Visi esame apimti įtempto grafiko, terminų, streso darbe ir greito tempo. Visada yra tiek daug pasivijimo, ir dažniausiai mes pritrūkstame energijos. Čia sveiki energetiniai gėrimai praverčia mums visiems. Energetiniai gėrimai yra nealkoholiniai gėrimai, kuriuose yra geras kofeino kiekis, vitaminas B, taurinas, ženšenis ir kiti ingredientai, skatinantys mūsų protą ir sielą į energijos režimą. Jie labai padeda padidinti našumą ir ištvermę.

Nenuostabu, kad, atsižvelgiant į šias savybes, šiais laikais keli energetinių gėrimų prekės ženklai yra paklausūs tarp suaugusiųjų. Šiandien mes apsvarstysime visus šiuos energetinius gėrimus Indijoje.

Geriausi sveiki energetiniai gėrimai

Energetinių gėrimų prekės ženklai: 10 geriausių energetinių gėrimų gamybos įmonių Indijoje 2021 m.

Dabar eikime į priekį ir tyrinėkime naujausią gausios energijos maistingą jėgos gėrimą, kuris puikiai tinka padėti jūsų veiklai kasdieniame gyvenime. Galite peržiūrėti sąrašą ir pasirinkti tinkamą pagal savo pasirinkimą.

1. „Red Bull“:

Niekada negalima praleisti „Red Bull“ energetinio gėrimo. Daugelis iš mūsų jau yra girdėję ar susidūrę su šiuo itin populiariu energetinių gėrimų prekės ženklu. „Red Bull“ yra energetinių gėrimų gamybos pradininkė Indijoje ir pasaulyje. Jų gėrimai beveik išversti į kavos puodelį, kuriame yra daug kofeino. Šis ingredientas, kofeinas, padeda įgyti energijos, nes sukelia organizme adrenalino, kovos hormono, išsiskyrimą. Jame yra maždaug aštuoni variantai, tokie kaip raudonasis leidimas, be cukraus, originalus, kolos, sidabrinis leidimas, mėlynas leidimas ir kt.

2. Monstrų energija:

Daugelis iš mūsų taip pat yra girdėję apie monstrą. Prekės ženklas žada atgauti greitą energijos dozę su žymiai didesniu kofeino kiekiu, iš tikrųjų net didesniu nei raudonasis bulius, su maždaug 33,81 mg/100 ml. Pagalbinės medžiagos yra gliukozė, gazuotas vanduo, benzenkarboksirūgštis ir citrinos rūgštis. Gliukozė ir kofeinas padidina energijos lygį organizme, stumdami adrenaliną į sistemą, taip pat perkelia gliukozę per kraują, kad patektų į ląsteles. Energiniai gėrimai „Monster“ turi daugiau nei 34 skonių, todėl juos galima rinktis iš plačiausių asortimento variantų.

3. 9 debesis:

Nuo kofeino iki natūralių obuolių sulčių, vitamino B ir C ekstraktų ir kitų energijos šaltinių, tokių kaip taurinas ir kofeinas, „Cloud 9“ yra populiarus, turintis puikų ingredientų derinį, kuris padidina energiją ir atkuria aktyvų gyvenimą. Visų pirma, taurinas padeda baltymų sintezei, padeda raumenų masei ir energijos pritekėjimui į kūną. Šio gėrimo originalus skonis yra sumaišyti vaisiai. Tačiau jie turi keletą variantų ir skonių, tokių kaip avietės, gervuogės, juodoji srovė, braškės ir kt.

4. „Gatorade“:

„Gatorade“ yra būsimas energetinių gėrimų prekės ženklas, kurį daugelis iš mūsų būtų pastebėję. Sportinės asmenybės labai palaiko prekės ženklą, tiesiai iš mūsų badmintono superžvaigždės „PV Sindhu“. „Gatorade“ žada savo energetinių gėrimų stiprintuvą su moksline ir mediciniškai įrodyta formulė, pvz., Angliavandenių buvimu ir buvimu. Svarbiausi ingredientai yra elektrolitai, tokie kaip natris ir kalis, be natrio citrato ir sacharozės. Elektrolitai pirmiausia padeda organizmui gaminti energiją ir skatina aktyvumą bei funkcijas. Po šio šviežio gėrimo žmogus gali akimirksniu atgauti energiją ir puikiai tinka aktyviam gyvenimo būdui. Tai puikus energijos gėrimas sporto salėms.

