: Taigi, jūsų nėštumas praėjo vieną mėnesį. Kas atsitiks jūsų 2 mėnesių kūdikiui? Na, daug! Pažiūrėję galite pastebėti, kad niekas iš tikrųjų nepasikeitė. Tačiau jūsų kūdikis kasdien vystosi ir tampa visišku žmogumi. Jei netikite, čia rasite viską, ką turėtumėte žinoti apie savo 2 mėnesių kūdikį.

Mes turime viską, pradedant nuo maitinimo praktikos iki kūdikio svorio ir ilgio. Šis straipsnis jums bus geras vadovas.

2 mėnesių kūdikis

2 mėnesių kūdikio svoris & Ilgis:

Dviejų mėnesių kūdikio vystymasis prasideda nuo jo svorio ir ilgio. 2 mėnesių mergaitės svoris turėtų būti 11,3 svaro, o 2 mėnesių berniuko-12,3 svaro. Mergaitės ilgis turėtų būti apie 22,5 colio, o berniukų – apie 23 colių. Tačiau kūdikio svoris ir ilgis skirsis, ir šis skirtumas jūsų tikrai neturėtų nuliūdinti.

2 mėnesių kūdikio priežiūra:

Kūdikio priežiūra yra vienas iš svarbiausių dalykų, reikalingų kūdikiui augti. Kūdikis augs tik tuo atveju, jei jis bus tinkamai prižiūrimas. Šiame etape bus tik įvestys. Jūs nematysite tikėtino rezultato, tačiau vis tiek tikėsite vystymosi procesu. Pirmieji mėnesiai bus tik vienpusis reikalas. Motina turi išlaikyti tikėjimą šiuo procesu, nes taip tai veikia. Kūdikio šypsena sumažins jūsų stresą ir paskatins daugiau dirbti, kad kūdikis būtų laimingas. Priežiūra taip pat apima savalaikį maitinimą ir tinkamų dalykų naudojimą, kuriuos rekomendavo gydytojas, kad jį maudytų ir naudotų tinkamus losjonus kūdikiui drėkinti..

Tai yra vienas iš svarbiausių žingsnių, į kurį reikia atkreipti dėmesį, kai norite tinkamai pasirūpinti kūdikiu. Kūdikis neturėtų būti veikiamas per daug saulės spindulių ir neturėtų būti laikomas patalpose, kuriose yra labai oro kondicionieriai. Kūdikio vidaus organai šiuo metu yra labai švelnūs ir silpni. Jie tinkamai augs ir lems sveiką kūdikio gyvenimą tik tinkamai pasirūpinus.

2 mėnesių kūdikio maitinimas:

Šiuo metu nėra nieko maistingesnio už motinos pieną. Kūdikis auga ir jam pasireikš alkio požymiai. Senas kūdikis taip pat turi būti maitinamas iš abiejų krūtų. Kūdikiui kartais reikės maitinti naktį, o tai reiškia, kad taip pat prarasite miegą. Kai kuriems kūdikiams reikia maitinti beveik 5-6 valandas tarp naktų.

Jei kūdikis maitinamas motinos pienu, maitinkite jį kas 2–3 valandas. Jei kūdikis maitinasi buteliuko pienu, maitinkite kas tris ar keturias valandas, maždaug keturias – penkias uncijas.

2 mėnesių kūdikio miegas:

Miegas yra vienas iš pagrindinių 2 mėnesių kūdikio poreikių. Miego modeliai akivaizdžiai pasikeis. Yra miego dienų ir bus dienų, kai kūdikis visai nenorės miegoti. Miego dienomis kūdikis blogai miega apie 1-3 valandas ir to pakaks. Jei nesuteikiamas tinkamas miegas, kūdikis tampa niūrus. Tėvai turi imtis tam tikrų priemonių. Kambarys turi būti tinkamai dekoruotas, kad kūdikis tuo metu tinkamai išsimiegotų. Neturėtų būti veikiamas trikdantis triukšmas, kuris gali pažadinti kūdikį ir taip sutrumpinti miego valandas. Reikėtų prisiminti, kad miegas taip pat reikalingas tinkamam augimui.

2 mėnesių kūdikio vystymasis:

Štai keletas 2 mėnesių kūdikio etapų.

 1. Kūdikis gali judinti akis ir lūpas. Kartais taip pat nusišypsos. Berniukų ir mergaičių raida beveik panaši.
 2. Taip pat bus elgesio pokyčių. Kūdikis bandys pajudinti galūnes ir tai yra vienas geriausių įvykių, kurių galima tikėtis.
 3. Subrendusi nervų sistema yra vienas iš pagrindinių 2 mėnesių kūdikio vystymosi požymių.
 4. Dabar kūdikis pradės varvėti. Šiuo metu išsivysto jų seilių liaukos, todėl varvėjimas bus dažnas ir netvarka.
 5. Keičiasi miego įpročiai. Dabar kūdikis ramiai miega 5–6 valandas.

