Daugumai suaugusiųjų kasdien reikia vieno ar daugiau maisto papildų. Jie veikia kaip prevencinė priemonė nuo ligų ir sveikatos būklių, taip pat padeda išlaikyti formą.

Dažnai iš maisto negauname reikiamo maistinių medžiagų kiekio. Dėl šios priežasties rinkoje yra sveikatos priežiūros produktų. Šie papildai aprūpina organizmą būtinomis maistinėmis medžiagomis, kurios padeda išlaikyti jūsų sveikatą. Papildai paprastai apima riebalų rūgštis, vitaminus, mineralus ir amino rūgštis.

Sveikatos priežiūros produktai Indijoje

Sveikatos priežiūros produktai Indijoje:

Šie produktai gali būti tablečių, kapsulių, sveikatos miltelių ir sveikųjų gėrimų pavidalu.

1. Išrūgų baltymai:

sveikatos produktai1

Išrūgų baltymai yra turtingas vitamino D ir omega 3 šaltinis. Jie dažnai naudojami sprendžiant vaikų ir suaugusiųjų svorio metimo ir netinkamos mitybos problemas. Išrūgų baltymai gali būti vartojami kaip visas valgis, kai virti.

2. Omega 3 riebalai:

sveikatos produktai2

Mūsų kūnas natūraliai neįsisavina omega 3 riebalų rūgščių iš maisto. Todėl galima įsigyti papildų. Dauguma omega 3 papildų yra pagaminti iš žuvų taukų. Žuvų taukai yra perdirbami, o kapsulės gaminamos pagal temą. Šios kapsulės yra supakuotos ir parduodamos be recepto. Daugeliui iš mūsų reikės omega 3 riebalų rūgščių, todėl rekomenduojama naudoti žuvų taukų kapsules

3. Vitaminas B12:

Vitaminas B 12

Vitamino B12 kompleksas yra vienas iš svarbiausių organizmui reikalingų vitaminų. Jį sudaro tiaminas, riboflavinas, niacinas, biotinas, folio rūgštis ir kobalaminai. Vitamino B trūkumas sukelia daugybę komplikacijų, tokių kaip viduriavimas, hipertenzija, beri beri. Taigi būtina kasdien suvartoti pakankamą kiekį. Papildai padeda aprūpinti organizmą reikiamu kiekiu.

4. Vitaminas D:

sveikatos priežiūros produktus

Nustatyta, kad daugeliui žmonių vitamino D yra mažai. Tai padeda išlaikyti stiprią imuninę sistemą ir skatina gerą sveikatą. Saulė yra geras vitamino D. šaltinis. Tačiau, jei yra trūkumų, galima gauti papildų.

5. Probiotikai:

sveikatos produktai 5

Šie mikroorganizmai turi daug naudos sveikatai. Jie kovos su bakterijomis ir virusais. Jų galima rasti tam tikruose fermentuotuose maisto produktuose, tokiuose kaip varškė ar jogurtas. Kadangi jie natūraliai nėra pakankamai prieinami vartojimui, įvairūs papildai, kurie naudoja juos kaip sudedamąsias dalis, gaminami medicininiais tikslais.

6. Cinamonas:

Cinamonas

Cinamone gausu maistinių medžiagų ir antioksidantų. Jie gins kūną ir apsaugos jį nuo mikrobų ir bakterijų. Tai taip pat padeda kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje. Cinamonas yra tiek miltelių, tiek tablečių pavidalu. Rekomenduojama 2-3 g cinamono.

7. Ciberžolė:

Ciberžolė

Žinoma, kad ciberžolė mažina uždegimą ir padeda skatinti bendrą gerą sveikatą. Sudėtyje yra kurkumino, kuris yra natūralus anti-septikas ir antibiotikas. Tyrimai rodo, kad ciberžolė taip pat kovoja su vėžio ląstelėmis. Dienos papildas neturi viršyti 500 mg.

8. Maistinės skaidulos:

sveikatos produktai6

Maistinės skaidulos padeda stabilizuoti kraują. Tai taip pat padeda tinkamai virškinti maistą. Trūkumas gali sukelti virškinimo ir virškinimo trakto sutrikimų, tokių kaip dirgliosios žarnos sindromas, vidurių užkietėjimas ir dujos. Pluoštas taip pat kontroliuoja cholesterolio kiekį. Papildai suteiks tokį kiekį, kokio jūsų dieta negali suteikti. Jie yra įvairių formų, tokių kaip aliejai, tabletės ir milteliai.

9. Sveikatos milteliai ir gėrimai:

Vaisių sultys

Be kitų papildų, medicinos tyrinėtojai taip pat rekomenduoja sveikatos miltelius ir sveikatos gėrimus, kuriuos galima įsigyti pas bet kurį vaistininką. Sveikatingumo miltelių galima dėti į kokteilius ir pieno kokteilius, kuriuos galima valgyti pusryčiams kiekvieną rytą..

Papildai turėtų papildyti tik subalansuotą mitybą ir paskirtus vaistus. Jie turėtų būti vartojami tik gydytojo ar gydytojo nurodymu. Svarbu tinkamai suprasti vartojamų papildų naudą sveikatai, nes kai kurie produktai gali turėti nepageidaujamą šalutinį poveikį.