Dabar mums visiems neįmanoma suteikti didžiulio turto, ypač jei gyvenate didmiestyje. Dauguma miesto apartamentų neleidžia jums turėti milžiniško biudžeto gyvenamojo ploto. Tačiau neturint didžiulės svetainės zonos nereiškia, kad negalite turėti gražios svetainės. Jums tereikia būti kūrybingam renkantis mažo svetainės dizainą, baldus ir spalvų schemą.

Geriausi mažų svetainių dizainai Indijoje:

Čia iliustruotos mūsų 15 paprastų ir modernių mažų svetainių idėjų, kurias galite pritaikyti, kad savo mažą ir gremėzdišką svetainės erdvę paversite jaukia ir nuostabia vieta.

1. Maži svetainės baldai:

nedideli gyvenamojo kambario dizainai

Kaip įrengti kambarį, kuriame trūksta vietos? Išnaudokite visas turimos erdvės galimybes. Pirmas ir svarbiausias dalykas yra naudoti dailius baldus. Tai puikus svetainės dizainas mažoms erdvėms. Dėl didelių baldų maža gyvenamoji erdvė tampa labiau perkrauta. Įstatykite savo svetainę baldais, turinčiais plonesnius stovus ar kojas, užleisdami daugiau vietos apačioje.

2. Baltos svetainės dizainas:

Subtili spalvų tema

Šviesios spalvos visada leidžia šešėliniam kampui atrodyti ryškiai ir erdviai. Pabandykite dažyti savo kambarį šviesiomis spalvomis ir šviesiais baldais. Nespalvotos šviesios spalvos, tokios kaip balta arba smėlio spalvos, suteikia kambariui darnią ir organizuotą jausmą, ne tik atrodo erdvesnis. Tai gudrus svetainės interjero dizainas mažoms erdvėms.

3. Maža svetainė su užuolaidomis:

Atsargiai uždėkite užuolaidas

Mažesnė svetainė ar maži langai nereiškia, kad reikia turėti mažas užuolaidas. Pabandykite ant stogo kabančių langų uždėti užuolaidas. Tai suteikia didesnių langų jausmą ir daro bendrą jūsų svetainės vaizdą patrauklesnį.

4. Maži svetainės baldai:

Išardykite savo baldus

Tai skamba keistai ir keistai, bet yra labai naudinga. Kai skaičiuojate kiekvieną kvadratinį metrą, nešvaistykite jų. Turėkite du centrinius stalus, o ne vientisą centrinį stalą. Tai suteikia daugiau likvidumo ir taip pat lengviau perkelti baldus. Erdvė atrodo aptakiai ir madingai, tai puikus būdas simetrizuoti mažo svetainės išdėstymą.

5. Maža svetainė su veidrodžiais:

Daugiau veidrodžių

Pastaruoju metu veidrodžiai tapo madingais baldais jūsų namuose. Jei veidrodžiai sumontuoti protingai, jie gali pagerinti šviesos srautą kambaryje ir tuo pačiu būti stulbinančiai stilingi. Pabandykite turėti didžiulį veidrodį ar kelis mažesnius veidrodžius ir pamatysite, kokius stebuklus jis atspindi visame jūsų valgomajame, suteikdamas kambariui daugiau erdvės.

6. Spalvingas mažos svetainės dizainas:

Išnaudokite visas savo baldų galimybes

Jei negalėjote tilpti daugiau baldų, pabandykite turėti daugiafunkcinius baldus. Tai ne tik sutaupys daug vietos, bet ir padarys jūsų gyvenamąją erdvę labai modernią. Tai puiki mažo svetainės idėja.

7. Mažos svetainės dizainas su spintelėmis:

Kai gyvenate mažoje erdvėje, išmokstate maksimaliai išnaudoti savo turimą erdvę. Jei neturite puikių meno kūrinių ar nuotraukų, kuriuos norite parodyti, pabandykite pridėti lentynų prie neišnaudotų sienų. Rinkdamiesi lentynos dizainą (Viktorijos laikų, modernų, vienspalvį ir pan.), Supraskite mažos svetainės interjerą, nepamirškite apie svetainės temą..

