Pasaulis šiuo metu yra keistoje vietoje ir kartas nuo karto atsiranda naujas receptas, kuris atsiranda iš paties virėjo, valdančio alkano žmogaus skonio receptorius, rankų. Pasaulis reikalavo gero maisto, bet ne skonio receptorių nejautrumo kaina, o pastangos dabar yra tikros. „Sveikata“ tapo sąmoningu žodžiu, kai dauguma svorio stebėtojų nori pasirinkti sveiką, bet skanų maistą. Šios situacijos palaima lydi tai, kad mes suporuojame vieną maisto elementą su kitu, taip atgaivindami dangaus gomurį. Žemiau pateikiamas kai kurių sveikų derinių, kuriais galbūt norėsite pasimėgauti, sąrašas.

Sveiko maisto deriniai

Geriausi sveiko maisto deriniai:

1. Avižiniai dribsniai ir mėlynės:

Avižinių dribsnių ir mėlynių sveikos mitybos deriniai

Jūsų rytiniai pusryčiai rūšiuojami su dubeniu šilto pieno, avižinių dribsnių ir mėlynių. Tai laikoma viena judriausių pusryčių idėjų, tinkamai rūpinantis jūsų sveikata. Nors mėlynės yra mangano, vitamino C ir antioksidanto jėgainė, avižiniai miltai amžinai buvo giriami už autentišką sveikatos priežiūrą, kuri atitinka jūsų virškinimo ir svorio metimo kriterijus.

2. Špinatai ir kiaušinis:

špinatai ir kiaušiniai sveikiausi maisto deriniai

Kitą kartą, kai sugalvosite pasidaryti sumuštinį, būtinai į kiaušinį ir majonezą įpilkite šviežių žalumynų. Špinatų lapų ir kiaušinių mišinys taip pat gali būti naudojamas kaip salotos ir yra labai turtingas derinys, kai kiaušinis suteikia baltymų turtingumą, o žalumynai turi esminio vitamino A, kuris padėtų nuo naktinio aklumo, raumenų degeneracijos ir daugelio kitų.

3. Bananų jogurtas:

bananų ir jogurto sveiko maisto deriniai svorio metimui

Dykuma niekada negali būti tokia sveika kaip bananų jogurto derinys. Galite sumaišyti jį su grietinėle arba tiesiog pasigaminti kokteilį, bet kuriuo atveju šis vitamino K stiprintuvas, sumaišytas su skaniu jogurtu, ne tik atsiveria jūsų skonio receptoriai, bet ir padeda išlaikyti jūsų formą ir sveikatą. Šiltomis vasaros dienomis jogurtas padeda atvėsti, o bananas yra tik jogurto draugas.

4. Makaronai ir petražolės:

Makaronai ir petražolės yra geriausias sveiko maisto derinys

Makaronai yra įprastas buitinis patiekalas, kuriuo dažnai mėgaujamės per pietus ar per šeimos vakarienę. Dabar, kai lėkštę sudedate garuojančius makaronus, įsitikinkite, kad į savo košę pabarstote pakankamai petražolių ne tik dėl skonio, bet ir vien dėl to, kad šie du Ps yra nenugalimai sveiki jūsų kūnui. Mokslininkai dažnai sako, kad šie du suporuoti kartu suteiks kviečiams gerumo virškinimui, o vitaminas K – stipresniems ir sveikesniems kaulams.

5. Obuoliai ir pienas:

obuolių ir pieno geriausi maisto deriniai sveikatai

Kai judrūs rytai neleidžia tinkamai suvalgyti pusryčių, visada galite pasikliauti sveiku šviežiu raudonu obuoliu ir suporuoti jį su stikline pieno, nesvarbu, liesa ar neriebi. Citata „obuolys per dieną apsaugo gydytoją“ kalba pats už save, o kalcis ir vitaminai, gauti iš pieno, padės nuraminti obuolį be kliūčių.

6. Migdolų salotos:

Migdolų salotų sveikų patiekalų deriniai

Kitą kartą ruošdami sau salotas, sumaišykite keletą skrudintų migdolų su alyvuogių aliejumi ir pabarstykite mišiniu. Iš esmės tai turi būti žalios salotos, kurių misa yra salotos, špinatai, salierai ir petražolės. Migdolai, išskyrus prarastą svorį, visada buvo susiję su energijos padidėjimu ir suporavimu su žaliaisiais, jūs galite tiesiog gauti geriausią.

7. Lašiša ir raudonasis vynas:

lašiša ir raudonasis vynas

Puikiai vakarienei pasigaminkite keptos lašišos filė su būtinomis žolelėmis ir nuplaukite ją šiek tiek merloto šone. Dažnai raudonasis vynas padeda geriau virškinti maistą, o pati lašiša yra praturtinta natūraliomis maistinėmis medžiagomis. Raudonojo vyno užduotis yra užtikrinti, kad kraujo kiekis būtų normalus ir virškinimas būtų sveikas.

8. Žalioji arbata ir citrina:

citrinos ir žaliosios arbatos

Vienas iš labiausiai paplitusių maisto derinių yra gautas iš garuojančio puodelio kasdieninės žaliosios arbatos. Kad ir kaip naudinga, žalioji arbata paprastai nėra skonio lyderė, todėl citrina turi būti ten. Naudingi antioksidantai ir vitaminas C iš citrinos gali padaryti stebuklų su žalia arbata.