Tikėdamiesi, kad savo vaikui surengėte puikų gimtadienį, ar esate pasiruošęs priimti antrus savo tėvystės metus? Na, pasiruoškite, nes jūsų laukia smagus pasivažinėjimas. Jūs turbūt tikrai gavote puikų smūgį pirmaisiais, o paskui ir antraisiais metais. Dabar, kai dvejų metų kūdikis yra daug lengviau tvarkomas nei jaunesnis, galite daug ką padaryti, kad palengvintumėte savo laiką ir energiją įvairiems dalykams ir išmintingai išleistumėte jiems. Dietos, vystymosi ir kt. Aspektai yra dar svarbesni dabar ir labiau nei jūsų buvimas. Nieko neverta, jei neturite laiko su savo kūdikiu.

2 metų kūdikis

Kūdikio maitinimas:

Su amžiumi ir bėgant laikui jūsų dvejų metų kūdikis tampa vis labiau nepriklausomas. Tai reiškia, kad jūsų laukia didelis atstūmimas ir būsite atmestas dažniau. Tai yra įprastas dalykas kas dvejus metus ir jūs susidursite su etapu, kai jie dėl to ims nerimauti.

Dabar yra būdų, kaip tai palengvinti sau ir kūdikiui. Galite pabandyti valgyti kartu kaip šeima ir valgyti tą patį maistą, kaip ir jūsų kūdikis, ir padaryti jį linksmą. Kad valgio laikas būtų malonus, visi kartu pašalinsite neryškumą, o nuolatinis valgymo laikas tai dar labiau padės. Bet nesvarbu, neverskite vaiko ir neužkimškite jo burnos maistu ir įsitikinkite, kad niekada jo neprašysite ir nepirksite, nes tai gali tapti savotišku įpročiu ir lūkesčiu. Nesistenkite pasiūlyti ko nors kito, kai jie nevalgo. Tai jiems bus patogu, o svarbiausia – nesijaudinkite, jei valgio laikas klostosi ne taip, kaip planavote.

Jūsų dvejų metų kūdikis 1

Jūsų kūdikio svoris:

Paprastai įprastomis aplinkybėmis jūsų vaikas turėtų sverti nuo 22 iki 32 svarų mergaitės, o berniuko – nuo 23 iki 34 svarų. Tačiau nepanikuokite, jei jūsų dvejų metų kūdikis yra didesnis ar mažesnis nei šie skaičiai. Nors jūsų 2 metų kūdikio vystymasis yra tiesiogiai susijęs su maistu ir veikla. Neleisk jam/jai tingėti. Tiesą sakant, atsikelkite ir bėgiokite su savo vaiku, numeskite kelis kilogramus ir taip pat būkite sveiki.

Miego laikas:

Jūsų kūdikiui reikia vidutiniškai 12 valandų miego per 24 valandas. Gerai, jei susiduriate su problemomis, kai jie nėra pasiruošę miegoti ir vis atidedate miego laiką naktį. Tai gana įprasta. Yra įvairių priežasčių, dėl kurių jie priešinasi miegui. Tačiau vienas geras būdas užtikrinti, kad jūsų kūdikis užmigtų laiku, yra padidinti 2 metų kūdikio veiklą dienos metu..

Ar pastebėjote, kad mes suaugę miegame kaip kūdikiai, kai visi esame pavargę nuo darbo? Na, tas pats ir su vaikais. Nors jie turi aukštesnį energijos lygį nei lyginant su mumis, suteikite jiems pakankamai veiklos ir iš tikrųjų darykite tai su juo, ir jie naktį miegos kaip maži pyragaičiai. Be to, galite pabandyti padovanoti jiems zuikį, kad galėtumėte prilipti prie žavingos pasakos prieš miegą ir kurį laiką būtų galima įpratinti, taip pat suteiksite ypatingo laiko su savo kūdikiu..

2 metų kūdikio vystymasis

Jūsų dvejų metų kūdikis lavina savo motorinius įgūdžius ir galės subalansuoti save, šokinėti ir lipti laiptais, naudodamas galbūt ir pėdą ar dvi. Ji galės rašyti per visas jūsų sienas ir uždėti jums grafiti, ir jūs turite būti tikri, kad nepraleisite to meno kūrinio. Tiesą sakant, pirmąjį jos kūrinį reikia išsaugoti amžinai. Nesvarbu, ar tai ant sienos, ar ant popieriaus, ar ant veido. Galėsite išsiaiškinti, ar jis/ji yra kairysis ar dešinysis, pagal savo ranką. Jie taip pat galės geriau maitintis ir tai nereiškia, kad nebus netvarkos. Kai jie valgo, visada bus netvarka. Taigi, žiūrėkite, kaip ji visa tai suvalgo, ir tada išsivalykite po savo žavingo mažylio.

Maistas & Žaislai:

Rūpindamiesi savo vaiko vystymusi, įsitikinkite, kad aprūpinate jį reikiamu kiekiu mitybos ir įsitikinkite, kad jis vartojamas kaip subalansuota mityba.

Taip pat įsitikinkite, kad juose yra daugiau nesudėtingų žaislų. Paprasti žaislai jų rankose parodys, ką šios žavios rankos sugeba. Palaukite ir žiūrėkite.

Jūsų dvejų metų kūdikis 2

Gairės, į kurias reikia atkreipti dėmesį:

Iki šio amžiaus jūs pastebėsite, kad jie gali atlikti visą 2 metų kūdikio veiklą, ir jūs pastebėsite, kad jie didžiąją dalį daro patys. Jie įtvirtina savo nepriklausomybę ir galės stovėti savarankiškai bei pasiimti daiktus. Žavingiausia šio amžiaus dalis yra tada, kai jie pradeda bandyti kalbėti ir gestais bei keliais žodžiais, kuriuos jie galėjo išmokti, verčia jus suprasti jų poreikius ir norus. Taip pat pamatysite, kad jie ateina pas jus ir inicijuoja žaidimus, kad galėtumėte žaisti su jais. Be to, dabar galėsite bėgti paskui juos ir taip pat lengvai bėgti paskui jus. Jei visa tai nėra verta, kas yra?

Dvejų metų kūdikis gali daug ką šokiruoti ir nustebinti. Bet niekada negalvok, kad jiems kada nors nebereikės tavęs. Stebėdami, kaip jie tampa nepriklausomi nuo menkiausių dalykų, galite pagalvoti, kad gerai, jei nesate visą laiką prižiūrimi, tačiau vaikai visada yra priklausomi nuo to, kad tėvai jiems vadovautųsi ir visada bus.