„Lehengas“ yra gražūs vakarėliams paruošti drabužiai, kurie gali jus apšviesti kalkėmis. Skirtumas dėvėti lehengą sužadėtuvėms yra tas, kad tai nebūtinai turi būti raudonas kraujo pasirinkimas, kuris garsėja vestuvėms. Galite eksperimentuoti su įvairiausiais dizainais ir spalvomis – viskas, kas, jūsų manymu, gali derėti prie jūsų odos tono ir susidomėjimo. Tačiau yra keletas pagrindinių taisyklių, kaip pasirinkti tinkamą sužadėtuvių lehengą. Patikrinkite šiuos.

„Lehenga“ idėjos sužadėtuvėms:

  • Spalvos: Atkreipkite dėmesį į pasirinktą spalvą. Jis visada turėtų atitikti jūsų odos toną ir derėti su jūsų makiažu.
  • Dizainas: Saugokitės sunkių konstrukcijų, kurių negalėsite nešiotis. Nusileiskite darbui ir modeliams, priklausomai nuo to, kiek galėsite nešiotis, ir tam tikrą laiką išlikite tokie patys. Tai sakant, kurkite dizaino idėjas ir mūsų tinklaraštis tikrai įkvėps jus nuostabiems dizainams, kuriuos galėsite parsinešti namo. Turėkite omenyje ir orą. Nenorite prakaituoti vilkėdami sezonui netinkamą audinį.
  • Vieta: Kaip siuvėjas, ar norėtumėte išbandyti garsius miesto dizainerius? Tai vėl tavo pasirinkimas. Jei renkatės specialiai pasiūtą, praleiskite šiek tiek daugiau laiko ir išsirinkite jums patinkantį. Ten nesileiskite į kompromisus! Dizainerių sukurtiems gaminiams būtinai aiškiai pasakykite dizaineriui, kaip tikitės, kad jie atrodys.

Na, vadovaudamiesi šiomis trimis taisyklėmis, galite pradėti kurti ir susiaurinti kai kurias idėjas.

Stilingi sužadėtuvių „Lehenga“ dizainai Indijos nuotakai:

Įdomu, kokį pasirinkimą galėtumėte padaryti lehenga šį sužadėtuvių sezoną? „Lehengas“ yra įvairių, dizaino ir atspalvių. Pažvelkite į kai kuriuos mūsų klasikinius pasirinkimus, kuriuos norėtume jums rekomenduoti.

1. Sluoksniuota Lehenga:

Čia yra moderni lehenga, tekanti žemyn sluoksniais. Palaidinė yra pilnomis rankovėmis, o gražiosios dupatos apačioje yra tinklelis, su gražiais siuvinėjimais ir chamkais. Gražus spalvų kontrastas padidintas naudojant minimalius papuošalus ir apyrankę, kuri puikiai tiks prie suknelės ir renginio. Gražus tinklelio raštas, pateiktas žemiau, meniškai derės prie jūsų tinklinės dupatos.

2. Šešėliai Lehengas:

tamsintos lehengos yra nepakartojamas grožis. Ši viso ilgio lehenga yra unikalus šiltų spalvų derinys, pagamintas pagal užsakymą taip, kaip jums patinka. Jie gali būti paprasti arba didingi ir ryškūs, priklausomai nuo pasirinktų spalvų. Švelnus dizainas dažniausiai atliekamas ant sienų, stengiantis neatimti šešėlių spalvų grožio. Gražūs papuošalai yra papildomas būdas pagerinti jūsų išvaizdą. Išbandykite šią stilingą lehengą, kad galėtumėte susižadėti.

3. Šilko dizaineris Lehenga:

O kaip viso ilgio lehenga, gražiai austa iš šilko? Ši dizainerio lehenga yra nuostabus ir užburiantis šiltų spalvų mišinys, vienas šilko ir gražaus dizaino pasienyje. Švelnios baltos spalvos ir spalvingomis storomis kraštinėmis dupatta gali būti papildomas būdas pagerinti aprangos išvaizdą. Šiek tiek apsunkinkite papuošalus. Išbandykite šį nėrinių, „Resham“ ir „Zari“ siuvinėjimą. Tai mūsų siūloma geriausia jūsų sužadėtuvėms.

