pratimai su 7 savaičių nėščiosios pilvu:

1. Pritūpimai:

Pritūpimai yra labai naudingi šiuo laikotarpiu. Praktikuokite pritūpimus padedant apmokytam specialistui. Tai padės sustiprinti raumenis ir pilvą.

2. Lentos:

Kitas geriausias būdas sustiprinti savo branduolį ir pasiruošti darbui yra lentos. Pabandykite dėti lentas jums patogiu tempu.

3. vaikščiojimas:

Greitas ėjimas yra geras būdas mankštintis. Paspartinkite greitį ir supraskite, kaip tai teigiamai veikia jūsų sveikatą.

4. Plaukimas:

Plaukimas taip pat yra puikus pratimas 7 nėštumo savaitę. Pasitarkite su gydytoju apie tai. Informacija apie 7 savaičių nėštumą yra labai svarbi.

Skausmas ir sveikatos problemos 7 savaičių nėštumo metu:

1. Mėšlungis:

Šiuo laikotarpiu dažnai būna mėšlungis. Šiuo metu atsiranda mėšlungis, nes gimda plečiasi, kad tilptų augantis kūdikis. Todėl jūsų dubens sritis patirs skausmą.

2. Pykinimas:

Pykinimas yra dar vienas nėštumo skausmo veiksnys, susijęs su psichiniu stresu. Galite dažnai patirti pykinimą. Geriausias būdas to išvengti-išbandyti imbiero arbatą ar imbiero pagrindu pagamintus skysčius.

7 savaičių nėštumo eiga: nuskaitymas ir vaistai:

7 savaičių nėščiosios ultragarsu suprasite, kad embrionas kasdien sukuria šimtus naujų ląstelių. Širdis ir smegenys pradeda kompleksuoti. Kūdikis dabar turi savo inkstus, rankas ir kojas!

Ką daryti ir ko nedaryti per septynias nėštumo savaites:

Daryti

 • Pasilepinkite kokia nors fizine veikla, kad būtumėte aktyvūs ir energingi.
 • Retkarčiais valgykite daug mažų patiekalų. Įsitikinkite, kad jie yra sveiki.
 • Maitinkitės riešutais. Juose yra daug energijos.
 • Gerkite daug vandens ir sulčių. Būtina drėkinti.

Negalima

 1. Pasimėgaukite alkoholiu, tabaku ir kofeinu
 2. Per daug valgykite riebų maistą. Laikykitės atokiau nuo jų.
 3. Žalia žuvis ar mėsa. Jie pavojingi.

Papildomi patarimai:

 • Užkandžius laikykite po ranka. Turėkite juos kiekvieną kartą, kai jaučiate alkį.
 • Visada turėkite butelį vandens. Nepaprastai svarbu išlaikyti hidrataciją.
 • Pasitarkite su savo gydytoju ir praneškite jam, jei turite kokių nors abejonių ar problemų.
 • Sutvarkykite savo susitikimus laiku.

Atsargumo priemonės, kurių reikia imtis 7 nėštumo savaites:

 1. Įsitikinkite, kad mėsa, kurią valgote, yra gerai iškepusi.
 2. Gerkite daug vandens ir kitų skysčių.
 3. Įsitikinkite, kad jūsų mityboje yra daug skaidulų turinčio maisto. Tai užtikrins sklandesnį virškinimą ir žarnyno judėjimą, kurie abu yra sunkūs nėštumo metu.

Kontrolinis sąrašas Septintąją nėštumo savaitę:

 • Užsisakykite savo gimdymo susitikimą su savo gydytoju.
 • Nuspręskite, kaip norite nustebinti savo artimuosius geromis naujienomis.
 • Laikas sudaryti dietos planą.

Kūdikio dydis septynias savaites gali būti per mažas. Tačiau šios savaitės pokyčiai yra didžiuliai. Mūsų 7 savaičių nėštumo patarimai jums bus ypač svarbūs, kad galėtumėte saugiai keliauti. Laikas švęsti gerąją naujieną!

Dažnai užduodami klausimai & Atsakymai:

Q1. Kaip miegoti 7 nėštumo savaites?

Ans: Šiuo metu nepamirškite miegoti ant pilvo. Pradėkite miegoti kairėje pusėje. Tai sveika kūdikiui. Miegas kairėje pusėje užtikrins, kad kūdikis gaus mitybą iš mamos.

Q2. Ar 7 savaičių nėštumo mėšlungis yra normalus?

Ans: Visiškai! Jie yra būdas pasakyti, kad kūdikis auga, o gimda didėja, kad atsirastų vietos vaisiui. Tai yra normalu.

Q3. Seksas per 7 nėštumo savaites saugus ar ne?

Ans: Taip, jie yra saugūs. Tačiau įsitikinkite, kad nepriversite savęs ir neleisite partneriui daryti spaudimo.

Q4. Kada turėtumėte kreiptis į gydytoją po septynių savaičių nėštumo?

Ans: Kreipkitės į gydytoją septynių savaičių pradžioje. Jei patiriate kokių nors sunkumų, patariame skubiai kreiptis pagalbos į gydytoją.

Q5. Keliauti saugu ar ne septynias savaites nėščia?

Ans: Keliauti yra saugu. Tačiau stenkitės vengti nelygių ir sunkių kelių. Kadangi kūdikis tik auga, yra abortų tikimybė.