Sidabriniai papuošalai yra labai vertinami, mylimi jaunų žmonių dėl blizgančios ir spindinčios išvaizdos. Elegantiškas ir dailus žieduose atrodo nuostabus ir yra įvairių dizainų ir modelių. Sidabro medalis savaime reiškia turtus, sąžiningumą, ramybę ir turi dieviškų galių. Sužadėtuvės yra terminas, kai du žmonės žada likti kartu ir viskuo pasidalyti, todėl šis natūraliai spindintis sidabro žiedas yra idealus pamatinis žiedas jiems pradėti naują gyvenimo kelionę.

Gražūs sidabro žiedai sužadėtuvėms:

Pažvelkime į 9 geriausius sidabro sužadėtuvių žiedus vyrams ir moterims.

1. Sidabrinio žiedo sužadėtuvių rinkinys:

sidabro sužadėtuvių žiedai

Gražiai atrodantys sužadėtuvių rinkiniai tiek vyrams, tiek moterims abiem atrodo panašiai. Visur pritvirtintas putojantis deimantas kartu su blizgančiu laku suteikia puikią išvaizdą ir pasakišką dėvėjimą.

2. Širdies formos sidabro sužadėtuvių žiedas su safyru:

Herat formos sidabro sužadėtuvių žiedas su safyru

Įsitraukimas yra įsipareigojimas ir pažadas tarp dviejų širdžių ir dviejų žmonių. Šie gražūs tarpusavyje sujungti sidabro širdies žiedai su rožiniu safyro vainiku atrodo kaip nuostabus papuošalas, puikiai tinka kaip sužadėtuvių žiedas mergaitėms.

3. Sidabrinis sužadėtuvių žiedas:

Sidabrinis sužadėtuvių žiedas

Šis puikus ir puošnus žiedas turi deimantinį įspaudą, kad suteiktų papildomo blizgesio ir nuostabios išvaizdos. Deimantai daro šį žiedą idealiu ir nuostabiu sužadėtuvių žiedu iš sidabro. Šonuose nedideli nenupjauti deimantai yra nudažyti pasakišku raštu, suteikiančiu žiedui nepakartojamą išvaizdą.

4. Sidabrinis cirkonio sužadėtuvių žiedas:

Sidabrinis cirkonio sužadėtuvių žiedas

Šio tipo sidabrinis cirkonio sužadėtuvių žiedas princesės kirpime yra labai populiarus ir yra tendencija toms merginoms, kurios vertino paprastą žiedą, tačiau turi elegantišką ir unikalią išvaizdą. Taigi, tokio tipo žiedai jiems idealiai tinka, iškirpti deimantai šonuose labiau šviečia sidabriniame žiede.

5. Sidabrinis sužadėtuvių žiedas su perlu:

Sidabrinis sužadėtuvių žiedas su perlu

Elegancija ir daugiau elegancijos gali būti puikūs žodžiai apibūdinant šį sidabro spalvos žiedą, kurio viršuje vainikuotas gėlo vandens perlas. Žiedas suprojektuotas kaip gėlė, kur žiedlapiai pagaminti iš deimantų, todėl atrodo stilingai ir nešioja dangiškai.

6. Sidabrinis sužadėtuvių žiedas su Solitaire:

Sidabrinis sužadėtuvių žiedas su Solitaire

Kas gali būti brangiau jums, jei jūsų sužadėtuvių žiede yra didelis blizgantis brangusis pasjansas. Šis sidabrinis žiedas su karūnuotu solitaire suteikia jums elegantišką ir karališką išvaizdą ir yra nesenstantis. Solitaire žiedai netgi atspindi, kad jūsų partneris yra turtingas žmogus.

7. Lapų stiliaus sidabro sužadėtuvių žiedas:

Lapų stiliaus sidabro sužadėtuvių žiedas

Šio tipo žiedai atrodo labai protingi ir mieli jaunoms merginoms. Ant žiedo nedideli lapai yra pagaminti iš sidabro, o cirkonio deimantas – dygliuotas. Tai suteikia stulbinančio blizgesio ir tuo pačiu atrodo brangu ir brangu.

8. Sidabrinis sužadėtuvių žiedas vyrams:

Sidabrinis sužadėtuvių žiedas vyrams

Nuostabiai atrodantis žiedas gali būti puikus žodis šiam sužadėtuvių žiedui vyrams. Ant žiedo juodos ir baltos spalvos deimantai vainikuojami specialiu bangų modeliu, suteikiantį nuostabų ir pasakišką vaizdą. Kadangi vyrams labiau patinka kažkas unikalaus, žiedas yra kitokios formos, todėl jis atrodo labai stilingas sužadėtuvių žiedas vyrams.

9. Išgraviruoti sidabro sužadėtuvių žiedai:

Išgraviruoti sidabro sužadėtuvių žiedai

Jūsų ir mylimojo vardo išraižymas ant sužadėtuvių žiedo atrodo labai unikalus ir lengvas būdas pranešti pasauliui, kad abu esate susižadėję. Švilpiantys raudonai ir mėlyni akmenys, apsupti smulkių nesupjaustytų deimantų ir pavadinimas ant žiedo daro jį įsimintinu. Išgraviruotas pavadinimas suteikia nusileidimo išvaizdą ir taip pat išskiria žiedą.

Dabar sakoma, kad dienos žmonės yra modernūs ir elegantiški, nes ant pirštų nešioja sidabrinius žiedus. Natūralus metalinis sidabras turi ryšį su moliuskų mėnuliu, todėl šis metalas taip pat turi mėnulio savybes. Taip pat manoma, kad jis nukreipia žmogaus energiją ir padidina intuityvią žmogaus galią.