Kırmızı halılardaki yeni moda açıklamaları bizi hayrete düşürüyor. Pist dışı görünümlerin genellikle oldukça büyüleyici olması şaşırtıcı değil, sadece çok büyüleyici oldukları için onları körü körüne kopyalıyoruz. Artık yeni kesim trendi belirleyen modanın çoğu, soyut elbiseler giymenizi gerektiriyor, bazıları tamamen sırtı açıkken, diğerlerinin sadece gerçekten dalgalı bir boyun çizgisi var, orta kaburganızı tamamen aşağı çekmenizi istiyor..

Bir de önü ve arkası örtülürken yanların gösterilmesini isteyenler var. Bu makalenin tüm amacı, size sadece eğrinizin ön tarafını kaplayan ve herhangi bir kayış veya hatta arka kancası olmayan stick on sütyen adı verilen bu devrim niteliğindeki sutyen türünü tanıtmaktır, bu en cesur görünümleri çekmenize yardımcı olabilir. Kolaylık, herhangi bir aksilik durumunda sutyeninizin sizi desteklemek için orada olduğunu bilmek.

Sütyen Üzerine Stick Nasıl Giyilir?

Sütyen giymek oldukça karmaşık görünse de oldukça basittir, görünüm. Şimdi, bir tane satın almadan önce, fincan ölçünüzü iyi bildiğinizden emin olun, çünkü tüm sütyen sadece fincanlardan oluşur. Ayrıca, tutuşu zorlaştıracağından asla nemlendirici veya vücut losyonu kullanmayın. Kuruduğundan emin olun, plastiği çıkarın ve parçayı eğriye göre yapıştırın, bir çıkartma gibi düzeltin. Bittiğinde, onları atabilir veya yıkayabilir ve yeniden kullanabilirsiniz..

Popüler Sütyen Çubuğu:

İşte bizi takip eden en popüler 7 sütyen çubuğumuz.

1. Sütyen Üzerindeki Tam Bardak Çubuğu:

Bu, özellikle arkadan serbest bir görünüm için çok uygun olan temel seviye çubuğudur. Sütyen, yukarı doğru itmek ve eğrinize parlak bir yapı kazandırmak için yumuşak bir alt tel ile gerekli desteği sağlayan kapların tam ekranı ile kıvrımlarınıza kolayca kalıplanır.

2. Sütyen Üzerindeki Tek Kullanımlık Çubuk:

Tek kullanımlık olan bu sütyenlerin tek kullanımlık olduğu stick on sütyen çeşitlerinden farklı bir çeşittir ve parçayı kıvrımlarınıza yapıştıran güçlü bir yapıştırıcıya sahiptir. Kullandıktan sonra kabuğunu soyup çöpe atıyorsunuz. Sadece esnek değiller, aynı zamanda eğrinize göre değişerek gerekli desteği sağlarlar..

3. Sütyen Üzerine Derin Kesim Kanatlı Çubuk:

Bu, kanat şeklinde yapılmış ve kalıplanmış, size hafif bir dekolte ile optimum ön koruma sağlayan basit bir sutyen üstü çubuktur. Sırtın serbest kalması, kuplar ağırlığı desteklerken yumuşak bir itme sağlar..

4. Sütyen Üzerindeki Silikon Gelinlik Çubuğu:

Sütyen üzerine çubuklu sütyenler, aynı zamanda, gerçek hoş bir samimi giyim hissi veren baskılı desenler veya bağcıklarla, bardaklardaki çubukların güzelce dekore edildiği bir gelin yelpazesinde gelirken, silikon bazlı bardaklar, tüm bedeni kaplayan kıvrımlarınıza yapışır. senin eğrin. Yerleştirdikten sonra önden takın. Bu, silikon sütyenler üzerindeki en iyi çubuklardan biridir..

5. Sütyen Üzerindeki Derin Dalma Çubuğu:

Orta bölümün gösterilmesini gerektiren derin kesim yaka giyim ürünleri için uygundur. Bu sutyen kesinlikle destek ve kapsama için telafi edecek.

6. Sütyen Üzerine Yapıştırılan Ön Pastalar:

Bu, birçok yıldızın yaptığı, yalnızca göğüslerinizin ön tarafının, geri kalanının sergilendiği ön kısmın bolca kapatıldığı bir başka cesur harekettir. Bu genellikle cesur görünümler için veya hatta bir aksiliğin günü mahvetmesini istemediğiniz riskli elbiseler için tercih edilir..

7. Sütyen Üzerinde Askı Çubuğu ile:

Askısız bir spor yapmakta rahat değilseniz ve risklerden korkuyorsanız, bu sefer kayışlar hakkında endişelenmenize gerek kalmadan açık bir sırt ayırmanıza izin verecek türlerde bu çubuğu tercih edebilirsiniz..

Her şeyden önce harika sütyen takmanın ve takma uçlarının sizin için yararlı olduğunu umuyorum. Bu sütyen çubukları Hint pazarında mevcuttur.