Ar kada susimąstėte, kokia yra burnos skalavimo skysčio nauda? Kodėl reikia juos naudoti? Reguliarus šių produktų naudojimas gali būti labai naudingas burnos sveikatai. Ar tai būtų dantų ėduonis, brangakmeniai, dantų baltumas, ar tiesiog malonus pojūtis ir kvapas. Atsižvelgiant į tai, kad šiais laikais šiuos produktus nuolat naudoja visi, čia mes sudarėme geriausių burnos skalavimo skysčių sąrašą, kuris gali padėti jums nuspręsti, kuris iš jų gali būti geriausias!

Eikime į priekį ir tyrinėkime, sužinokime daugiau apie tai, ką galima saugiausiai naudoti, kas naudinga ir ką iš jų galima nusipirkti reguliariai.

Burnos skalavimo skysčio tipai:

Ar žinote, kad rinkoje taip pat yra įvairių burnos skalavimo skysčių variantų? Taip, jūs teisingai girdėjote! Jie nėra vienodi, o gera dalis yra tai, kad galite pasirinkti, kas gali būti tinkamiausias ir saugesnis burnos skalavimo skystis.

 • Burnos skalavimo skystis su fluoru: Šiuose produktuose yra natrio fluorido. Jie yra specialiai sukurti dantims stiprinti, apsaugoti ir apsaugoti nuo tokių rūpesčių kaip dantų ėduonis. Jie taip pat padeda nuo bakterijų apnašų susidarymo ant dantų. Būkite atsargūs ir atkreipkite dėmesį į tai, kaip dažnai naudojate šiuos ploviklius, nes juose yra per daug fluoro. Naudokite tik pagal savo poreikius.
 • Antiseptinis burnos skalavimo skystis: Nesvarbu, ar tai būtų sunkios infekcijos, bakterinės problemos ar blogas burnos kvapas dėl dantenų, šis antiseptinis burnos skalavimo skystis gali būti jums. Juose daugiausia yra alkoholio ir jie padeda giliai valyti, kruopščiai dezinfekuoti burną.
 • Natūralus arba be alkoholio burnos skalavimo skystis: Tai yra įprasti paprasti burnos skalavimo produktai, kurie padeda saugiai ir efektyviai suteikti burnos naudą. Jie pašalina brangakmenius, padeda sumažinti dantų kaupimąsi ir suteikia gerą savijautą. Jį saugu naudoti net vaikams.

Burnos skalavimo skysčio naudojimo pranašumai:

Ar burnos skalavimo skystis turi kokį nors skirtumą? Taip. Tačiau atminkite, kad jie nepakeičia įprastos valymo procedūros. Jie papildo ir papildo jūsų burną ir dantis nuo dantų ir burnos priežiūros problemų. Štai keletas pastebimų privalumų, susijusių su burnos skalavimo priemonėmis šiandien!

 1. Jei turite dantenų bakterinių infekcijų, uždegimų, apnašų ir brangakmenių, burnos skalavimo skystis padeda jų išvengti ir sumažinti. Jie geriausiai tinka burnos higienai, ir jūs galite rasti geriausią formulę ir tipą, kurie gali padėti kovoti su brangakmeniais (1).
 2. Jei reguliariai naudojate burnos skalavimo skysčius, atlikus tyrimą paaiškėjo, kad simptomai ir nuolatiniai susirūpinimai, kuriuos dažnai girdime, pvz., Opos ir dantenų patinimas ar skausmas, labai sumažėja (2).
 3. Dantenų ertmes ir dantų ėduonis galima kontroliuoti. Burnos skalavimo skysčiai su fluoru yra išbandyti ir įrodyta, kad jie padeda turintiems ertmių (3).
 4. Apskritai žinoma, kad burnos skalavimo skysčiuose yra antiseptinių ingredientų, kurie gali nužudyti kenksmingas bakterijas ir brangakmenius, prisipildančius aplink dantis ir net burnos gale (4).

Kaip naudoti burnos skalavimo skystį?

