„Blazer“ striukės yra tokios striukės, kurios atrodo padorios su kišenėmis ir apykaklėmis bei dizainerio stiliaus mygtukais. Moterys ir vyrai dėvi švarko striukes, kad atrodytų šiek tiek šauniai, padoriai ir profesionaliai. Švarkeliai yra tokie dizainerių drabužiai, kuriuos kiekvienas vyras ir moteris turėtų turėti savo drabužių spintoje. Neįtikėtinai įvairiapusiška švarko striukių išvaizda suteikia jums padorų vaizdą ir žiupsnelį spalvingo šūvio stiliaus prie jūsų drabužių. Tie patys seni švarkų kostiumai ir smokingų turtai suteikia jums tradicinę išvaizdą tuo pačiu metu, o švarkų striukės viešumoje sukuria nuostabų švytėjimą. Kai kurie dizaineriai ir neįtikėtinai išskirtiniai švarkelių dizainai, išvardyti čia, gali trumpai apžvelgti jų įvairovę vyrams ir moterims.

Naujausi ir stilingi striukių švarkų modeliai vyrams ir moterims madoje:

Turime pažvelgti į 15 geriausių striukių švarko dizaino.

1. Patch Pocket Blazer striukė:

Patch Pocket Blazer striukė

Balta striukė, atrodanti taip šauniai ir kartu pakankamai padoriai, kad suteiktų visapusišką reikšmę jūsų asmenybei, puikiai tinka atsitiktinei išvaizdai. Ilgas ilgis ir mygtukas be apykaklės bei beveik baltas atspalvis atrodo nuostabiai ant bet kokios suknelės.

2. „Dark Tan Woollen Blazer Jacket“:

Tamsios vilnos vilnonė striukė

Dinamiškas asmenybės tamsus įdegio spalvos tonas yra sukurtas vienas kitam. Vilna vyriškoje švarko striukėje su dvigubu kaklaraiščio mygtuku atrodo fantastiškai. Ruda spalva tinka kiekvienam vidiniam deriniui, tai gali būti marškiniai ar marškinėliai kartu su džinsais arba nelyginės spalvos kelnės.

3. Valcuota rankovių striukė:

Valcuota rankovių striukė

Moteriškos striukės ir švarkeliai turi daug daugiau dizainerių modelių nei vyrai. Juk moterys turi daugybę būdų, kaip atrodyti nuostabiai. Suvyniota rankovė, netaisyklinga apatinė striukė, yra paltų karalius ant bet kokio viršūnės, kurią norite dėvėti, kad atrodytų dinamiškai. Chaki spalva papildo nuostabų dizainą.

4. Dviejų sagų dizaino striukė:

Dviejų sagų dizainerio striukė

Dviejų sagų švarkas vyrams yra labiausiai paplitęs modelis, tačiau dizainerio medžiaga ir stilingos rankovės suteikia nepakartojamą išvaizdą. Puikiai dera su džinsais ir laisvalaikio trišakiais, švarkelio striukė tikrai suteiks vėsios išvaizdos.

5. 20 colių apykaklės išpjauta striukė:

20 colių apykaklės išpjauta striukė

20 colių apykaklės iškirptos moteriškos striukės švarkas yra nuostabi dizainerio apranga. Panaši pora tiesių kelnių atrodo neįtikėtinai. Po raukšlėti marškiniai suteikia asmenybei galutinį vaizdą. Virš tamsiai mėlynos spalvos yra puikus vakarėlio stilius.

6. „Velvet Slim Fit Corduroy Blazer Jacket“:

Velvet Slim Fit velvetinė striukė

Velvetas ir aksomas yra turtingas drabužis, praturtinantis asmenybę savo unikalia išvaizda. Sodrus aksominis švarko švarkas vyrams su dvigubos spalvos pleistru atrodo nuostabiai vakarėlio stiliaus švarkelis, nei galima nešioti ant baltų.

7. 24 colių vieno mygtuko švarkas:

24 colių striukė su vienu mygtuku

24 colių moteriškos striukės su sagomis ir švarko stilius yra unikalus, tačiau labai mylimas daugelio moterų pasirinkimas. Ruda khahi spalva atrodo neįtikėtinai profesionaliai vakarėlio išvaizdai. Aukšta vertikali apykaklė, užsegamos rankovės ir kišenės suteikia striukės dizainerio išvaizdą.

