Vestuvės sužadina įvairias nuotaikos emocijas. Kartais ji jaučia absoliučią palaimą ir jaudulį, o paskui būna dienų, kai ji patiria ypatingą streso ir nerimo lygį. Žinomas faktas, kad streso metu galvoji apie besaikį valgymą. Tai nuodėmingas maistas, kurio trokštate, ir kažkas, kas patenkins jūsų skonio receptorius.

patogus maistas nuotakai

Kai būsima nuotaka tokiu streso metu, likus vos kelioms savaitėms iki vestuvių, trokšta jaukių maisto produktų, turi būti išeitis, kaip sumažinti visas tas kalorijas ir viską, kas nesveika su šiais maisto produktais.

Čia yra devyni geriausi nuotakos patiekalai, dėl kurių nepadidės kalorijų kiekis ir oda netinkamai elgsis –

Geriausi nuotaikos patiekalai:

1. Tamsus šokoladas:

Patogus maistas nuotakai 1

Šokoladas yra galbūt geriausias komforto maistas, kurį galite rasti moteriai. Valgykite juodąjį šokoladą, o ne įprastą ar pienišką šokoladą, kad jaustumėtės be kaltės ir be kalorijų. Idealiu atveju jūsų valgomas juodasis šokoladas turėtų būti nesaldus ir jame turi būti 70–80% kakavos.

2. Jogurtas su mažu riebalų kiekiu:

Patogus maistas nuotakai 2

Paimkite mažai riebalų turintį jogurtą ir sumaišykite su mėgstamais sveikais vaisiais. Tai ne tik puikus komforto maistas, bet ir geras įvairių vitaminų ir kitų maistinių medžiagų šaltinis jūsų organizmui.

3. Makaronai raudoname padaže:

Patogus maistas nuotakai 3

Baltasis padažas makaronuose turėtų būti pakeistas raudonu padažu, kuris yra sveikesnis pasirinkimas. Raudoną pomidorų padažą makaronuose galima derinti su sveikomis daržovėmis su natūraliais antioksidantais. Norėdami šiek tiek pridėti prie skonio, įpilkite šiek tiek tarkuotos varškės. Kad šie makaronai būtų dar sveikesni, naudokite viso grūdo makaronus ir varškę iš lieso pieno.

4. Kepti užkandžiai & Riešutai:

Patogus maistas nuotakai 4

Streso metu geriausi iš mūsų trokšta kažko kepto ir riebaus. Toks maistas tikrai gali pakenkti jūsų odai ir skrandžiui. Alternatyva šiuo atveju yra kepti užkandžiai ar net riešutai. Riešutai, tokie kaip migdolai ir graikiniai riešutai, yra daug sveikų riebalų ir yra tikrai naudingi, kai vartojami saikingai. Šių riešutų suvartojimas idealiu kiekiu kasdien suteiks jūsų plaukams ir odai sveiką spindesį.

5. Nugriebto pieno kokteiliai:

Patogus maistas nuotakai 5

Tiršti kokteiliai yra pilni cukraus ir kalorijų. Šios kalorijos tikrai pašalina stresą, tačiau jos turi didžiulę kainą. Šiuo atveju pakaitalas yra jūsų mėgstami švieži vaisiai nugriebtame piene. Įpilkite šių vaisių į atšaldytą nugriebtą pieną, sumaišykite jį iki tiršto kokteilio ir gausite skonio receptorių..

6. Vaisių sultys:

Patogus maistas nuotakai 6

Šviežios vaisių sultys yra vienas sveikiausių maisto produktų, skirtų švytinčiai odai ir tinkamam kūnui. Turėkite šių vaisių sulčių be saldiklių, kad gautumėte sveiką, šviežią ir vitaminų turtingą patiekalą.

7. Vaisiai & Daržovės:

Patogus maistas nuotakai 7

Valgykite šviežius vaisius ir daržoves ir atsisveikinkite su riebiu, sūriu ir aštriu maistu prieš pat D dieną.

Švieži vaisiai ir daržovės yra pripildyti reikiamos ląstelienos, kuri suteikia sotumo jausmą ilgesnį laiką. Juose taip pat yra antioksidantų, kurie detoksikuoja jūsų kūną.

8. Salotos:

Patogus maistas nuotakai 8

Valgykite salotas, kuriose yra daigų ar salotų, kad vestuvių dieną išlaikytumėte geriausią formą. Jei norite suvalgyti ką nors skanaus, tačiau turtingo maistinėmis medžiagomis, į salotas derinkite sveikų daržovių ir vaisių.

9. Sveiki kritimai:

Patogus maistas nuotakai 9

Tortai iš neriebaus jogurto yra tikrai geras pasirinkimas prie keptų užkandžių. Kitas mažai riebalų turintis pasirinkimas yra salsa.

Šiuos užkandžius galima naudoti su keptais užkandžiais arba kartu su šviežiomis daržovėmis, skirtomis salotoms.

Tai absoliučiai mažai kaloringas ir daug maistinių medžiagų turintis maistas be jokių kompromisų dėl skonio ir malonumo, kurio nuotaka trokšta streso metu.