Sijonai amžinai buvo moters drabužių spintos dalis. Tai buvo pirmasis moterų drabužių stilius ir nuo to laiko išliko prisitaikant prie mados tendencijų. Išsiplėtę sijonai gali būti nelabai populiarūs, tačiau jie gali suteikti jūsų išvaizdai tobulą išvaizdą. Šie sijonai suteikia gražią ir stilingą išvaizdą, ypač jei žinote, kaip juos dėvėti.

Skirtingi mergaičių sijonų tipai:

Rinkoje yra daug įvairių stilių platėjančių sijonų. Šiandien mes pateiksime 9 populiariausius platėjančių sijonų komplektus ir keletą pasiūlymų, kad atrodytumėte nuostabiai.

1. Paprastas platus sijonas:

paprastas sijonas

Paprasti platėjantys sijonai yra sijonai, turintys vieną spalvos toną. Tokie sijonai atrodo labai kukliai ir gali būti derinami su bet kokiu viršumi. Galite eksperimentuoti su šių sijonų ilgiu. Trumpi platūs sijonai sukuria nuostabų vakarėlio vaizdą, o pilni sijonai padarys jūsų romantiškus vakarus dar magiškesnius.

2. Gėlių dizaino sijonas:

gėlių dizaino-platėjantis sijonas

Kalbant apie sijonų modelius, gėlių sijonai yra elegantiški ir romantiški. Gėlių sijonai yra trumpi ir ilgi. Sijonai su gėlių siuvinėjimais yra pyktis tarp šiandienos moterų kartos. Vienas šio gėlių rašto platėjančio sijono dėvėjimo privalumas; galite lengvai suporuoti juos su bet kokiu puošniu viršumi.

3. Odinis platėjantis sijonas:

odos sijonas

Odiniai sijonai puikiai tinka dėvėti ištisus metus. Jie suteikia visišką aprangą. Ir batai, ir kulniukai teisingi šiems sijonams, todėl lengva išsirinkti vieną. Pageidautina, kad po jais galėtumėte dėvėti antblauzdžius ar pėdkelnes, jei per šalta.

4. Viso ilgio platus sijonas:

pilno ilgio platėjantis sijonas

Viso ilgio platėjantys sijonai yra puikus pasirinkimas šventės vakarui ar šeimos šventei. Jie papildo jūsų išvaizdos eleganciją, todėl atrodote nuostabiai. Kai dėvimi prie atitinkamų papuošalų, jie gali padaryti milijono dolerių nuotrauką.

5. Pilno ilgio pieštuko sijonas:

pilno ilgio platėjantis pieštukų sijonas

Jie yra puikus pasirinkimas dėvėti bet kokiam įmonės renginiui. Pieštuko sijonas siaurėja nuo juosmens iki pusės sijono. Apatinė sijono pusė išplečiama. Tai suteikia jai labai formalią išvaizdą. Kulnai būtų tobula avalynė, papildanti visą aprangą.

6. Trimito stiliaus sijonas:

trimito stiliaus-platėjantis sijonas

Trimito stiliaus platus midi sijonas turi prigludusį kūną ir platėjantį dugną. Tai linkusi sukurti plonesnio juosmens iliuziją. Dėvėti diržą galima tik dar labiau pagirti šią išvaizdą. Sujungę šį sijoną su šiek tiek ilgesniu viršumi, galite sėkmingai nuslėpti nepageidaujamus riebalus, jei esate kreivi.

7. Raštuotas platus sijonas:

Išsiplėtę sijonai

Raštuoti platūs sijonai yra didžiulis populiarumas tarp šiuolaikinių mados atstovų. Šiuos sijonus galima dėvėti bet kokiai progai. Jie jūsų aprangai suteikia labai prašmatnią išvaizdą. Jis gali būti suporuotas su megztiniu, kad atrodytų tobulai.

8. Juodasis platėjantis sijonas:

juodai platėjantis sijonas

Juodi platūs sijonai yra labai populiarūs. Šiuos sijonus galima dėvėti įvairaus ilgio. Spalva suteikia labai įspūdingą jūsų išvaizdą. Tinkami aksesuarai tik papildo aprangos grožį.

9. Baltas sijonas:

sijonas su baltais platėjais

Balta spalva suteikia labai ramią ir ramią auros savininko aprangai. Jis gali būti suporuotas su bet kokiu kontrastingų spalvų viršumi, kad padidintų vaizdinį patrauklumą. Taip pat galite eksperimentuoti su sijono ilgiu, kad pasiektumėte nepriekaištingą išvaizdą.

Sijonai yra būtinas moterų drabužių pasirinkimas. Jie padeda atrodyti elegantiškai, nepridedant per daug svorio savo aprangai. Šie sijonai gali pakelti jūsų išvaizdą į kitą lygį. Dėvėkite atitinkamus aksesuarus, kad sijonas atrodytų nepriekaištingai.