Oho! Jūsų kūdikiui pagaliau 12 mėnesių. Taigi tai reiškia, kad kūdikyje jau dabar atsirado daug pokyčių, vienas iš jų – lokomotyvų pokyčiai. Kūdikis dabar yra oficialiai kūdikis, todėl tikėkitės dar daugiau pokyčių, kai priprasite prie dabartinių. Kūdikis nori išeiti iš komforto zonos ir norės išmokti naujų dalykų. Tai, ką kūdikis mato aplink save, yra didelis klausimas ir jie visada trokšta rasti veiksmingą psichinio pasitenkinimo sprendimą. Jie daug šliaus ir svajos apie vaikščiojimą.

Mėnesio amžiaus kūdikis

Emociniai jausmai prasidės gana greitai, o vienas iš svarbiausių veiksnių, lemiančių spartius šios kartos kūdikių pokyčius, bus tėvų ir šeimos aplinkos elgesys, įskaitant šeimos žmonių elgesį kūdikio atžvilgiu. Kitas svarbus kūdikio pokytis yra tas, kad jis ugdys naujus mitybos įpročius ir atpažins maistą pagal spalvą. Jie gali liesti ir jausti nostalgiją ar seną prisirišimą prie senų žaislų ir drabužių (protingi vaikai).

Jūsų 12 mėnesių kūdikio gairės:

Pažvelkime į svarbius jūsų kūdikio etapus 12 mėnesių.

12 mėnesių kūdikio svoris:

kai kūdikiui pagaliau sueina 12 mėnesių, būtina apskaičiuoti kūdikio svorį. Šiame etape kūdikio svėrimas yra labai svarbus. Kūdikis sveria apie 7,8 kilogramo. Kūdikis neturi sverti daugiau kaip 11,8 kilogramo, o tai yra didžiausia šio amžiaus kūdikiams. Jei pastebimi pastovaus kūdikio svorio augimo pokyčiai, galima sakyti, kad laikas kreiptis į gydytoją.

Kūdikio svoris kažkaip priklauso tik nuo to, ką kūdikis valgo. Tai apima ne tik motinos pieną, nes kūdikis per pastaruosius 6 mėnesius nuo jo nepriklauso. Maistas, kuris šiuo metu paprastai yra svarbus, yra kietas maistas, kurį kūdikis valgė (nurodė gydytojas). Valgymo intervalai ir kiekis šiuo metu taip pat yra kintantys veiksniai. Kitas svarbus veiksnys, turintis įtakos kūdikio svoriui, yra jo vartojamo maisto kokybė, nes tik tinkamos kokybės maistas gali priversti jį augti. Patiekite kūdikį su firminiais produktais tik tam, kad užtikrintumėte tinkamą augimą.

12 mėnesių kūdikio priežiūra:

Kūdikių priežiūra tampa tikrai svarbia problema dabar, kai kūdikis artėja prie pirmojo gimtadienio. Tai gali būti tikrai svarbūs klausimai ir tėvams. Tėvai turėtų aprūpinti visus vaikus patogumais, kurie leistų jam pajusti, kad jie teikia didžiausią priežiūrą, o kūdikis bus patenkintas automatiškai. Išsiaiškinkime! Kas nemėgsta gerų dalykų? Kitas svarbus veiksnys, kuris iš tikrųjų yra kūdikio priežiūros atributas, yra kūdikio sveikatos priežiūra ir odos priežiūra. Kūdikis turi būti švarus ir aprūpintas tinkamos kokybės drabužiais, kad jis ar ji jaustųsi patogiai.

Kitas svarbus klausimas, susijęs su kūdikių priežiūra, yra tai, kad kūdikis augs daug greičiau, nei jūs manote, todėl tinkamai pasirūpinkite, kad į jį būtų įdiegti tinkami dalykai, o tai reiškia, kad reikia mokyti ir skelbti jam tinkamus dalykus, kaip elgtis, valgyti, kalbėti ir tt turėtų būti priimtas.

12 mėnesių maitinimas:

Maitinimas visada buvo svarbus kūdikiams ir niekas nepasikeitė. Dabar kūdikis bus maitinamas iš buteliuko ir šiuo metu jam bus galima duoti karvės pieno. Tačiau yra tam tikras karvės pienas, kurio nenorite tiekti kūdikių maistui, kuriame yra cheminių mišinių, kurie gali būti netinkami kūdikiui. Karvės pienas suteiks kūdikiui tinkamos kokybės ir reikalingų maistinių medžiagų, reikalingų šiame amžiuje. Šiame amžiuje kūdikis norės maitintis pats, ir tai turėtų būti leidžiama, nes buvo įrodyta, kad tėvai, kurie leidžia kūdikiui atsivežti (nors ir išsipurvina), taip pat pagerino proto veiklą ir kūno vystymosi rezultatus..

12 mėnesių miegas:

Dabar, kai kūdikiui sukanka 1 metai, miego tvarkaraštis pasikeis. Paprastai vaikai miega apie 2 kartus per dieną. Tai tęsis tol, kol kūdikis pasens daugiau nei du mėnesius (t. Y. 14 mėnesių). Per pertraukas ilsėkitės, nes kūdikis ilgai nemiegos. Kūdikis atsibus ir paprašys maisto ar pramogų, o tada turėsite vėl pradėti dirbti.

12 mėnesių plėtra:

Vystymasis reiškia rezultatus ir kam nepatinka teigiami rezultatai? Tėvai (ypač mama) sunkiai dirbo, kad kūdikis būtų sveikas ir skatintų augimą, o galiausiai sunkus darbas pasiteisins. Kūdikis parodys naujus visiškai naujos veiklos požymius, pvz., Prašys daug eiti į lauką ir bus priklausomas nuo žolės. Šis elgesys yra gana dažnas beveik visiems šio amžiaus kūdikiams. Mieguistumo metu padidės judesiai visoje lovoje, o kūdikis taip pat mėgsta klajoti po namus (šliaužti). Tačiau šis pokytis gali skirtis nuo kūdikio iki kūdikio. Kūdikis taip pat vykdys tam tikrą smegenų veiklą, ir tai bus naudinga atveriant mintis ir mokantis naujų dalykų.

Maistas ir žaislai:

Paprastai kūdikis bus maitinamas gydytojo nurodytu kietu maistu. Kūdikis paprašys spalvotų žaislų ir skleisti gražius garsus. Mokymosi ir lavinamieji žaislai tikrai pravers šiuo laikotarpiu. Kūdikių kasdienio vystymosi stebėjimas gali būti įtrauktas į gairių segmentą.

Kūdikis buvo laikomas pagrindiniu šio straipsnio elementu, nes vystymosi eigoje jis arba ji patiria daug pokyčių. Kūdikis yra pasirengęs švęsti savo (ar jos) pirmąjį gimtadienį ir tai yra pasiekimas ir tėvams.