Tai, kas prasidėjo kaip senovės tradicinė praktika žmonėms gydyti beveik prieš 2000 metų, dabar pasiekė masinį pripažinimą. Akupunktūra yra gydomasis menas tiesiai iš Kinijos ar Tibeto kilusių profesionalų rankų, kur šis gydymas laikomas papildomu šiuolaikinės medicinos gydymu..

akupunktūra nugaros skausmui

Kaip sakome, senas yra auksas, ši tradicinė gydymo forma apima smulkių plonų sterilizuotų adatų naudojimą. Pasakojama, kad mūsų kūnas pilnas „qi“, tariamo kaip „sūris“, kuris yra gyvybinė energija. įprastą dieną mūsų kūne yra normalus sūrio srautas. Tik esant didesniam ar mažesniam sūrio skaičiui, kinta tobula pusiausvyra. Kaip metodas, šios smulkios adatos įkišamos į tam tikrus slėgio taškus, kad atlaisvintų sūrio srautą ir taip išlaisvintų papildomą ar mažiau gyvybinės energijos. Taikant tą patį metodą, čia yra keletas spaudimo taškų nugaros skausmui gydyti akupunktūra.

Ausys:

Slėgio taškai ar mazgai, sukeliantys sūrio tėkmės anomalijas, taip pat žinomi kaip dienovidiniai ir pradedant nuo viršaus, ausys yra vienas iš slėgio taškų, kur sumaniai įterpus sterilizuotas adatas į reikiamus taškus, galima sumažinti nugaros skausmo problemas. Ausies akupunktūra, kuri anksčiau buvo lyginama su vaistais, yra žinoma kaip lėtinio nugaros skausmo vaistas.

Pirštai:

Antroji mūsų kūno slėgio sritis nugaros skausmui gydyti yra rankos. Akupunktūra apima adatų įvedimą į slėgio taškus, sukuriant sūrio masę, kurią reikia atrakinti. Kai mūsų kūnas patiria adatą, jis sumažina kraujo krešėjimą, kuris yra viena iš pagrindinių nugaros skausmo priežasčių. Tačiau esame įspėjami, kad iš pradžių buvęs negyvas akupunktūros pacientas skausmas ar sustingimas gali išlikti, tačiau poveikis ilgainiui yra vertingas.

Delnai:

Dar vienas spaudimo taškas kūne yra mūsų delnas, kuris yra mazgų nervų masė, bėganti čia ir ten per delną. Patyręs adatos įkišimas į šiuos taškus sujungia nervų sistemą tiesiai su mūsų skausmu ir taip žymiai palengvina nugaros skausmą.

Apatinis skrandis:

Kitas jūsų kūno spaudimo taškas yra sritis po bamba. Tačiau tai yra labai jautri vieta, ypač moterims ir mergaitėms, tačiau jei ieškoma profesionalių patarimų, nėra ko nerimauti. Tai daugiausia naudojama pilvo ar šoninio juosmens skausmui, kuris yra tiesiogiai susijęs su apatinės nugaros dalies skausmu.

Apatinė nugaros dalis:

Jei jūsų kūne yra suspaustas slėgio taškas, pirmiausia reikia užpulti išgydyti pačią mazgą. Paprastai kraujospūdžiui sumažinti akupunktūros metodas gali būti naudojamas adatoms įkišti į nugaros sritį, kurioje jaučiamas skausmas.

Pirštai:

Viena iš efektyviausių sričių, kurioje yra dauguma akupunktūros taškų, yra pirštas arba po mūsų kūno pirštu. Tai vieta, kurioje yra dauguma slėgio taškų, ir nenuostabu, kad kai kurie taškai taip pat priklauso nugaros skausmui. paprastai tai galima naudoti ir kaip slėgio tašką akupresūros metu, o tai rodo, kad slėgio taškas yra vieta, kur adatos įkišamos giliau ir greičiau išgydyti.

Yra keletas mūsų kūnui skirtų taškų, galinčių išgydyti nugaros spaudimo skausmą, tačiau visada griežtai patariama sutvarkyti adatas, kurios bus naudojamos, įsitikindamos, kad jos yra sterilizuotos ir švarios įkišti. Kitas svarbus dalykas yra profesionalumas, į kurį reikia atsižvelgti, jei pasitikite adatomis ir savo kūnu.

akupunktūra nugaros skausmui