Kaip matėme, burnos skalavimo skysčiai labai padeda apsaugoti bendrą susirūpinimą dėl sunkių burnos ertmės problemų. Tinkamai pradėdami juos naudoti, būtinai peržiūrėkite instrukcijas ant pakuotės. Štai keli pagrindiniai būdai, kaip su jais elgtis.

 • Valykite dantis kaip įprasta. Įsidėmėkite – jei naudojate dantų pastą su fluoru, prieš naudodami burnos skalavimo skystį palikite tarpą.
 • Įsitikinkite, kad po šepetėlio nepylėte per daug burnos skalavimo skysčio. Naudokite mažą plastikinį puodelį. Naudokite tik nedaug produkto, kiek nurodyta instrukcijose. Tai gali svyruoti nuo 3-4 arbatinių šaukštelių.
 • Supilkite burnos skalavimo skysčio puodelį į burną. Gerai nusisukite. negerkite – tiesiog skalaukite apie 30 sekundžių.
 • Išspjaukite jį į kriauklę.

15 geriausių ir geriausiai vertinamų burnos skalavimo priemonių 2021 m.

Štai čia yra populiariausi ir stipriausi burnos skalavimo produktai, kurie šiuo metu yra populiarūs rinkoje,

1. Colgate Plax antibakterinis burnos skalavimo skystis:

Colgate Plax antibakterinis burnos skalavimo skystis

PIRKTI DABAR

Vienas iš populiariausių ir žinomiausių produktų ir prekės ženklų, kuriuos visi žinome, yra „Colgate“. Turėdami burnos skalavimo skalę, jie šiuo metu valdo rinką. Šis konkretus antibakterinis burnos skalavimo skystis yra turbūt pati paprasčiausia ir geriausiai parduodama prekė šiuo metu, kuri suteikia pasninkavimą ir greitą malonų pojūtį su geromis reakcijomis. Švaresnis kvėpavimas, burna ir gaivinantis pojūtis turi daugybę efektų, tokių kaip bakterijų sumažinimas ir pašalinimas, apsauga nuo brangakmenių, užkirsti kelią ertmėms ir suteikti sveikesnių dantenų..

Pagrindinės specifikacijos: Šviežių mėtų skonio

Pagrindiniai ingredientai: vanduo, glicerinas, sorbitolis, aromatas, kalio sorbatas, natrio fluoridas ir kt.

Argumentai “už”:

 • Nebrangus ir lengvas prieinamumas
 • Geras ir malonus kvapas
 • Ilgalaikis poveikis

Minusai:

 • Netinka jautriems dantims

Įvertinimas: 4/5

2. Listerine Cavity Fighter burnos skalavimo skystis:

Listerine Cavity Fighter burnos skalavimo skystis

PIRKTI DABAR

Rinkoje nėra labai nauja, tačiau šiais laikais populiarėja prekės ženklas „Listerine“. Geriausias burnos skalavimo skystis, skirtas apnašoms, skirtas tiems, kurie reguliariai nerimauja dėl ertmių. Reguliariai naudojant, dantenų problemos, skausmas ir susidariusios bakterijos bus greitai pašalintos. Dabar jums nereikia jaudintis dėl to, kokį maistą valgysite ir suvalgysite šiuo plovimu. Argi ne šaunu?

Pagrindinės specifikacijos: neskanintas

Pagrindiniai ingredientai: išgrynintas vanduo, sorbitolis, alkoholis, benzenkarboksirūgštis, timolis, mentolis, natrio fluoridas ir kt..

Argumentai “už”:

 • Kruopščiai valo burną
 • Gingivito mažinimas
 • Mažina apnašas
 • Lengva nešiotis, yra įvairių dydžių

Minusai:

 • Labai stiprus produktas

Įvertinimas: 4/5

3. IMC alavijo burnos skalavimo skystis:

IMC alavijo burnos skalavimo skystis

PIRKTI DABAR

Ar jums patinka kažkas natūralaus, nei daug alkoholio ir fluorido? Ar ieškote kažko patikimo, tinkamo nuolatiniam naudojimui ir visiems namuose? Kas gali būti geriau už tokius žolelių ir natūralių ingredientų burnos skalavimo skysčius! Šis geriausias IMC antiseptinis burnos skalavimo skystis susideda iš alavijo sulčių, neem aliejaus, arbatmedžio aliejaus, mentolio, Kapoor ir kitų gėrių, kurie iš karto suteikia puikų ir gaivų pojūtį. Natūralūs ingredientai taip pat yra antibakteriniai.

