Namas dabar yra linksma vieta, o visi aplink išnaudoja jūsų kūdikį dovanomis ir palaiminimais. Jūs esate laimingi ir matote, kaip jūsų kūdikis vystosi. Tačiau pirmieji metai reiškia ir daug kitų dalykų. Pavyzdžiui, dabar jis reikalauja paaiškinimų apie viską, kam nepritaria. Jis ėmė judinti rankas ir kojas, kad išreikštų nemalonę, ir jūs pagaliau pamatysite, kaip vystosi jo asmenybė.

11 mėnesių kūdikis - svoris, kūdikio priežiūra, vystymasis & amp; etapai

11 mėnesių kūdikio gairės:

Pažiūrėkime į 11 mėnesių kūdikio svorio, vystymosi ir priežiūros pokyčius.

1. Svoris:

Metai ir jūsų kūdikis labai išaugo. Pažodžiui sunku įsivaizduoti, kad buvo laikas, kai jis buvo 1/4 jo dabartinio dydžio. Jei jis gali gerai stovėti, būtinai užrašykite jo ūgį ir nuneškite pas gydytoją įvertinti. Kalbėdamas apie savo svorį, jis turėtų sverti apie 2 svarus daugiau nei jo pradinis svoris. Galbūt norėsite suprasti, kaip vystosi augimas. Nepamirškite fotografuoti kiekvieną mėnesį, kad galėtumėte jas palyginti iki galo ir patys pamatyti skirtumą. Metinis įrašas lengvai padės nustatyti, ar jūsų ar jūsų partnerio genai daro didesnį poveikį jūsų kūdikiui.

2. Kūdikių priežiūra:

Nors jūsų kūdikis nekantrauja ištirti, ką pasaulis gali pasiūlyti, turite įsitikinti, kad viskas aplink jį yra taip pat saugu, kaip ir kūdikiui. Turite priversti jį jaustis užtikrintam, nes dabar yra laikas, kai net menkiausias diskomfortas turės daug problemų dėl jo augimo modelio. Retkarčiais apkabinkite savo kūdikį ir leiskite jam jaustis pasitikinčiam savimi. Įsitikinkite, kad esate jo tėvai, visą laiką būkite šalia jo. Laikykite savo namo grindis švarias, nes jis labiau norės ropoti, nes neseniai įvaldė šį meną. Prieš eidami miegoti nusiplaukite rankas, nes yra tikimybė, kad jis įsidės jas į burną, kad parodytų, jog yra alkanas. Jis pagaliau pradės mylėti savo maudymosi laiką, todėl nepalikite jo be priežiūros šalia baseino ar vonios. Palikite rūkyti arba išmeskite į lauką, nes kitaip jūsų kūdikiui padidėja kvėpavimo problemų ir astmos tikimybė. Nepamirškite vaikams įrodyti savo namų ir vėliau išmokyti jį savarankiškai naudotis. Taip įsitikinsite, kad jis yra ne tik dar vienas klibantis mažylis.

3. Maitinimas:

Žinoma, žindyti kūdikį 11 mėnesių amžiaus yra gerai, tačiau tik žindyti ne. Jei jūsų vaikas nemėgsta valgyti kitų vaisių ir daržovių, padrąsinkite jį, o ne pasiduokite. Jam reikia šviežių maistinių medžiagų, kad galėtų augti, ir dabar geriau pasiūlyti jam puodelius pieno, o ne butelius. Kol kas venkite karvės pieno ir vietoj to imkitės krūties siurbimo siurblių. Formulės sprendimai jums gali pasirodyti geras pasirinkimas ir jūs visada galite įsitikinti, kad jo racione yra gerai išvirtų ryžių, mėsos ir žuvies. Tai turėtų padėti jam žinoti, kokia bus jo būsima šėrimo dieta, ir jis gali pradėti priprasti. Nėra jokios priežasties panikuoti, jei jis nerodo noro mėgautis niekuo, išskyrus motinos pieną, tiesiog stenkitės, kad jūsų maistas būtų priešais jį, ir gerai išsireikškite, kad sužavėtumėte jį tuo, ką jam siūlote..

4. Miegas:

Jo miego režimas 11 mėnesių pabaigoje turėtų būti labiau apibrėžtas. Be nakties, turėtų būti du pagrindiniai miego laikai. Rytas yra tada, kai jūsų kūdikis nerodo jokių kovos ženklų ir tiesiog lengvai nusėda. Popietinis miegas yra tada, kai ištinka bėda, ir jam gali būti sunku užmigti dėl namų ūkyje sklindančio triukšmo. Pabandykite dirbti pagal grafiką, pastebėję, kaip jis paprastai miega. Priklausomai nuo jo veiklos, laikas, kai jis yra pavargęs, yra tada, kai jis užmiega. Štai kodėl jūs turite įsitikinti, kad tarpas tarp dviejų jo snaudulių ir toliau bus kupinas įvykių. Pasikalbėkite su juo ir paskatinkite jį žaisti, taip jį labiau pavargdami, padidindami jo užmigimo tikimybę.

5. Plėtra:

Iki 11 mėnesio pabaigos jūsų kūdikis vis dar auga ir tobulina savo įgūdžius. Leiskite jam tęsti savo ritmą, kai vedate jį į kitas vietas, kad jis galėtų daugiau bendrauti. Jūsų kūdikis šiame etape gali pradėti vaikščioti arba yra jam artimas. Leisk jam ten patekti. Jo akademinis potencialas dar nenustatytas, tačiau įregistruoti jį į žaidimų mokyklą jo etape būtų gera idėja. Dabar jis tikrai gali suprasti ištisus sakinius, nors kiek to seka, priklauso nuo jo nuotaikos. Turite būti ypač atsargūs, kiek jis užaugo ir kiek jo pasiekia. Atitinkamai įrodymas kūdikiui. Matote, kaip dabar keičiasi jo veido bruožai ir jam reikia didesnių drabužių, kad prisitaikytų prie besivystančio kūno. Šiame etape taip pat galima pastebėti vokalo ir aukščio pokyčius.

6. Maisto receptai ir žaislai:

Dabar, kai jo racione yra daugiau kietų medžiagų, įsitikinkite, kad viskas, ką dedate, turi visas būtinas maistines medžiagas. Geras pieno, daržovių ir vaisių mišinys turėtų būti idealus. Jis tikriausiai daug lakstys, todėl būtinai duokite jam mažų užkandžių, kad jis būtų energingas. Neverskite jo valgyti ir visada nepamirškite nuolat pridėti skonių, kad jo skonio receptoriai vystytųsi greičiau.

7. Gairės:

Tai yra tada, kai jūsų kūdikis apžiūrės kiekvieną asmenį prieš pradėdamas pokalbį. Taip pat galite tikėtis sveiko pasitikėjimo ryšio tarp jūsų ir jūsų vaiko bei jūsų partnerio. Praleiskite kuo daugiau laiko su savo mažyliu.

Svarbiausia, kad jūsų mažylis augtų laimingas, būtų neprarasti proto ir leisti jam patiems tyrinėti aplinkinius dalykus, žinoma, labai atsargiai.