5. Kalnų rasa:

„Mountain Dew“ yra vienas iš labiausiai paplitusių ir garsių energetinių gėrimų rinkoje. Daugelis iš mūsų vaikystėje pastebėjo mus supantį prekės ženklą. Originalus „Mountain Dew“ skonis yra panašus į skaidrių gaiviųjų gėrimų skonį ir yra panašaus skonio. Tačiau prekės ženkle taip pat turime daugiau nei 30 kitų skonių. Jei esate tas, kuris ieško gero skonio ir energinio gėrimo, panašaus į gaivųjį gėrimą, tai yra idealus pasirinkimas. Šiame gėrime yra daug kofeino, fruktozės, baltųjų vynuogių sulčių koncentrato ir citrinos rūgšties su gazuotu vandeniu. Nors kofeinas padeda stumti organizme adraneliną, kad suteiktų energijos, fruktozė taip pat padeda paversti energija aplink kepenis.

6. Crunk:

„Crunk“ yra energetinių gėrimų prekės ženklas Indijoje, įkurtas dar 2004 m. „Crunk“ energetinis gėrimas yra mango, persikų ir granatų skonio, jame yra vitamino B ir kukurūzų sirupo, ashwagandha, ženšenio ir epimedžio. Natūralūs ingredientai, tokie kaip Ashwagandha ir ženšenis, yra populiarūs nuo amžių, siekiant padidinti ir padidinti energijos lygį ir didinti koncentraciją. Jis skatina ir stimuliuoja hormonus aktyviam gyvenimo būdui. Nors tai yra palyginti mažiau žinomas prekės ženklas, tie, kurie nori, kad gėrimuose ir skysčiuose būtų natūralių ekstraktų, gali pasirinkti šį.

7. Tzinga:

„Tzinga“ šiuo metu yra vienas pigiausių ir pigiausių energetinių gėrimų Indijoje. Tai yra Indijos įmonė, gaminanti įvairius skonius energetinių gėrimų skyriuje. Jūs netgi galite rasti naujausius ir unikalius novatoriškus skonius, palyginti su kitais. Tai atogrąžų vaisiai, mango braškės, atominiai obuoliai, citrinos mėtos ir kt. Tačiau trūkumas yra energetinio gėrimo prieinamumas, nes jis ne visur prieinamas. Tai vienas iš geriausių energetinių gėrimų, kurį reikia išbandyti susikaupimui, energijai ir treniruotėms.

8. B’lue:

Lažinamės, kad dauguma iš jūsų nėra girdėję apie šį prekės ženklą. Kadangi aptarėme, kad daugumos energetinių gėrimų sudėtyje yra daug cukraus ir kofeino, tokiu būdu „B’lue“ yra unikalus. Jame nėra kofeino ir gazuoto vandens. Taigi, jei jūs ieškote ko nors ne su kofeinu, tai yra puikus pasirinkimas. Energinis gėrimas „B’lue“ daugiausia dėmesio skiria aromatizuotam vandeniui, kuriame yra vitaminų (B3, B6, B9), mineralų (K, Mg, Na) ir elektrolitų. Įkrauti mineralai elektrolituose padeda gaminti energiją raumenims.

9. Sudegimas:

Energinis gėrimas „Burn“ yra subsidija, jį gamina bendrovė „Coco Cola“. Prekės ženklo šūkis yra „Burn – Fuel your Fire“. „Burn“ nėra gazuotas energetinis gėrimų vanduo, bet yra kofeino, taurino, vitamino B3, B6, B12, arginino ir kt. Joje yra daugiau nei 32 mg/100 ml kofeino. . Energetinis gėrimas yra septynių skonių, įskaitant uogų vaisius pagal kavos variantus.

10. „Xtra Power“:

„Xtra power“ yra Indijoje aptinkamas mažiau žinomas energetinis gėrimas, kurį gamina JAE įsikūrusi verslo ir maisto kompanija. „Xtra power“ buvo pradėta gaminti Indijoje 2012 m. Gėrime nėra dirbtinių saldiklių.

Ar jūs taip pat norite išbandyti energetinius gėrimus? Tikimės, kad šis energetinių gėrimų Indijoje sąrašas padės jums išsirinkti ir išsirinkti tinkamą. Priklausomai nuo jūsų pageidavimų, pasirinkite tinkamą skonį ir esamų ingredientų sąrašą, kad pasirinktumėte tinkamą pasirinkimą. Praneškite mums, ką ketinate išbandyti; mums patinka išgirsti jus!