Pagrindinės specifikacijos: Alavijo skonis

Pagrindiniai ingredientai: Alavijo sulčių ekstraktai, mentolis, karpoor, arbatmedžio ekstraktai, neem, aqua ir kt.

Argumentai “už”:

 • Žolelių ingredientų gerumas
 • Gaivus jausmas
 • Geras kvapas
 • Biudžetas

Minusai:

 • Nė vienas

Įvertinimas: 4/5

4. Himalajų Hiora-K burnos skalavimo skystis:

Himalajų Hiora-K burnos skalavimo skystis

PIRKTI DABAR

„Himalajų“ prekės ženklas taip pat pradėjo savo burnos skalavimo produktus, ir mes negalime nustoti gurkšnoti. Himalajų burnos skalavimo skystis, kuriame yra 100 procentų vegetariškų ingredientų, be parabenų ir atšiaurių chemikalų, ketina natūraliai prižiūrėti dantų problemas. Jis gali sumažinti jautrumą ir blogą burnos kvapą. Tai neabejotinai yra vienas populiariausių burnos skalavimo skysčių!

Pagrindinės specifikacijos: Suryakshara, gvazdikėliai

Pagrindiniai ingredientai: kalio nitratas (natūraliai gautas), gvazdikėlių ekstraktai, vanduo ir kt.

Argumentai “už”:

 • Visi augaliniai ingredientai
 • Geras kvapas
 • Nėra parabenų
 • Mažesnė kaina

Minusai:

 • Poveikis išlieka neilgai.

Įvertinimas: 4/5

5. Žolelių šviežias burnos skalavimo skystis pagal Namboodiris:

Šviežias žolelių burnos skalavimo skystis „Namboodiris“

PIRKTI DABAR

Ar kada nors girdėjote apie „Namboodiris“ produktus? Burnos skalavimo skystis, žinomas dėl visų žolelių ir natūralių gydymo metodų, yra skirtas apsaugoti nuo bakterijų ir ertmių. Imbiero, šviežių mėtų ir prieskonių gėris išgaunamas gaminyje, kad būtų malonus kvapas ir ilgalaikis poveikis. Būkite tikri, dantenos ir dantys bus sveikesni. Taigi, jei skauda dantenas ar turite su tuo susijusių problemų, nepraleiskite šio geriausio burnos skalavimo skysčio.

Pagrindinės specifikacijos: Žolelių skonis

Pagrindiniai ingredientai: Muskato riešutas, imbieras, gvazdikėliai, sorbitolis, arbatmedžio ekstraktai, kardamonas ir kt.

Argumentai “už”:

 • Vaistažolių
 • Geras ir malonus kvapas
 • Ilgalaikis poveikis

Minusai:

 • Su žolelėmis taip pat yra ne žolelių ingredientų ir cheminių medžiagų.

Įvertinimas: 3.5/5

6. Dr Dentaids Saleva burnos skalavimo skystis:

Dr Dentaids Saleva burnos skalavimo skystis

PIRKTI DABAR

Ar kenčiate nuo burnos sausumo problemų? Ar nerimaujate dėl drėgmės trūkumo šalia dantenų ir burnos? Tada nesijaudinkite, šis daktaro Dentaidso burnos skalavimo skystis gali būti gelbėtojas. Drėkinantis skystas burnos skalavimo skystis turi antiseptinį poveikį, kuris gali sulaikyti drėgmę ir neleisti ilgiau džiūti. Burnos skalavimo skystis be alkoholio turi mėtų skonį, kuris taip pat suteikia malonų ir gerą kvapą.

Pagrindinės specifikacijos: Be alkoholio, su mėtomis

Pagrindiniai ingredientai: Sorbitolis, glicerinas, mėtų ekstraktai, cukrus ir kt.

