Bu yeni çağ youtube süperstarı, güzellik ikonu ve makyaj sanatçısı yetenekleriyle stil, moda ve güzellik terimlerini yeniden tanımladı. Erkek bir kişilik olarak, muhteşem görünümler yaratmadaki yeteneği ve aşırı becerisiyle kadınsı alanları bile devraldı. Batı dünyasında oldukça sansasyon yarattı. James Charles Dickinson’dan başkası değil. Bu kadar ünlü ve güzel görünümüyle James Charles’ı da makyajsız gördünüz mü??

James Charles Makyajsız Ana

Biliyoruz ki, dünya çapındaki makyaj yeteneklerinin gerçek hayattaki yüzünü göremeyecek kadar ünlülere tanık olmak oldukça sıra dışı. Ancak burada size James’in heyecan verici ve şok edici gerçek hayattan filtrelenmemiş görüntülerini sunuyoruz. Ne olduğuna inanamayacağınız makyaj ürünlerinde gerçek hayattan çok farklı ve benzersiz görünüyor. Başlayalım!

James Charles’ın Makyajsız 10 Şok Edici ve Viral Fotoğrafı:

James Charles’ın gerçek hayattaki hiçbir makyaj fotoğrafı böyle görünmüyor! Bu viral resimler internette oldukça çıldırdı ve bunu makyajsız da görmelisiniz!

1. Çıplak Yüzlü Selfie:

James Charles Makyajsız 1

İşte James Charles’ın makyajsız ilk şok edici fotoğrafı. Gerçek hayattaki filtrelenmemiş resimlerde tamamen farklı ve benzersiz görünüyor. Kendisine makyaj yapılmadan bu ham görüntülere pek inanamayız. Keskin gözleri olan çıplak yüzü, yüz hatlarında oldukça dikkat çekicidir. Bu tür yapay bakışlar olmadan bile şık göründüğünü kesinlikle söyleyebiliriz.!

2. Kendini Sevme Zamanı:

James Charles Makyajsız 2

James kendine biraz zaman ayırmayı çok seviyor. Bu resmi, tek başına olduğu bir tatil sırasında görülüyor. Bu James Charles’ın makyajsız görünümü sosyal medyada kendisi tarafından yayınlandı. Alışılmadık ama benzersiz kulak iğnesi ile süper zarif ve şık görünüyor. Gözleri ve kaşları bizim için tamamen yeni ama yine de etkileyici görünüyor. Cildindeki lekeleri açıkça görülebilir, ancak yine de zarif görünmesini sağlar.!

3. Gevşeme Süresi:

James Charles Makyajsız 3

James Charles’ın makyajsız bir fotoğrafı daha geliyor. Eh, kelimeler bu resmi tarif edecek kadar yakın değil. Güzellik endüstrisinde olduğunuzu bildiğiniz halde, görünüşte noktalar ve kusurlar varken, bu görüntüyü sosyal medya platformunda tek başınıza yayınlamak çok cesaret ister. Ama bu hareketi takdir ediyor ve övüyoruz. Kesinlikle ham ve şaşırtıcı görünüyor, yine de büyüleyici gözleri ve masum yüzü var..

4. Eski Altındır:

James Charles Makyajsız 4

İşte James Charles’ın gerçek hayatta makyajsız ve gözlüksüz eski bir resmi. Eh, sadece bizim için değil, ünlülerin ve sanatçıların bile ergenliğin kötü vurduğu zamanlarda zor zamanlar geçirdiğini anlayabiliriz! Bu resim de böyle bir kanıttır. Her yerinde bir sürü karanlık nokta var, ancak bu cesur ve cesur bir şekilde bir fotoğraf çekimi için poz veriyor. James de benzersiz saç kesimiyle harika görünüyor. Bununla birlikte, genel görünümünü tanımlamak için rimel ve kirpikleri var. Hayranlık ve ilham içindeyiz. Ne düşünüyorsun?

5. Rahatlama Zamanı:

James Charles Makyajsız 5

Burada görülen James boş zamanlarında dinlenirken ve bir selfie için poz veriyor. Bu resimde sadece bir kontakt lens takarken görülüyor ve yandan serinliyor. Bu resmi sosyal medyada kendisi yayınladı ve çok yakışıklı görünüyor. Basit görünüşünü oldukça seviyoruz!