2 mėnesių kūdikio etapai:

Štai keletas 2 mėnesių amžiaus kūdikio etapų, kuriuos galite paliudyti.

 1. Dabar kūdikis sustiprėja ir pilvo metu pakels pečius. Jis taip pat pakelia galvą sėdėdamas.
 2. Kūdikio smūgiai sustiprėja, o kojos taip pat ištiesinamos nei anksčiau.
 3. Galbūt jis jau pradėjo čiulpti kumščius.
 4. Jis taip pat pradės reaguoti į bet kokį jūsų skleidžiamą garsą.

2 mėnesių kūdikio sveikatos problemos ir saugumas:

Yra keletas dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį.

Kad kūdikis tinkamai augtų, visada svarbu, kad jis būtų saugus. Kūdikis neturėtų būti veikiamas žalos, sukeliančios tokius elementus kaip aštrūs ir smailūs daiktai. Kūdikis turi būti apsuptas medvilninėmis pagalvėmis ir turi būti tinkamai apsaugotas miegant, kad net jei kūdikis bandytų susisukti, jis nenukristų.

2 mėnesių kūdikio tvarkaraštis ir užsiėmimai:

Nėra nustatytos veiklos ar tvarkaraščio, kurį turės 2 mėnesių kūdikis. Daugiau ar mažiau jie maitinasi, žaidžia ir ryte miega. Popietės susijusios su žaidimu, snaudimu, maitinimu ir žaidimu. Vakarai susiję su snaudimu, maitinimu, žaidimu, maudymu. Naktys bus maitinimas, miegas, maitinimas, miegas, maitinimas ir vėl miegas.

Tačiau tai nėra universalu ir jūs taip pat neturėtumėte vertinti savo dviejų mėnesių kūdikio vystymosi. Taip pat neturėtumėte jų priversti.

2 mėnesių kūdikio priežiūra:

Pažvelkite į kai kurias priežiūros priemones, kurias turėtumėte perduoti savo kūdikiui.

 1. Lankykite savo kūdikį, kai jis verkia. Jie negali paaiškinti, kas negerai, ir prisiminti, kad tai gali būti bet kas – nuo alkio iki dėmesio. Kai kitą kartą pamatysite, kad verkia, skirkite jam visą rūpestį. Apkabinkite, nuraminkite ir nuraminkite jį/ją.
 2. Kūdikio šėrimo poreikis padidės, todėl svarbu nustatyti 2 mėnesių kūdikio augimą pagal jo apetitą.
 3. Stebėkite jų miego laiką. Antrą mėnesį jie gali miegoti ilgiau. Bus naudinga stebėti jaunesniojo miego režimą. Tai padės suprasti jų miego ciklą.
 4. Bendraukite su savo mažyliu. Būkite kartu su juo ir priverskite juos dažnai šypsotis. Žaiskite nosimi ir pamatysite, kaip aktyviai jis/ji reaguoja.

Patarimai 2 mėnesių kūdikiui:

 • Nepamirškite nuvesti jo (jos) dviejų mėnesių amžiaus apžiūrai.
 • Jei ketinate 2 mėnesių kūdikiui papildyti vitaminu D, turite pasitarti su gydytoju.
 • Sekite skiepijimą ir žinokite, kada ką duoti.

2 mėnesių kūdikių maistas ir žaislai:

Kūdikis vis tiek turi priklausyti nuo motinos pieno ir nuo ko nors kito, tik jei tai rekomenduoja gydytojas. Kalbant apie žaislus, kūdikis turėtų būti aprūpintas minkštais žaislais ir spalvingais žaislais, kurie jį iš karto pradžiugins. Kol bus svarbūs etapai, bus savanoriškų refleksų požymių.

Jums bus baisu pamatyti kai kuriuos 2 mėnesių amžiaus kūdikių tvarkaraščius ir jų veiklą. Jie gali būti labai maži ir kartais šie pokyčiai bus nepastebėti. Tačiau kiekvieną dieną jūsų kūdikis ruošiasi tapti pilnametis. Praleiskite daug laiko ir nepamirškite su juo spustelėti nuotraukų!

Dažnai užduodami klausimai & Atsakymai:

Q1. Kiek miego gali prireikti 2 mėnesių kūdikiui?

Ans: Dviejų mėnesių kūdikiui reikės maždaug 7 valandų miego, kuris yra padalintas į 3 nakties miegus. Nakties miegas turėtų būti apie 8,5 valandos. Tai reiškia, kad jai/jam reikės 15,5 valandos miego per dieną.

Q2. Ar gali 2 mėnesių kūdikis gerti vandenį?

Ans: Ne! motinos pieno arba mišinio pieno pakanka, kad jie būtų hidratuoti. Jei gydytojas nenurodė, jums gali tekti neduoti jam vandens.

Q3. Kodėl 2 mėnesių kūdikis gurkšnoja?

Ans: Kūdikio seilių liaukos pradeda vystytis, todėl kūdikis pradeda stipriai varvėti, taip pat netvarka!