Argumentai “už”:

 • Medicininis skystis
 • Tinka drėgmei fiksuoti
 • Malonus kvapas
 • Idealiai tinka suaugusiems ir vyresnio amžiaus grupėms

Minusai:

 • Nelengvai prieinama
 • Ne draugiškas kišenėms

Įvertinimas: 4/5

7. „Closeup Nature Boost“ burnos skalavimo skystis:

„Closeup Nature Boost“ burnos skalavimo skystis

PIRKTI DABAR

Iš arti pagamintos burnos skalavimo skystis turi Tulasi ir kardamono gėrį, kuriame yra natūralių ingredientų ir šviežumo iš žolelių. Be alkoholio ir sunkiųjų chemikalų, burnos skalavimo skystis užtikrina ilgalaikį poveikį, ne tik valo brangakmenius ir jų atsikrato, bet ir sumažina dirginimą, sausumą ir blogo burnos kvapą.

Pagrindinės specifikacijos: Kardomonas ir Tulsi

Pagrindiniai ingredientai: Tulsi ekstraktai, kardamonas, glicerinas, vanduo, timolis ir kt.

Argumentai “už”:

 • Tulsi gerumas joje
 • Natūralus gaivumas ir malonus kvapas ilgai
 • Lengvai prieinama
 • Tinka ir jautriems dantims

Minusai:

 • Nė vienas

Įvertinimas: 4.5/5

8. Originalus Listerine burnos skalavimo skystis:

Originalus Listerine burnos skalavimo skystis

PIRKTI DABAR

Šis skonio formulės neturintis originalus „Listerine“ burnos skalavimo skystis skirtas tiems, kurie nori paprasto produkto, kuris veiksmingai kovotų su mikrobais, apnašomis ir dantenų skausmais. Nesvarbu, ar tai būtų jautrios dantenos, kraujavimas, paraudimas ar bet kas, šis „Listerine“ geriausias burnos skalavimo skystis, skirtas patinusiems ir kraujuojantiems dantenoms. Ji aktyviai kovoja su tokiais rūpesčiais ir yra patvirtinta Indijos odontologų asociacijos.

Pagrindinės specifikacijos: neskanintas

Pagrindiniai ingredientai: Mentolis, timolis, eukaliptas, metilsalicilatas ir kt

Argumentai “už”:

 • Originali formulė
 • Efektyvus ilgesniems rezultatams
 • Geras blogoms dantenoms

Minusai:

 • Prieinamumo problemos

Įvertinimas: 4/5

9. „Hello Oral Care Kids“ ekologiškas skalavimas:

Sveiki, burnos priežiūros vaikams ekologiškas skalavimas

PIRKTI DABAR

Ar žinojote, kad yra burnos skalavimo skysčių ir skalavimo skysčių net vaikams ir jaunesnių amžiaus grupių vaikams? Taip, čia yra vienas toks. Vaikai skalauja specialiai pagamintą be alkoholio ir fluoro ir gerai veikia, kad efektyviai nuplautų visas ertmes ir brangakmenius. Be dirbtinių saldiklių ir raminančių natūralių ingredientų, tokių kaip alavijas ir arbūzas, jie yra visiškai saugūs vaikams.

Pagrindinės specifikacijos: Alavijas, arbūzas

Pagrindiniai ingredientai: Arbūzų ekstraktai, saldikliai, vanduo, alavijo ekstraktas ir kt

Argumentai “už”:

 • Geras kvapas ir skonis
 • Tinka jautriems dantims
 • Ekologiškas ir be aštrių chemikalų

Minusai:

 • Nelengvai prieinama

Įvertinimas: 4.5/5

10. Dr Organic Aloe Vera burnos skalavimo skystis:

Dr Organic Aloe Vera burnos skalavimo skystis

PIRKTI DABAR

Čia yra dar vienas ekologiškas burnos skalavimo skystis, veiksmingas daugeliui burnos priežiūros problemų. Nesvarbu, ar tai būtų bakterinės infekcijos, brangakmeniai, apnašos ar dantenų problemos, šis „Dr Organic“ alavijo burnos skalavimo skystis yra susijęs su natūraliais ir vaistažolių ingredientais, labai tinka švariems dantims ir sveikoms dantenoms. Tai padeda kovoti su bakterijomis ir infekcijomis, taip pat labai gerai valo dantis ir burną.