6. Güzel Evim:

James Charles Makyajsız 6

James Charles evini ve aile zamanını oldukça seviyor. Bu resimde görebildiğimiz evcil köpeğine oldukça bağlı. Evcil hayvanıyla kameraya mutlu bir şekilde gülümsediği görülüyor. Bu fotoğrafta hiç makyaj yapmamış, etrafında mutlu yüzler var. Cildi de bu resimde net ve parlak görünüyor. Bu çocuğun gerçekten güzelliğe karşı gözü var, değil mi?!

7. Korkak Anlar:

James Charles Makyajsız 7

James Charles’ın bu gözlüklü ve makyajsız resmi çok yeni değil, ama internette doğru nedenlerle trend oldu. Bu resimde herhangi bir kontakt lens takmıyor, oldukça akıllı ve güzel görünüyor ve kamera selfie’si ile korkak pozlar görülüyor. Çok genç yaşı ve genç cildi oldukça akıllı ve kamerada iyi yakalanmış..

8. Soğukta:

James Charles Makyajsız 8

James tatil fotoğraflarını vurgulamayı ne kadar sevsek de, işte bir tane daha. Dışarıdaki soğuk kış kar yağışı ikliminden bile keyif aldığı görülüyor. Ancak bu resimde normal ten rengi ve kirpiklerle hafif bir makyaj yapıyor. James Charles, aynasız makyajıyla ünlüdür ve biz de onun yeteneklerine ve becerilerine hayran olmadan duramayız..

9. Aile Gibi Arkadaşlar:

James Charles Makyajsız 9

Son olarak, James’in ailesi gibi arkadaşlarıyla bu fotoğrafı internette oldukça çılgın. Bu resimde oldukça genç ve mutlu görünüyor, makyajsız ve sadece yoğun gözleri ve kaşları yapılmış. Arkadaşlarıyla olan bağını sever ve onlarla her zaman yakın temas halinde olduğundan emin olur. Bunun hakkında ne düşünüyorsun?

10. Çekimler Arası:

James Charles Makyajsız 10

Son fakat en az değil, James’in makyajsız ve ham görünümdeki bu resmi o zamanlar oldukça şok ediciydi. Bu resim, birkaç yıl önce ergenlik çağında kızarıklık ve lekeler sorunu yaşadığında tıklandı. Ancak, cesur özçekimine hayran kalmamak mümkün değil. Bunda keskin yüz hatlarını seviyoruz!

Ek İpuçları:

Bu makyajsız James Charles ile, en iyi cilt bakımı ve makyaj görünümlerini elde etmek ve onlardan ilham almak için size bazı ipuçları vermek için buradayız..

  1. Cildin iyi ve gerekli bakımının yapılması esastır. Nemli ve iyi nemlendirilmiş cildin önemi, çeşitli cilt sorunlarından kurtulmak ve önlem almak için vurgulanamaz..
  2. Cildinizi her zaman güneşten ve sert güneş ışınlarından koruduğunuzdan emin olun..
  3. Gözenekleri ve ölü cilt hücrelerini her hafta hatasız temizleyin.
  4. Cildi asla tonlamadan ve cildi derinlemesine temizlemeden, her hafta hatasız olarak.
  5. Her zaman günün sonunda makyajı çıkardığınızdan emin olun. Asla makyajınla uyuma!
  6. Temiz ve sağlıklı bir diyet, saf ve parlak bir cilde neden olabilir.

James Charles makyajsız, tüm dünyada internette oldukça viral hale geldi. Güzellik sanatçısı ve makyaj aşığının gerçek hayattaki resmi pek çok kişi tarafından bilinmiyor ve bu görüntüler üzerinde durmadan edemiyoruz. Düşüncelerin neler? Bilmemize izin ver!

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları:

S1. James Charles’ın herhangi bir makyaj markası var mı??

Cevap: James, Morphe markasının sahibidir. Morphe, dünya çapında birçok makyaj sanatçısının övdüğü pigmentli ve güzel göz farı paletleriyle tanınır.!

S2. James Charles’ın en sevdiği makyaj ürünü hangisi??

Cevap: James, kıvrık kirpiklerle yoğun gözlerini seviyor. Bunun yanı sıra, astarı en aza indiren gözeneklere de yemin ediyor.

S3. James ruj sürer mi?

Cevap: Bazen, James Charles’ın her yerde gururla sergilediği parlak ve parlak ruj tonları giydiğini bile görebilirsiniz.!