4. Magneta:

Čia yra graži lehenga su sidabro ir kitos ryškios spalvos deriniu didžiajai dienai. Sidabrinis juvelyrinių dirbinių ar deimantų rinkinys derėtų prie drabužių ir būtų absoliutus stulbinantis. „Lehenga“ yra viso ilgio ir turi visas galimybes būti jūsų tobula lehenga sužadėtuvių ceremonijai.

5. Koralų striukės stilius:

Tiems iš jūsų, kurie mėgsta drąsiai elgtis su mada, čia yra šiuolaikinio stiliaus įkvėptas stilius, turintis koralų striukę jūsų viso ilgio lehengai. Medžiaga yra aksomo ir gali būti pasirinkimas žiemos sužadėtuvėms. Išbandykite ryškią spalvą, pavyzdžiui, raudoną, ir derinkite ją prie tinkamos striukės. Tai suteikia galimybę nešiotis dupatta arba galite eiti be jos.

6. Siuvinėta Lehenga:

Ar mes visi nemėgstame savo lehengos sunkiais siuvinėjimais? Na, čia yra tas, kuriame yra siuvinėjimas visoje palaidinėje, o apačioje – visas sijonas. Palaidinė yra koralų rašto ir yra gražios kaštoninės spalvos. Priderinkite jį prie senovinių papuošalų, kad aksesuarai derėtų prie drabužių.

7. Striukės stiliaus Lehenga:

Čia yra klasikinis jūsų senojo stiliaus lehenga posūkis. Šio viršuje yra aksominė striukė su ryškia tamsiai mėlyno atspalvio spalva ir kaštoniniu pilno ilgio sijonu. Sijonas yra ryškaus aukso spalvos siūlų dizaino su pasirinktine dupata. Striukė suteikia tradicinį prisilietimą atliekant siuvinėjimo darbus. Priderinkite jį prie vieno gabalo karolių ir apyrankės, kad užbaigtumėte būsimos nuotakos išvaizdą.

8. Georgette stilius:

Čia yra dar viena nuostabi Georgette stiliaus lehenga, kuri yra pastelinės spalvos. Gražus gėlių pilno ilgio sijonas priderinamas prie paprasto striukės stiliaus lehenga viršuje. Pilno ilgio striukė neturi jokių siuvinėjimų, o tiesiog gražaus modelio, tinkančio prie aprangos. Pasirinkite minimalius papuošalus ir apsvarstykite palaidus plaukus, kad pasiektumėte karštą merginos išvaizdą mieste!

9. „Sabyasachi“ kolekcija:

Ar mes visi nemėgstame „Sabyasachi“ kolekcijos? Šis yra neapdorotas grožis. Pilkšva lehenga atrodo sunki, o jo apranga yra nedidelio dizaino, o visas sijonas patogiai sėdi. Išbandykite sidabro papuošalus ir švelnų makiažą. Išvaizda tikrai įkvėps daugelį jų, kurie stebės jus su baime.

10. Vestuvių kolekcija:

Jei ieškote kažko ryškesnio, čia yra gražus! Švelniai mėlyna spalva kontrastuoja su kremine dupata, dėvima kaip saree. Sijonas yra gražaus dizaino, sklandžiai einantis su palaidine su valties kaklu, kuri yra pusiau rankovė. Pritvirtinkite jį prie sunkių smeigtukų ir išbandykite klasikinį plaukų šukuoseną. Niekas nepralenkia išvaizdos! Mes statome!

„Lehengas“ yra tikri, kad stilingi drabužiai tinka kiekvienai progai. Galite juos gauti paprastus ir paprastus arba pereiti prie sunkios pusės, sukurdami vieną iš savo rūšių. Bet kuriuo atveju jie niekada nesužavės aplinkinių žmonių. Išbandykite naujausius „lehenga“ sužadėtuvių dizainus šį sezoną su visa mūsų nauja idėja. Esame tikri, kad būsite įkvėpti!