„Kolangal rangoli“ menas yra visiškai tradicinių ir kultūrinių dizaino derinys. Paprastai mes visi žinome, kad kolamas taip pat žinomas kaip rangoli. Šie dizainai yra tokie natūralūs ir lengvai išmokti. Net pradedantieji taip pat gali per trumpą laiką tapti profesionaliais. Kolangal rangoli dizainą dažniausiai kuria labai gražios moterys. Taip pat galite papuošti jas spalvomis, akmenimis, žibintais, gėlėmis ir ryžiais.

„Rangoli Kolangal“ dizainas

Geriausi „Rangoli Kolangal“ dizainai su nuotraukomis:

Čia yra 15 „Kolangal Rangoli“ dizainų su nuotraukomis, kurias galima lengvai pasidaryti namuose.

1. Pongal Kolangal Rangoli dizainas:

Geriausi „Kolangal Rangoli“ dizainai

Šis kolangalinis „Rangoli“ dizainas yra keturi Kalash ir keturi kokosų medžiai, nupiešti simetriška forma. Pagrindas yra kvadrato formos, o kraštinės labai simetriškai suprojektuotos baltais Rangoli milteliais. „Kalash“ interjeras taip pat laikosi geometrinio modelio, o visi keturi Kalash ir kokoso medžiai yra identiški vienas kitam.

2. Paprastas Kolangal Rangoli dizainas:

Paprastas Kolangal Rangoli dizainas

Šis kolangal dizainas yra labai paprastas, bet patrauklus ir gali būti sukurtas pradedantiesiems. Jis pagrįstas taško koncepcija, o aplink taškus brėžiamos linijos pagal fiksuotą schemą. Nors modelis atrodo šiek tiek sunkus ir sunkus, tačiau jį galima lengvai praktikuoti laisva ranka. Kad „Rangoli“ taptų spalvingas ir patrauklus, gali būti naudojamos skirtingos taškų spalvos.

3. Apskrito Kolangal Rangoli dizainas:

Apvalūs „Kolangal Rangoli“ dizainai

Šis apskritimo formos Rangoli dizainas yra pagrįstas vaivorykštės spalvų tema ir sudaro visas septynias vaivorykštės spalvas. Rangolis buvo suskirstytas į tris pagrindinius apskritimus, tačiau modelis tęsiasi visuose apskritimuose. Centras buvo atliktas nepriekaištingai, naudojant įvairias spalvas, o apskritimų kraštinės – baltos spalvos. Išorinė kraštinė reikalauja didelių įgūdžių ir kantrybės, kad gautų tokį nepriekaištingą ir patrauklų dizainą.

4. „Star Rangoli Kolangal“ dizainas:

„Star Rangoli Kolangal“ dizainas

Tai vienas iš paprasčiausių kolangalinių „Rangoli“ dizainų, sekantis žvaigždės ir trikampio modeliu. Jis taip pat pagrįstas taškiniu Rangoli dizainu, kuriame taškai yra sujungti tiesiomis plonomis linijomis. Centre yra mažas taškas ir apskritimas, ir beveik kiekvienas žmogus galės sukurti šį kolangalinį dizainą. Žmogus gali padaryti šį „Rangoli“ dekoratyvesnį, naudodamas įvairių spalvų modelį, kurį jis/ji paryškina.

5. Sudėtingi „Kolangal Rangoli“ dizainai:

Sudėtingi „Kolangal Rangoli“ dizainai

Toks kolangalinis „Rangoli“ dizainas yra daugelio dizaino sujungimas, atliktas labai tobulai. Linijos buvo puikiai nubrėžtos tokiu pat pločiu, kokio reikia kiekvienam dizainui, todėl jis atrodo sunkus ir patrauklus. „Rangoli“ viduje yra kvadratas ir daugybė pusapskritimų, kurių kiekvienas yra smulkiai dekoruotas. Žmogus turi būti labai atsargus renkantis spalvas, kad būtų išlaikytas vienodumas visame Rangoli dizaine, kad jis taptų patrauklesnis.

6. Spalvingas Kolangal Rangoli dizainas:

Spalvingas Kolangal Rangoli dizainas

Tai labai spalvingas kolangalinis dizainas, sudarytas iš ryškių spalvų. Jo pagrindinė tema yra gėlės, o išorinėje gėlėje taip pat yra keturios diyos. Vienos kraštinės pagalba kiekvienam modeliui suteikiama tinkama forma ir forma, o Rangoli atrodo gražiau. Originalios diyos taip pat gali būti dedamos už Rangoli ar net Rangoli centre, kad būtų patrauklesnės naktį.

