Spuogai yra labai nuolatinė problema, su kuria daugelis paauglių ir net suaugusių žmonių kasdien susiduria dėl didesnės savo gyvenimo dalies dėl nuolatinio greito maisto poreikio ir kuriuos skatina įtemptas gyvenimo būdas. Stresas taip pat yra dar viena priežastis, sukelianti spuogus, kurie yra cheminė jūsų odos reakcija. Norėdami atsikratyti tokių nemalonių spuogų, galite pasirinkti keletą namų gynimo priemonių, tačiau visada pasitarkite su savo dermatologu. Siera yra žinoma kaip labai įgudusi priemonė, padedanti atsikratyti spuogų, nes ji padeda sugerti ant odos esančias chemines medžiagas, kurios yra pagrindinė spuogų priežastis. Patikrinkite sieros naudą spuogams.

Ar siera nuo spuogų yra veiksminga

Kas yra siera?

Siera yra geltonos spalvos cheminė medžiaga, daugiausia žinoma dėl savo dezinfekuojančių savybių. Jis naudojamas aliejuose, dezinfekavimo priemonėse ir trąšose. Siera taip pat plačiai naudojama medicinos pramonėje įvairioms odos ligoms gydyti. Siera kvepia supuvusiu kiaušiniu ir yra beskonis elementas.

Kaip siera veikia spuogus?

Siera yra vienas iš efektyviausių spuogų gydymo būdų. Spuogai dažniausiai atsiranda dėl riebalų pertekliaus po odos liaukomis. Šie riebalai patenka į poras ir sukelia bakterines infekcijas. Sieros spuogai gydomi išdžiovinus šį aliejaus perteklių ant odos ir kontroliuojant riebalus. Dėl to nulupamas periferinis odos sluoksnis. Šis šveitimas padeda gaminti naujas ląsteles, suteikiant šviežią, lygią odą.

Kaip naudoti sierą nuo spuogų?

Siera gali būti naudojama įvairiomis formomis kovojant su spuogų problemomis. Žemiau pateikiami keli namų gynimo būdai, kaip naudoti sierą spuogams, kaip veiksmingą gydymo būdą.

Sieros veido kaukė nuo spuogų:

Sieros kaukė nuo spuogų yra puikus būdas gydyti jūsų spuogus, jei turite jautrią odą, nes siera yra gerai žinoma kaip sugerianti riebalų perteklių iš jūsų odos, leidžianti odai kvėpuoti, o tai yra gana veiksmingas būdas veiksmingai atsikratyti spuogų. Nors sieros negalima naudoti tiesiai ant jūsų odos, ji labai naudinga, kai praskiedžiama beveik tokiu pat kiekiu vandens. Siera turi labai ryškų pūvančių kiaušinių kvapą, kuris kartais gali būti gana erzinantis, ypač jei ruošiatės kur nors išeiti, nes sieros kvapas jus lydi gana ilgai, todėl visada geriau naudoti kaukę vyraujantis ir saldžiai kvepiantis aromatas su siera, kai ruošiatės jį tepti. patartina sierą tepti vakare prieš miegą, kad kvapas išnyktų ryte. Išbandykite šį metodą, kad patirtumėte sieros kaukę, kad gautumėte naudos iš spuogų.

Jums reikės:

 • Sieros milteliai – 1 valgomasis šaukštas
 • Jojobos aliejus – keli lašai

Metodas:

 • Iš sieros miltelių ir simondsijų aliejaus padarykite storą pastą
 • Taikyti paveiktiems regionams
 • Po 15 minučių nuplaukite

Dambing:

Kitas būdas gydyti spuogus siera yra grynos sieros naudojimas spuogų paveiktose vietose. Paimkite švarių tamponų rinkinį ir pamerkite jį į sierą, tada sutepkite spuogų paveiktas vietas ir leiskite sierai bent valandą sėdėti prieš plaunant vėsiu švariu vandeniu. Dabbing yra puikus būdas gydyti jūsų spuogus, tiesiogiai juos gydant. Išsitepę sieros, spuogus galite gydyti išimtinai, nepatekdami į kitas odos dalis.

Spuogų gydymas siera

Sieros plovimas:

Jei ieškote greito spuogų gydymo, rekomenduojama nusiplauti sierą, kur reikia nuplauti veidą praskiesta sieros versija. Padarykite tai bent tris ar keturis kartus per savaitę, kad pasiektumėte greitų rezultatų. Kuo daugiau tai padarysite per savaitę, tuo greičiau ir geresnių rezultatų gausite. Po plovimo gerai naudoti muilą, nes muilas padės veikti kaip kvapioji medžiaga, veiksmingai užmaskuojanti sieros kvapą.

Tiesioginis sieros naudojimas spuogams:

Sierą galima lengvai tepti ir nuplauti, todėl ji yra idealus būdas gydyti spuogus. Jei nenorite, kad rankos kvepėtų blogais kiaušiniais dėl sieros, patartina mūvėti pirštines, kai tepate sierą ant veido. Siera neturi ilgalaikio poveikio, išskyrus kvapą, dėl kurio labai saugu laikyti namuose, nors prieš ką nors bandant būtina gauti dermatologo sutikimą.

Sieros muilas: ar tai veikia?

Sieros muilas populiarėja gydant spuogus, ypač ant kūno. Manoma, kad šie sieros pagrindu pagaminti muilai veiksmingai kovoja su spuogais. Paprastai sieros muilas derinamas su kitomis medžiagomis, tokiomis kaip retinoidas, siekiant sumažinti dominuojantį, aštrų sieros kvapą. Jis veikia naikindamas bakterijų augimą ir naikindamas epidermio odos ląsteles. Šis veiksmas vadinamas keratolitiniu, kuris padeda pašalinti riebalų perteklių ir ląsteles, kurios blokuoja poras.

Tačiau jų veiksmingumas vis dar yra klausimas, nes daugelis tyrimų įrodo, kad sieros muilas nėra geriausias spuogų gydymas.

Šalutinis sieros spuogų gydymo poveikis:

Siera gydo spuogus džiovindama aliejų ir pašalindama viršutinį odos sluoksnį. Ši savybė kartais sukelia per didelį odos sausumą ir lupimąsi. Dažnas šalutinis sieros tepimo ant odos poveikis yra:

 • Deginimo pojūtis
 • Niežėjimas ir dirginimas
 • Džiovinta oda
 • Dusulys
 • Dilgčiojimo pojūtis ir paraudimas
 • Dilgėlinė

Nors kai kurie gydytojai teigia, kad siera yra veiksminga, palyginti su kitais spuogų gydymo būdais, nemažai žmonių naudojosi šia chemine medžiaga. Siera gydo spuogus ir padeda žmonėms, padengtiems spuogų antklode, palengvėti. Svarbu žinoti, kaip atsargiai naudoti šį elementą, nes jis yra galinga cheminė medžiaga ir gali pakeisti poveikį. Jei turite spuogų, bet neturite sausos odos, geriausia būtų siera!