Sužadėtuvės tampa vis fantazijos tema ir labiau švenčiamos kaip vestuvės. Diena, kai du žmonės įsipareigoja vienas kitam ir žada vienas kitam vieną dieną susituokti ir susituokti bei laimingai ir su meile gyventi visą gyvenimą trunkančius santykius. Žiedai visada priverčia juos prisiminti auksinį gražų savo gyvenimo laikotarpį, kai jie pirmą kartą žada vienas kitam ir meilę, kurią jie jau suteikė vienas kitam.

Taigi sužadėtuvių žiedai visada turėtų būti dinamiški ir nuostabios dizaino skrybėlės ne tik žavingai atrodo, bet ir yra neįtikėtinos. Žiedas reiškia jų meilę vienas kitam, o žmonės daro dieną ir žiedus įsimintinus, padarydami žiedus pagal savo pasirinkimą. Individualius žiedus ar individualizuotus žiedus šiais laikais dažniausiai renkasi žmonės.

Sužadėtuvių poros žiedai auksu ir deimantais:

Kai kurie unikalūs žiedų dizainai buvo surinkti mūsų straipsnyje, kuriame pateikiami unikalūs kiekvieno pasirinkimo variantai.

1. Sidabro sužadėtuvių žiedai:

sidabro sužadėtuvių žiedai

Vestuviniai žiedai poroms su deimantais yra dažniausiai pasirenkami porų dizainai. Mielas moteriškas prisilietimas mergaitei ir platus dizainas berniukui atrodo tiksliai vienas kitam. Deimantai visada užėmė didelę vietą sujungdami dvi širdis.

2. Poroms tinkantys sužadėtuvių žiedai:

Tinkami sužadėtuvių žiedai poroms

Poroms tinkantys sužadėtuvių žiedai gali būti suprojektuoti deimantais. Deimantinis žiedas su žiedais merginos žiedui ir vienas deimantas centre. Nors berniukų žiedas gali būti padengtas vienu dideliu deimantu centre, o po to – trys deimantai žiedo juostoje.

3. Du toniniai sužadėtuvių žiedai poroms:

Dviejų tonų sužadėtuvių žiedai poroms

Dviejų tonų sužadėtuvių žiedai poroms su auksu ir sidabru yra unikalus ir neįtikėtinas dizainas. Paprasta lygi apdaila vyrui ir plytelių deimantas moteriai atrodo puikiai.

4. Aukso žiedai sužadėtuvių poroms:

Paauksuoti porų sužadėtuvių žiedai

Poros sužadėtuvių žiedai, padengti auksu ir nuobodu apdaila viršutiniame paviršiuje sidabru arba rodžiu, atrodo ypač įprasto dizaino. Unikali žiedo išvaizda tą dieną atrodys nuostabiai, nors laikui bėgant žiedų apdaila gali skirtis.

5. Susuktų dizainerių porų sužadėtuvių žiedai:

Susuktų dizainerių porų sužadėtuvių žiedai

Labai paprastas ir dar išskirtinis susuktų žiedų dizainas sužadėtuvių dieną su meile spindi pirštais. Poros sužadėtuvių žiedai su paprastu ir blaiviu dizainu visada žavėsis.

6. Meilės graviruotų porų sužadėtuvių žiedai:

Meilės graviruotų porų sužadėtuvių žiedai

Ant žiedų išraižytos meilės yra gražiausi ir mieliausi sužadėtuvių žiedai poroms pradėti naują gyvenimą kartu. Sužadėtuvių žiedai paliks gražius prisiminimus su meile kiekvieną kartą, kai žiedai pasirodys prieš akis.

7. Vieno sidabro sidabro sužadėtuvių žiedai:

Vieno sidabro sidabro sužadėtuvių žiedai

Nustatyta, kad pavieniai žiedai su deimantais yra visų laikų mėgstamiausi tarp ceremonijų, tokių kaip sužadėtuvės, vestuvės ar jubiliejai. Vieno deimanto sidabro poros sužadėtuvių žiedai tikrai užfiksuos dieną jausmais.

8. Atvirų galų porų sužadėtuvių žiedai:

„Open Ends“ porų sužadėtuvių žiedai

Jūsų ypatingai dienai galima pasirinkti nuostabius poros sužadėtuvių žiedų dizainus. Dizainerio žiedas su atvirais galais taip pat sureguliuojamas pagal piršto dydį ir tuo pat metu atrodo neįtikėtinai. Unikaliu dizainu labai žavisi naujai susižadėjusios poros.

