Sijonai – patogiausia apranga visoms progoms. Kalbant apie vakarėlius ir vakaro šventes, blizgučiai turi ypatingą vietą. Blizgučiai yra blizgantis blizgus audinys, kuris suteikia elegantiškiausią ir prabangiausią išvaizdą. Jie pagaminti iš blizgučių medžiagos ir yra prieinami patraukliausių spalvų ir dydžių. Jie dažniausiai teikiami sijonams iki kelių. Jie gali būti dėvimi su bet kokio tipo viršūnėmis ar tunikomis. Blizgučiai labiausiai tinka moterims, turinčioms tobulą kūno sudėjimą ir siaurą ilgą juosmenį. Netinka moterims su didesniu juosmeniu, nes jos atrodo putlesnės.

Blizgučiai sijonai

Geriausi ir paprasti blizgučiai sijonai moterims:

Blizgučiai sijonai yra tinkamiausi bet kokiam sezonui. Blizgučiai sijonai gali būti derinami su blizgučiais, kad būtų tobula apranga. Štai keletas jūsų pasirinktų blizgučių sijonų.

1. Ilgi blizgučiai sijonai moterims:

Blizgučiai sijonai

Ilgi blizgučiai sijonai yra kulkšnies ilgio ir gali būti dėvimi vakarėliams. Šis sijonas suteikia elegantišką išvaizdą ir leidžia moteriai atrodyti kreivai, nes juosmuo yra siauras. Jie turi plyšį nuo kelio iki kulkšnies vienoje pusėje, kad būtų lengviau vaikščioti.

2. Moteriški pieštuko blizgučiai:

Pieštukiniai blizgučiai

Kaip rodo pavadinimas, sijonai su pieštuku yra platesni juosmens srityje ir siauresni keliuose. Dažniausiai jie yra kelių ilgio ir atrodo kur kas keisčiau. Jie dažniausiai teikiami klubo vakarėliams, kur judėjimas negali būti apribotas drabužiais.

3. Blizgučiai Midi sijonai moterims:

Blizgučiai midi sijonai

Blizgučiai midi sijonai yra panašūs į įprastus midi sijonus, kurių kraštuose yra nedaug papuošalų. Šie midi sijonai gali būti derinami su blizgučiais, kad būtų blizgučiai. Šiems vakarėliams dažniausiai teikia pirmenybę kolegijos merginos. Papuošimai ar galas suteikia gražią išvaizdą ir laisvą judėjimą.

4. Blizgučių mini moteriškas sijonas:

Blizgučių mini sijonas

Blizgučiai mini sijonai yra virš kelių ilgio ir dažniausiai dera su liemenėmis. Blizgučiai mini sijonai yra mėgstamiausia kai kurių įžymybių apranga, nes jie išryškina kojas seksualiai ir stilingai. Tai labiausiai tinka mergaitėms, turinčioms puikias kojas ir šlaunis.

5. Sequin Maxi moteriškas sijonas:

Sequin Maxi sijonas

Kaip sako pavadinimas, blizgučiai maxi sijonai yra maksimalaus ilgio. Skirtingai nuo midi ir pieštukų sijonų, jie suteikia laisvą judėjimą ir turi daugiau susibūrimų krašte. Jie primena undinės sijonus, nes jie yra siauri iki kelių ir platesni.

6. Apverčiami blizgučiai:

Apverčiami blizgučiai sijonai

Populiariausi sijonai yra apverčiami juodi blizgučiai. Sijonas pagamintas iš dviejų spalvų blizgučių, o judant viena kryptimi jie suteikia vieną spalvą, o judant link kitos – spalva pasikeičia. Šie sijonai gali būti pritaikyti taip, kad suteiktų dėvėtą išvaizdą.

7. Moteriški apskrito blizgučio sijonai:

Apvalūs blizgučiai sijonai

Apskrito blizgučio trumpi sijonai paprastai naudojami čiuožėjai ir šokėjai. Jie pagaminti iš apskrito audinio, kad būtų daugiau surinkimų ir būtų purus vaizdas. Dažniausiai naudojami auksiniai blizgučiai ir raudoni blizgučiai.

8. Wrap Sequin sijonai mergaitėms:

Apvyniokite blizgučius sijonus

Apvynioti blizgučiai sijonai yra panašūs į apvyniojamus sijonus. Tačiau blizgučių sijonų suknelės galas primena tulpių gėlę. Jie yra įvairių dydžių – nuo kelio ilgio iki kulkšnies. Kartais audinys susiuvamas, kad atrodytų apvyniotas. Dažniausiai pirmenybė teikiama sidabro spalvos blizgučiams.

9. Moteriški tonuoti blizgučiai:

Tonuoti blizgučių sijonai

Populiariausios rūšys yra tonuoti blizgučiai. Jie pagaminti taip, kad spalva skirtųsi nuo žiūrovo akių padėties. Šių sijonų gamybai sumaišomi kontrastingos spalvos blizgučiai. Dažniausiai naudojami mėlyni blizgučiai.

Blizgučiai buvo naudojami blizgančiai išvaizdai, o dabar jie yra mėgstamiausia medžiaga mados pasaulyje. Kalbant apie vakarėlius ir vakarines progas, moterys dažniausiai renkasi blizgučius, nes traukia žmones.