Pagrindinės specifikacijos: Alavijo, vynuogių sėklų ekstrakto skonis

Pagrindiniai ingredientai: mėtų, sorbitolio, alavijo lapų sulčių, glicerino, natrio benzoato, citrinos rūgšties ir kt

Argumentai “už”:

 • Visi augaliniai ir natūralūs ingredientai
 • Gaivus jausmas
 • Mediciniškai patvirtintas
 • Sveiki ir švarūs dantys bei dantenos

Minusai:

 • Prieinamumo problemos

Įvertinimas: 4.5/5

11. Listerine balinantis skystis prieš burną:

Listerine balinantis priešuždegiminis burnos skalavimo skystis

PIRKTI DABAR

Mes visi norime plačiai šypsotis ir pasitikėti savimi. Tačiau paviršiaus dėmės ir blogi dantys dažnai mus sustabdo. Naudodami šį „Listerine“ balinimo ir priešdobuminį burnos skalavimo skystį galite vienu metu atsisveikinti su dantų ėduonimi ir dėmių problemomis. Žudant blogus brangakmenius, kad sustiprėtų dantys ir jie vėl taptų balti, tai yra vienas geriausių dantų balinimo būdų, o ertmės neleidžia burnos skalavimo skysčiui atlikti vieną darbą.

Pagrindinės specifikacijos: Fluoridas

Pagrindiniai ingredientai: Fluoridas, vanduo, metilsalicilatas, glicerinas ir kt.

Argumentai “už”:

 • Tinka jautriems dantims
 • Baltų dantų rezultatas yra trumpesnis
 • Geras kvapas

Minusai:

 • Lengvai nepasiekiamas produktas

Įvertinimas: 4/5

12. „Bluem“ burnos skalavimo skystis be alkoholio ir fluoro:

„Bluem“ burnos skalavimo skystis be alkoholio ir fluoro

PIRKTI DABAR

Lažinamės, kad nesate girdėję šio fantastiško burnos skalavimo prekės ženklo. Kasdieninei burnos priežiūrai populiarėja „Bluem“ burnos skalavimo skystis be alkoholio ir be fluoro. Šis burnos skalavimo skystis nesausina burnos, tačiau suteikia malonų, ilgalaikį efektą, išvengia blogo burnos kvapo ir išlaiko dantenas sveikas, ir tai tikrai verta išbandyti.

Pagrindinės specifikacijos: Be fluoro ir alkoholio.

Pagrindiniai ingredientai: vanduo, glicerinas, natrio laurilsulfatas, natrio citratas, citrinos rūgštis, laktoferinas, magnio sulfatas ir kt..

Argumentai “už”:

 • Nėra alkoholio ir fluoro
 • Stiprios dantenos ir dantys
 • Geras kvapas
 • Efektyviai kovoja su brangakmeniais

Minusai:

 • Nelengvai prieinama
 • Nėra augalinių ingredientų

Įvertinimas: 4/5

13. „Colgate Plax Complete Care“ burnos skalavimo skystis:

„Colgate Plax Complete Care“ burnos skalavimo skystis

PIRKTI DABAR

Vėlgi, čia mes su „Colgate“ visapusišku burnos skalavimo skysčiu. Naudojant apsaugą „viskas viename“, burnos skalavimo skystis yra populiarus paminėjus, kad jis lengvai pašalins 99 procentus brangakmenių. nuo visų problemų, nesvarbu, ar tai būtų blogas burnos kvapas, brangakmeniai, jautrios dantenos, apnašos ar ertmės, visa priežiūra yra antibakterinė ir be alkoholio, žinoma, kad ji lengvai kovoja su visais rūpesčiais. Tai taip pat idealus ir geriausias burnos skalavimo skystis jautriems dantims.