8. Medvilninė karinė švarko striukė:

Medvilninė karinė striukė

Karinės striukės vyrams yra unikalios savo skirtingomis savybėmis. Turtingas pilkšvo atspalvio atspalvis ir visiškai susagstyta švarko konstrukcija atrodo kitaip nei kiti. Stiprų įvaizdį galima sukurti naudojant tokį švarkų švarką.

9. Moterų raukinis pasienio švarko kostiumas:

Moterų raukinis pasienio švarko kostiumas

Moteriškos striukės ir striukės gali būti neįtikėtinai patrauklios naudojant dinamiškas paprastas, tačiau neįtikėtinas idėjas. Sukrėsta pasienio švarkas ant apykaklių moterims atrodo taip gražiai ir mielai atrodanti asmenybė. Panašios dygsniuotos tos pačios spalvos kelnės suteikia profesionalią išvaizdą, tačiau moterišką aprangą.

10. Švelnios odos chaki spalvos paltas:

Švelnios odos chaki spalvos paltas

Minkštas odinis rudos spalvos striukės švarkas vyrams atrodo taip pritrenkiančiai ir šauniai, kad būtų galima sukurti ryškų stilių. Didelės kišenės ir sulenktos rankovės atrodo neįtikėtinai ir stilingai. Vyrai gali dėvėti tokį švarkelį ant džinsų ir ryškiai baltus marškinėlius.

11. Minkštas pritaikytas mielas ilgas švarkas:

Minkšta, pritaikyta miela ilga striukė

Minkštos medžiagos mielas spalvotas ryškiai rausvos spalvos švarkas, skirtas moterims, atrodo taip gražiai ir atrodo stilingai. Moteriškos striukės ir švarkeliai su tokiu dizainu gali būti tokie dinamiški. Ryškiai rožinė ilga striukė gali būti dėvima ant šviesių moteriškų marškinėlių, kad atrodytų putojanti išvaizda.

12. Šventinė vestuvių smokingo striukė:

Šventinė vestuvių smokingo striukė

Šventės ir šventės kviečia žavingus dizainus, kurie nėra reguliariai dėvimi. Dizainerio smokingo striukė vyrams gali būti geriausias pasirinkimas kloti grindis. Sidabrinės žuvelės atspalvio pilkai juoda blizganti striukė pasakiškai atrodo vakarėlio stiliaus. Dėvėti virš derinių marškinėlių ir kelnių, padažas pranoksta sceną.

13. Moterų aukštos kišenės švarko striukė:

Moteriška aukšta kišeninė striukė

Moterys, turinčios malonią išvaizdą ir kūno savybes, neabejotinai gali spindėti aukštai su baltai juodos spalvos švarkeliu. Siekdamos profesionalios, tačiau stilingos išvaizdos, moterys gali dėvėti tokį švarko švarką ant dizainerio vientisų suknelių. Siuvama plona striukė su aukštomis kišenėmis tikrai atrodys dinamiškai.

14. „Slim Fit Sport Coat Blazer“:

„Slim Fit“ sportinis paltas

Sportiniai renginiai atneša madingą švarkų ir striukių madą, kuri pasakiškai atitinka situaciją. Sportinė dieną stilingai atrodo vyriškas sportinio švarkelio švarko sportinis paltas su dizainerio atspaustu pagrindu ir paprastomis apykaklėmis.

15. Gėlių tempimo bombonešio striukė/švarkas:

Gėlių tempimo bombonešio striukė/švarkas

Vasarą gėlių atspaudų labiau ieško visų rūšių drabužiai, kuriuos moterys mėgsta dėvėti. Idealiai situacijai gėlių ištempto bombonešio striukė atrodo neįtikėtinai, kad moterys puikiai atrodytų per džinsus su aukštu juosmeniu ir marškinėlius. Trumpa švarko striukė su gėlių atspaudais ir juodomis kraštinėmis dera prie bet kokios aprangos.

Suporuota švarko striukė su džinsiniais džinsais yra klasikinė vyrų ir moterų išvaizda, suteikianti atsitiktinę stulbinančią išvaizdą. Striukės iš švarko visiškai skiriasi nuo sportinių striukių. Švarkelio striukės yra viena ar dvi sagos, pagamintos iš beveik minkštos vilnos arba vilnos flanelės, apynių maišo su bet kuriomis dizainerių sagomis, kurios puikiai dera su džinsais. Dviejų krūtų švarkeliai puikiai atrodo kartu su džinsais ar panašios spalvos kelnėmis. Skirtingo stiliaus striukės visada yra dėmės.