Prieš kalbėdami apie tai, kaip rudieji ryžiai yra vienas iš geriausių skonio organinių medžiagų, išsiaiškinkime, kas yra rudieji ryžiai. Visada matėme, kad ryžiai švieži kaip sniegas, balti ir pūsti, tačiau ryžių šeimai yra dar viena rūšis, kuri yra poliruotų baltųjų ryžių, paprastai vadinamų rudaisiais ryžiais, priešistorė. Paprastai rudieji ryžiai yra nešlifuoti ryžiai, dėl savo pavadinimo dėl spalvos ir dažnai buvo daugelio puikių receptų epicentras. Be to, kad šie ryžiai yra turtingi maistinėmis medžiagomis, jie dažnai buvo kaltinami neišsaugoję įprasto baltųjų ryžių skonio. Tačiau naudodamiesi šiais receptais dabar galite visiškai mėgautis rudųjų ryžių maistinėmis medžiagomis, suporuotomis su kai kuriais burnoje tirpstančiais skonio receptorių pliūpsniais..

Geriausi sveiki rudųjų ryžių receptai

Nuostabūs sveiki rudųjų ryžių receptai:

1. Vaistinės ožragės ir grybų rudieji ryžiai:

Sveikų rudųjų ryžių receptai 1

Norėdami pradėti nuo šio recepto, į keptuvę supilkite alyvuogių aliejų ir pakepinkite šiek tiek česnako, petražolių, svogūnų ir žaliųjų čili. Atskiroje keptuvėje pakepinkite grybus su sviesto kubeliu ir sumaišykite abi puses su ožragės lapais. Pridėkite prieskonių ir žolelių, kaip norite, bet nepraleiskite druskos prieskonių. Norėdami gauti papildomą skonį, į mišinį galite pridėti net pomidorų ir brinjalų. Dabar supilkite virtus ryžius ir prieš dėdami juos į vidutinę liepsną, sumaišykite.

2. Rudieji ryžiai, keptas tunas ir avokadas:

Sveikų rudųjų ryžių receptai 2

Norėdami, kad šis patiekalas vyniotų, pradėkite mesti tuną į aliejumi išteptą keptuvę, kol jis įgaus auksinį atspalvį. Būkite atsargūs, kad vidus nebūtų sausas. Prieš tai tuno griežinėlius nudažykite laimo sultimis ir šviežiomis petražolėmis bei raudonėliais. Žuvį atvėsinkite ir atskiroje keptuvėje sukurkite salsą su supjaustytais avokadais, pomidorų ir svogūnų griežinėliais. Jei norite, įpilkite kūdikių kukurūzų ir gerai kalkinkite. Dabar sumaišykite ryžius ir sumaišykite tuną į gabalus, kad patiektumėte.

3. Rudųjų ryžių Tofu salotos:

Sveikų rudųjų ryžių receptai 3

Kol ryžiai verda, pasigaminkite padažą, pridėdami apelsinų sulčių, medaus, sojų padažo ir imbiero. Į atskirą dubenį supilkite tofu ir gerai apipilkite kalkėmis, salierais ir špinatais. Tai yra jūsų salotų pagrindas ir netgi galite pridėti pomidorų ir raudonųjų pipirų pagal skonį. Dabar nusausinkite ryžius ir sumaišykite juos dubenyje su tofu mišiniu ir naudokite padažą kaip pabaigą.

4. Rudųjų ryžių daržovių rizotas:

Sveikų rudųjų ryžių receptai 4

Norėdami pradėti, virkite ryžius ir šone paruoškite daržovių sultinį. Be kitų dalykų, galite pridėti kubeliais pjaustytų morkų ir šparagų, tada nusausinkite sultinį ir įpilkite šiek tiek kalkių bei žolelių. Iš šono pakepinkite keptuvę svogūnuose, pomidoruose, žirniuose, česnakuose ir ožragėse, o ryžiams pasibaigus, supilkite mišinį į ryžius ir lengvai supilkite į sviestą. Baigę kalkinkite kopūstų lapą ir padėkite jį ant lėkštės, ant kurios bus patiekiami ryžiai, sumaišyti su daržovių sultiniu, karšti ir skanūs.

5. Rudųjų ryžių lašišos patiekalas:

Sveikų rudųjų ryžių receptai 5

Šis receptas dar vadinamas rudųjų ryžių lašišos paplotėliu, o norint viską pradėti, užvirkite ryžius ir lengvai įmeskite į česnako ir svogūnų mišinį. Į jį įpilkite žolelių, tokių kaip petražolės. Ant atskiros keptuvės išvirkite lašišą alyvuogių aliejuje ir vandenyje, tada dažykite mišiniu. Šis mišinys turi būti pagamintas iš kalkių, kalendros ir kiaušinio, tada švelniai pakepinamas svieste. Dabar pyragaičiams gaminti naudokite miltus ir bulvių košę ir palikite atvėsti. Baigę virti saulėgrąžų aliejuje ir patiekite karštą.

6. Vištienos rudieji ryžiai:

Sveikų rudųjų ryžių receptai 6

Šiam receptui mums reikia virtos vištienos, salsos ir salotų mišinio bei virtų rudųjų ryžių. Vištieną pagardinkite druska, pipirais, kiaušinio tryniu, sojų padažu ir laimu ir kepkite, kol pastebėsite auksinį atspalvį. Dabar sukurkite salsą su pomidorais ir svogūnais, lašinamais laimo sultyse. Salotoms pridėti šiek tiek salierų ir kopūstų lapų, ant jų užpilti špinatus ir petražoles. Dabar įmeskite rudųjų ryžių į česnaką, svogūną ir aliejų, sumaišykite juos visus ir patiekite karštus.