Spuogai yra erzinantys raudoni iškilimai, kurie atsiranda absoliučiai bet kurioje jūsų kūno vietoje, tada daro viską, ką gali, kad pakenktų. Ausys nėra pati erzinanti vieta spuogelių atsiradimui, tačiau tikrai nepatogiau nei pasakyti faktą, rankas ar krūtinę. Nors tai tikrai nekelia kelio ir turi mažesnę tikimybę, kad jus subraižys. Nepaisant to, jis skauda taip pat, kaip ir bet kur kitur, atrodo piktas ir palieka negražius randus.

Štai keletas būdų, kaip kovoti su spuogais ausyje.

spuogas ausyje

Gydykite spuogus ausyse:

Čia yra 9 geriausi būdai, kaip pašalinti spuogą ausyje.

1. Saugokite plaukus nuo kelio:

Plaukai perneša į odą daug aliejaus, kurio nežinote. Paprastai šis aliejus tiekiamas per dideliais kiekiais, kai jūsų plaukai neplauti ir užkrėsti pleiskanomis. Tačiau švarūs išplauti plaukai taip pat suteikia aliejaus. Taigi, jūs turite pradėti dėvėti plaukus aukštyn, kad galėtumėte juos laikyti atokiau nuo ausų ir tokiu būdu ausis be riebalų. Perteklinis aliejus ir nešvarumai tik pablogins jūsų spuogą.

2. Švarūs plaukai:

Kaip sakiau, jūsų plaukai perneša daug aliejaus į jūsų odą. Ir nors susiejimas neleis jam trukdyti, negalite išvengti bet kokio sąlyčio tarp plaukų ir ausų. Taigi, jūs turite stengtis, kad plaukai būtų kuo švaresni ir be riebalų. Taigi, reguliariai nuplaukite.

3. Vietinis gydymas:

Norėdami atsikratyti spuogų, galite naudoti vietinius spuogų gydymo losjonus ir tepalus. Nuplaukite veidą valikliu, ypač atsargiai valykite ausį. Tada nusausinkite vandens perteklių nuo ausies paviršiaus. Užtepę šiek tiek tepalo ant piršto, švelniai tepkite ant spuogo ausyje. Likusį darbą atliks vaistų sudėtyje esančios cheminės medžiagos.

4. Alkoholis arba ragana:

Pagrindinė spuogų priežastis yra uždaros poros. Norėdami to atsikratyti, turite išvalyti ausis. Tam naudokite Q antgalius arba medvilninius pumpurus. Pamerkite šiuos pumpurus į alkoholį ir švelniai nuvalykite visus nešvarumus nuo ausies paviršiaus. Šiam tikslui taip pat puikiai tinka ragana.

5. Arbatmedžio aliejus:

Arbatmedžio aliejus pasižymi puikiomis antibakterinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis. Abu jie reikalingi gydant spuogus. Taigi keli lašeliai arbatmedžio aliejaus, įlašinti į medvilnės pumpurą, patekę ant ausies, labai padės atsikratyti spuogų ir palengvins ausį nuo tolesnio vargo.

6. Salicilo rūgštis:

Salicilo rūgštis veikia panašiai kaip benzoilo peroksidas. Užtepkite per vatos tamponėlį ir laukite rezultato.

7. Geriamasis vaistas:

Jei laukiate, kol spuogas sprogs pats ir norite ką nors padaryti dėl skausmo, galite kreiptis į skausmą malšinančius vaistus, tokius kaip ibuprofenas.

8. Benzoilo peroksidas:

Benzoilo peroksidas yra įprastas spuogų pasaulio pavadinimas. Tai laikoma viena geriausių spuogų gydymo priemonių. Kaip ir anksčiau, šiek tiek paimkite medvilninį tamponą ir nuvalykite jį paveiktoje zonoje. Vaistas padarys savo magiją ir atsikratys spuogų per kelias dienas.

9. Tegul būna:

Spuogai ausyje erzina ir dažniau nei neskausmingi. Tačiau tai nekelia kelio ir todėl nėra visiškai neišvengiama. Taigi, jei galite ištverti, leiskite tai padaryti kelias dienas ir ši problema savaime išsispręs.