7. Viešpaties Ganesha Kolangal Rangoli dizainas:

Viešpaties Ganesha Kolangal Rangoli dizainas

Šis „Rangoli“ dizainas yra paprastas Lordo Ganesho piešinys centre. Buvo naudojamos apskritos kraštinės ir dizainas, kurie visi puikiai dera tarpusavyje. Integruotas dizainas buvo pagamintas naudojant baltus Rangoli miltelius, kurie iš tikrųjų suteikia kolangal dizainui prabangų ir patrauklų išvaizdą. Viešpaties piešimas taip pat buvo atliktas tobulai ir paprastai.

8. Gėlių Kolangal Rangoli dizainas:

Gėlių Kolangal Rangoli dizainas

Didžiulė gerai suplanuota gėlė buvo nupiešta ir papuošta kaip kolangal Rangoli deign. Naudotas teigiamas ryškių ir gilių spalvų derinys ir nupiešti dideli žiedlapiai. Centre yra mažesnis gėlių dizainas, o kiekviename dideliame žiedlapyje taip pat yra maža gėlė. Pradedantieji taip pat gali suprojektuoti šį „Rangoli“, o kolangalas užtruks daug laiko.

9. Sveiki atvykę į „Kolangal Rangoli Design“:

Sveiki atvykę į „Kolangal Rangoli Design“

Tokie „Kolangal“ dizainai yra laikomi visžaliais ir tinka ištisus metus, nepriklausomai nuo to, kokia šventė ar proga. Žodis „Sveiki atvykę“ buvo parašytas du kartus, o šalia abiejų žodžių – raidė „C“. Kiekviename kampe nupieštos keturios gėlės, o visas Rangolis yra kvadratinis. Kiekviena žodžio raidė buvo parašyta kita spalva.

10. Kolangal Diyas Rangoli dizainas:

Kolangal Diyas Rangoli dizainas

Tai nepaprastai gražus ir patrauklus Kolangal dizainas, kurį sudaro diyas ir paprastos tekstūros. Centre buvo pastatytos penkios dijos, visos nukreiptos į skirtingas puses. Likusi „Rangoli“ dalis buvo sukurta naudojant tik baltus Rangoli miltelius. Tekstūros ir linijos buvo puikiai nubrėžtos, todėl šis dizainas atrodo unikalus ir patrauklus.

11. Povas Kolangal Rangoli dizainas:

Povas Kolangal Rangoli dizainas

Keturi antys buvo nupiešti keturiuose šio „Rangoli“ dizaino kampuose. Šis Kolangal dizainas susideda iš taškų, kurie yra sujungti, kad sudarytų įvairius dizainus. Priešingose ​​pusėse nupiešti du apskritimai su rodyklėmis, o visos keturios antys yra beveik tikslios viena kitos imitacija, sudarančios vienodą tekstūrą.

12. Deimantinės formos Rangoli Kolangal Rangoli dizainas:

Deimantinės formos Rangoli Kolangal Rangoli dizainas

Šis kolangalinis „Rangoli“ dizainas reikalauja daug kantrybės ir praktikos ir negali būti lengvai pagamintas. Norint, kad šis dizainas būtų patrauklus, reikia tinkamai pasirūpinti linijomis, spalva, sienos storiu. Tačiau laikas, praleistas gaminant šį „Rangoli“, bus vertas ir tikrai bus įkvepiantis. Visas dizainas yra deimanto/kvadrato formos.

13. Klasikiniai „Kolangal Rangoli“ dizainai „Diwali“:

Klasikiniai „Kolangal Rangoli“ dizainai „Diwali“

Tai gėlės formos kolangalas, nupieštas šešiais žiedlapiais. Kiekviename žiedlapyje yra diya piešinys, o žmogus netgi gali uždėti ant jo piešinį, kad Rangoli įgautų šiek tiek šviesos. Ant kiekvieno žiedlapio krašto nupieštas mažas raštas, kuris neabejotinai suteikia Kolangal grožio. Šis dizainas tinka ir pradedantiesiems, nes žmogus gali lengvai nupiešti šį žavingą kolangalinį Rangolį.

14. Nauji „Kolangal Rangoli“ dizainai festivaliams:

Nauji „Kolangal Rangoli“ dizainai festivaliams

Tai labai paprastas dizainas, kurį sudaro šeši unikalūs žiedlapiai su mažais sūkuriais kraštuose. Centre nupieštas paprastas raudonas taškas, o žiedlapius sudaro žalios juostelės, kurių pagrindinė spalva yra geltona. Sūkuriai buvo nupiešti naudojant baltą spalvą, o žalios juostelės visada nupieštos.

15. „Lotus Kolangal Rangoli“ dizainas:

„Lotus Kolangal Rangoli“ dizainas

Ant kiekvienos aikštės nupieštos keturios gėlės, kurių centre – kitokia gėlė. Keturios gėlės yra panašios viena į kitą ir yra sukurtos kaip žalios ir persikų spalvos lotosai. Centrinę gėlę sudaro žiedlapiai, kurie yra geltonos ir persikų spalvos, o kvadratinė siena brėžiama naudojant rudą