Kuris čiužinys yra geriausias nugaros skausmui išvengti? Ar ieškote čiužinio nugaros skausmui? Jei taip, tada šis straipsnis skirtas jums. Nugaros skausmas yra viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurių žmonės pradeda mažinti mobilumą vidutinio amžiaus. Blogas lovos čiužinys yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl tiek daug žmonių patiria nugaros skausmus. Manoma, kad lovos čiužinys sulaiko nugarą jį suplokšdamas; vis dėlto, senstant lovai, jos spyruoklės susidėvi visur, kur daugiausiai miegate. Dėl to lova tam tikrame skyriuje tampa tuščia, struktūriškai šiurkšti. Miegas atjaunina kūną, sutvirtindamas suplėšytus audinius ir raumenis, taip pat šiek tiek atleisdamas spaudžiamus nervus.

čiužinys nuo nugaros skausmo

Nugaros skausmus dažnai galima sutankinti tiesiog pasirenkant čiužinį, kuris geriau tinka jūsų miego stiliui, atramos reikalavimams ir patogumui. Puikus čiužinys turi tinkamai atremti jūsų nugarą, o jaustis kuo patogiau.

Čiužinio pasirinkimas nugaros skausmui:

Čia yra mūsų 7 geriausi patarimai renkantis čiužinius nuo nugaros skausmo. Pažvelkime į juos.

1. Tankus čiužinys nugaros skausmui:

Žmonės dažnai painioja tvirtumą remdamiesi; tačiau nauji tyrimai rodo, kad maksimalų sulaikymą ir nugaros skausmus malšina vidutinio kietumo čiužinys. 95% vienos apklausos ortopedų chirurgų teigė manantys, kad čiužinys vaidina svarbų vaidmenį nugaros skausmo valdyme. 31 milijonas amerikiečių patyrė aštrų, kitaip lėtinį, nugaros skausmą. Tai vienas iš geriausių čiužinių nuo nugaros skausmų.

2. Atraskite čiužinį pagal atramą:

Aukščiausios kokybės čiužinys turi palaikyti natūralias kreives ir stuburo padėtį. Tinkamas nugaros atramos kiekis taip pat padeda pacientui ryte išvengti raumenų jautrumo. Nors klinikinių duomenų apie čiužinius nėra daug, peržiūrėjus nustatoma, kad vidutinio kietumo čiužiniai paprastai labiau malšina nugaros skausmus nei kieti čiužiniai. Tai geras čiužinys nuo nugaros skausmų.

3. Kūno tipo čiužinys nugaros skausmui:

Sunkus iš viršaus, kitaip apačioje, 5 pėdų aukščio, kitaip 6’5, reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių. Minkšto, vidutinio kietumo čiužinio pasirinkimas nėra svarbus. Tai visiškai priklauso nuo jūsų kūno tipo ir reikiamo lokio lygio.

4. Kaina nesusijusi su kompetencija:

Pirkdami automobilį, galite dažnai susieti kainų etiketę su produkto kokybe. Kalbant apie čiužinius, iš tikrųjų taip nėra. Ieškoti čiužinių, kurie padės nugaros skausmui, nebūtinai yra prabangus pasiūlymas. Jei naudojatės natūraliu latekso čiužiniu, atminties putų čiužinys yra puiki pradžia. Išvenkite spyruoklinių čiužinių, nes tai klasika visur, kur tik būsite apgauti. Tai geras čiužinys nuo nugaros skausmų.

5. Net patogus čiužinys nugaros skausmui:

Neabejotinai jūsų čiužinys yra plokščias, kad sukurtų slėgio taškus; galite ypač dažnai judėti visą naktį, o tai tikrai gali sumažinti jūsų miego kokybę. Kuo papildomai metate ir sukate, tuo mažiau laiko gilaus miego metu jūsų kūnas reikalauja atgaivinti ir atkurti. Pasirinkite modelį, kuris ramiai paskirsto spaudimą jūsų kūnui, kad pagerėtų kraujotaka. Būklėje jūs dalinatės lova; norėsite čiužinio, skirto sumažinti judesių perdavimą tarp miegančių partnerių, kad netrikdytų raminančio miego. Tai populiarus čiužinys nuo nugaros skausmų.

6. Atitinkantis atraminis čiužinys nugaros skausmui:

Kol perkate naują čiužinį, pasirūpinkite, kad jis būtų tradicinis pagal natūralias jūsų kūno linijas. Miegant būtina išlaikyti tinkamą stuburo sąjungą, kad gautumėte palaikantį ir lengvą poilsį. Daugybė čiužinių yra pastatyti naudojant stilingas ritės sistemas ir pažangias putų technologijas, kad jūsų nugara būtų tinkamai palaikoma jūsų poreikiams. Miegojimas ant per tvirto čiužinio gali sukelti skausmą spaudimo vietose. Vidutinio kietumo čiužinys gali būti patogesnis, nes jis leidžia šiek tiek nuskęsti pečius ir klubus. Tai geras čiužinys nuo nugaros skausmų.

7. Pilnas kraštinis čiužinys nugaros skausmui:

Įsitikinkite, kad jūsų naujas čiužinys turi pakankamą perimetro palaikymą. Išskirtinis čiužinys turėtų užtikrinti patogų, pastovų atramą per visą paviršių ir tvirtą sėdėjimo kraštą. Čiužiniai, padengti putplasčio kraštais, puikiai atlieka visą miego paviršių. Be to, modeliai, sukurti tinkamu kraštų palaikymu, turi 20% daugiau praktiško miego paviršiaus. Išlaikykite šiuos kriterijus smegenyse ieškodami naujo čiužinio, be to, jūs būsite įpratę žmogiškai greitai atsikratyti nugaros skausmo..

Nugaros skausmus dažnai galima sutankinti tiesiog pasirenkant čiužinį, kuris geriau tinka jūsų miego stiliui, atramos reikalavimams ir patogumui.