9. Rožinio aukso porų suktuko sužadėtuvių žiedai:

Rožinio aukso porų suktuko sužadėtuvių žiedai

Rožinio aukso papuošalus galima pasirinkti sužadėtuvėms. Šviesiai rausvo aukso grožis atrodo nepakartojamas ir patrauklus. Porų sužadėtuvių žiedai gali papuošti jūsų dieną rožinio aukso suktuko atitikimo žiedais.

10. Volframo porų sužadėtuvių žiedai:

Volframo porų sužadėtuvių žiedai

Volframo auksas yra metalas, kuris šiais laikais labai naudojamas papuošalams gaminti, ypač žiedams ir pakabučiams. Kietasis metalas taip pat labai žavisi porų sužadėtuvių žiedų ceremonijoje. Paprastas, bet žavus dizainas gali padaryti jūsų dieną nepamirštamą.

11. Paprasti auksiniai sužadėtuvių žiedai poroms:

Paprasti auksiniai sužadėtuvių žiedai poroms

Paprasti sužadėtuvių žiedai poroms iš aukso yra mėgstamiausi tarp įsimylėjėlių, nesureikšminančių dizainerių papuošalų. Paprasti auksiniai poliruoti žiedai atrodo elegantiški ir kupini meilės visiškai paprastai, o ne puikuojasi ir žavi.

12. Poros aukso karūnos sužadėtuvių žiedai:

Poros auksiniai karūnos sužadėtuvių žiedai

Nuostabūs poros sužadėtuvių žiedai karūnos pavidalu aukso pavergs daugelio širdis. Visiškai auksu suprojektuotos karaliaus ir karalienės karūnos uždengs pirštą ir atrodys pritrenkiančiai bei įspūdingai.

13. Mieli dizainerių porų sužadėtuvių žiedai:

Puikūs dizainerių porų sužadėtuvių žiedai

Gražūs dizainerio žiedai, skirti poros sužadėtuvėms su auksu, nepaprastai švies pirštus. Neįtikėtinas dizainas, kaip nebaigtas auksas, atrodo nuostabiai dizainerio žiedas. Tiek vyrams, tiek moterims skirti žiedai nuostabiai dera tarpusavyje.

14. Porų sužadėtuvių žiedai su pavardėmis:

Porų sužadėtuvių žiedai su vardais

Poros sužadėtuvėms mėgsta išraižyti savo vardus ant žiedų. Tokio žavingo dizaino sužadėtuvių žiedai poroms iš aukso bus įsimintinas pasirinkimas. Žiedai su abiejų pavadinimais visada bus dėvimi ant pirštų.

15. Individualūs sužadėtuvių žiedai poroms:

Individualūs sužadėtuvių žiedai poroms

Sužadėtuvių žiedai poroms taip pat gali būti pritaikyti spalvingais deimantais ir nutiesti deimantą ant žiedų juostos. Deimantą galima pasirinkti pagal abiejų porų gimimo mėnesio spalvą.

Išsirinkti geriausią sužadėtuvių žiedą taip pat yra menas ir tai taip pat priklauso nuo žmogaus pasirinkimo. Įdomūs žmonės gali pasirinkti įspūdingą dizainą, pavyzdžiui, pirštų atspaudus, išgraviruotus ant žiedų, arba jų vardų garso bangas, išgraviruotas ant žiedų. Simboliniai žiedai, tokie kaip raktų ir spynų žiedai, karaliaus ir karalienės karūnos žiedai, sudaužytos širdies žiedai ir kt.

paprastą ir turtingą dizainą mylintys žmonės gali pasirinkti paprastus poliruotus žiedus arba deimantinius žiedus ar net dviejų tonų žiedus. Kiti metaliniai žiedai, tokie kaip sidabras, volframo auksas ar platinos aukso žiedai, yra brangus, tačiau neįtikėtinas žiedas, kuris ne tik užtikrina sužadėtuves, bet ir žvilga visą gyvenimą. Sužadėtuvių žiedai turi būti ypatingi, nes naujo gyvenimo kartu pradžia prasideda nuo įsipareigojimo sužadėtuvių dieną. Tegul diena būna nuostabi su gražiais žiedais poroms.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.