Pagrindinės specifikacijos: Visiška priežiūra

Pagrindiniai ingredientai: vanduo, glicerinas, sorbitolis, timolis ir kt

Argumentai “už”:

 • Visiška apsauga nuo brangakmenių
 • Anticavity burnos skalavimo skystis
 • Suteikia palengvėjimą nuo blogo burnos kvapo
 • Tinka ir jautriems dantims

Minusai: Nė vienas

Įvertinimas: 4.5/5

14. Listerine Cool Mint burnos skalavimo skystis:

Listerine Cool Mint burnos skalavimo skystis

PIRKTI DABAR

Šaltas mėtų gaivus skonis tikriausiai yra mėgstamiausias daugeliui iš mūsų. Šis šviežio jausmo „Listerine“ produktas suteikia didžiulę naudą nuo brangakmenių, dantenų problemų ir suteikia gaivumo jausmą visiems, kurie jį naudoja. ypač jei kenčia nuo blogo kvapo, tai yra būtinas burnos skalavimo skystis.

Pagrindinės specifikacijos: Šaltas mėtų skonis

Pagrindiniai ingredientai: vanduo, mėtų ekstraktai, timolis, sorbitolis, poloksameras, natrio benzoatas ir kt.

Argumentai “už”:

 • Geras šviežumo jausmas
 • Paprasta naudoti
 • Geras nuo blogo kvapo

Minusai: Nė vienas

Įvertinimas: 4.5/5

15. Colgate Plax aktyvi druska:

Colgate Plax aktyvi druska

PIRKTI DABAR

Vienas iš labiausiai įprastų kelių kvapo ir gerklės/burnos infekcijų gydymo būdų yra šilto arba karšto vandens su druskos skalavimu naudojimas. Šiais laikais mes turime panašių produktų, atkartojančių juos, kad būtų pasiekti efektyviausi rezultatai, ir čia yra vienas iš tokių. Šis aktyvus Colgate burnos skalavimo skystis tikriausiai yra vienas iš labiausiai parduodamų jų produktuose. Naudojant gryną jūros druską, jis veiksmingai kovoja su brangakmenių ir dantenų problemomis, ertmėmis ir bakterijų problemomis, kurios neišnyksta tik kasdien valant. Argi ne puiku?!

Pagrindinės specifikacijos: Aktyvi druska

Pagrindiniai ingredientai: jūros druskos ekstraktai, sorbitolis, kalio sorbatas, glicerinas ir kt

Argumentai “už”:

 • Grynos jūros druskos gerumas
 • Veiksmingas darbe
 • Tinka jautrioms dantenoms

Minusai:

 • Nė vienas

Įvertinimas: 4.5/5

Turėdami šiuos populiarius ir populiariausius burnos skalavimo skysčius rinkoje, tikimės, kad radote tinkamiausią ir tinkamiausią jūsų rūpesčiui. Nereikia nė sakyti, kad reikia ne tik reguliariai valyti dantis, bet ir aktyvūs mechanizmai, skirti gydyti ir padėti atsikratyti įprastų burnos priežiūros rūpesčių. Šis burnos skalavimo priemonių sąrašas neabejotinai yra naudingas. Praneškite mums, ką manote!

Dažnai užduodami klausimai & Atsakymai:

Q1. Kuris gali būti idealus ir geriausias burnos skalavimo skystis breketams?

Ans: Taip pat galima naudoti burnos skalavimo skystį breketams. Apskritai idealus gali būti visiškas burnos plovimas ar dantenų jautrumas. Norėdami gauti daugiau informacijos, galite paprašyti to paties odontologo, kuris gydo jūsų petnešas, gauti geresnių žinių ir asmeninės priežiūros.

Q2. Kuris gali būti geriausias burnos skalavimo skystis ar opos? Ar galima tokioms problemoms naudoti burnos skalavimo skystį?

Ans: Esant tokiai rimtai problemai, kaip opos ir opos, patariama pasikonsultuoti su savo dantų priežiūros specialistu ir sveikatos priežiūros paslaugų teikėju dėl vaistinio ir veiksmingo burnos skalavimo produkto..

Q3. Ar vaikai gali reguliariai naudoti burnos skalavimo skystį??

Ans: Taip, kaip minėta aukščiau, yra specialus burnos skalavimo skystis, skirtas tik vaikams. Jie neturi aštrių ingredientų, todėl jiems idealiai tinka.