Nuo plūduriuojančių išleistuvių iki prigludusio pieštuko midi sijonai priartėja prie parduotuvių visur, todėl niekada nebuvo geresnio laiko įsigyti šį modelį. Midi sijonai pastaruoju metu patyrė tam tikrą mados atkūrimą, ir visi dievina tai, kad šis itin pagirtinas ilgis sezoną pavertė skelbimo sijono stiliumi.

  • Geriausia dėvėti šį stilių su aukštakulniais.
  • Midi suknelė tinka visoms kūno formoms, tačiau ją geriausiai dėvi aukštesnės moterys, nes ilgio viduryje sutrumpinama koja ir sutrumpinama kojų linija

Madingi pilni midi sijonai moterims:

1. Gėlių pilnas Midi sijonas:

midi sijonai

Pilno midi sijono formavimo būdas yra pakoreguotas; viršus turi būti supaprastintas ir prigludęs prie kūno. Tai neįtikėtina moterims, turinčioms plačius pečius ir plonus klubus, nes tai pritraukia vidurinę dalį ir iš karto suteikia pagrindui apimties, suklaidindama smėlio laikrodžio figūrą.

2. Juodas ilgas midi sijonas:

ilgas midi sijonas

Tai yra vienas iš labiausiai pagirtinų kontūrų, puikiai atrodančių beveik kiekvienoje figūroje. Šis pavyzdinis kūrinys yra absoliučiai būtinas kiekvienos ponios spintoje. Nuo penktojo dešimtmečio moterys šiuose sijonuose papildė mažiausią savo vidurio šlaunies dalį ir atrodė iš esmės įveikiamos. Koks geresnis požiūris atrodyti prašmatniai ir turtingai, nei ilgas midi sijonas.

3. Baltas Midi sijonas mergaitėms:

baltas-gėlių-midi-sijonas

Šie midiai yra mieli ir taip pat suteikia jums mielą išvaizdą, jei nešiojate juos su sportbačiais. Šie balti gėlių midi sijonai gali būti kelių arba šlaunų ilgio, todėl geriausiai atrodys vasarą, kad atrodytų šauniai.

4. Dizainerio ilgi midi pieštukų sijonai:

midi-pieštukų sijonai

Sijonai su pieštuku su pieštuku yra nauji mini sijonai, kaip tai įrodo mūsų mylimiausios kelio stiliaus merginos ir pažangiausios. Apskritai komplimentai, šie stebuklai yra nepriekaištingi ir labai privalomi kiekvienoje spintoje. Palieka prašmatnų takelį kiekvienoje aprangoje-nuo ekspertų ir išskirtinių darbo vietų paieškų iki stiliaus nustatytojų dieną ir naktį!

5. Mados tamsus midi sijonas:

tamsiai midi sijonas

Stenkitės nedrąsiai toli nuo slydimo atsitiktinių modelių į savo darbo spintą. Juodasis midi sijonas apims tvirtą formos matavimą jūsų eilėje nepažeidžiant antspaudo. Jei dirbate profesionalioje darbovietėje, pagrindinis bokštas yra saugus pasirinkimas, tačiau renkasi neįprastai didelį pynimą, kad būtų daugiau laisvalaikio drabužių standartų.

6. Ilgas karštas raudonas midi sijonas:

raudonas-midi sijonas

Gėlių raukšlėto midi sijono galimybė daugiausia sukeltų akivaizdžiai moteriško ir kvailystės esmę. Pridėkite šį raudoną midi sijoną, kad pagerintumėte savo spintos meistriškumą.

7. Paprastas tamsios spalvos midi sijonas:

tamsios spalvos midi sijonas

Tamsus „Midi“ sijonas yra nuostabus lengvas ir dienos gabalas vasarai ir žiemai ir tinka beveik bet kokiai viršūnei ir bet kokiai avalynei. Nusiaukite kelis batus, marškinėlius ir pilką Midi sijoną ir viskas!

8. Karštas rožinis midi sijonas:

rožinis-midi sijonas

Visi patirs aistringus jausmus rožiniam midi sijonui, nesvarbu, ar tai būtų jauna, ar panele. Kai ryžtumėtės dėvėti šį rožinį sijoną, sulauksite daugybės komplimentų iš savo brangiųjų. Tai ideali panele kaip sijonas romantiškai dienai!

9. Visas odos midi sijonas:

odinis-midi sijonas

Šie rudens sezono kūrėjai odiniai midi sijonai visur tvarko modelį. Jis atrodo nepaprastai bet kuriame atspalvyje, įskaitant tamsią kakavą. Taigi tai puiki proga savo spintai perdarinėti.

Midi sijonai šį sezoną yra milžiniški. Šie sijonai, atrodantys kaip gražūs sprogimai, gulintys mūsų apatinėje kūno dalyje, šaukia perdėtą didybę. Nepriklausomai nuo to, ar tai yra kondicionuoti apatiniai atspalviai, ar intensyvūs neoniniai atspalviai, atspaudai ar pavyzdžiai, mes visi atrodome kaip retro lėlės ypatingai sudėtingai.