8. Maža svetainė su pop spalvomis:

Žaisk pop spalvomis

Tiesa, kad šviesios spalvos padeda įkvėpti ir padidina turimą vietą. Tačiau tai neturėtų trukdyti linksmintis mėgstamomis spalvomis. Pabandykite eksperimentuoti su ryškiomis spalvomis ir šaunia grafika. Apstatykite tinkamais baldais ir aksesuarais su šauniais daiktais.

9. Mažos svetainės dizainas su sofa:

Tobulinkite grindis

Kartais medinės grindys ar kitos tokios tamsios grindys užmuša daug vietos. Galite pabandyti padengti grindų plotą pasirinktais kilimais. Tradiciniai kilimai visada atrodo gerai, jei tai atitinka jūsų kambario esmę. Pabandykite pridėti kilimų pleistrų ant visų grindų dangų, ypač po centriniu stalu ir šoniniais stalais.

10. Gražus mažo svetainės dizainas:

Drąsus ir gražus

Tiesa, kad ryškios ir tamsios spalvos kartais gali padaryti jūsų gyvenamąją erdvę mažesnę nei yra. Bet jei jis bus naudojamas protingai, tai gali padaryti tą pačią erdvę itin jaukią ir madingą. Įsitikinkite, kad pasirūpinsite pakankamai saulės spinduliais, kad pasiektumėte kelią ir naudotumėte blizgius baldus.

11. Maža svetainė su televizoriumi:

Juostelės yra mados

Ar jūsų gyvenamasis plotas yra labai siauras? Pabandykite naudoti juosteles ir dvigubas spalvas, kad jos atrodytų platesnės. Įdėkite savo televizorių ir kitus baldus gudriai su ilgomis užuolaidomis ir puošniais veidrodžiais, pritvirtintais prie sienos.

12. Maži svetainės baldai su sandėliavimu:

Baldai su sandėliuku

Kai kenčia nuo kosmoso trūkumo, atrandate novatoriškiausius būdus daiktams laikyti. Pridėkite paslėptus laikymo elementus po svetainės sofa ar kitais baldais. Tai padeda sureguliuoti nenaudingą šiukšlių dėžę.

13. Mažos svetainės galerija:

Svetainės galerija

Kruopščiai papuoškite sieną nuotraukomis ir paveikslėliais, nuo viršaus iki apačios, organizuodami naujoviškai. Tai suteikia kambariui jaukumo ir kaimiško jausmo, padidinus tarpus, nuostabią mažos svetainės dekoravimo idėją.

14. Mažos svetainės dizainas:

Leiskite saulės spinduliams prasiskverbti

Neuždenkite savo svetainės langų. Turint vieną didžiulį langą, pageidautina uždengti didžiąją tos sienos dalį, o ne kelis mažesnius langus. Esminė mažos svetainės dizaino idėja.

15. Tamsios spalvos maža svetainė:

Protingai apšvieskite kambarį

Kambario apšvietimas yra dar vienas labai svarbus aspektas, kad jūsų maža gyvenamoji erdvė atrodytų didesnė. Visada stenkitės naudoti prašmatnius apšvietimo variantus. Stenkitės strategiškai pakabinti stalines lempas ant sienų; taip sutaupysite vietos šoniniame stalviršyje. Taip pat apšvieskite kambario dalis, dėl kurių kambarys gali spindėti daugiau švytėjimo ir išgauti daugiau erdvės.

Kažkas gali pagalvoti, kad jie negali daug nuveikti su maža svetainės erdve. Tai iš dalies tiesa. Maža svetainės erdvė gali būti labai patogi ir patraukli. Šis efektas yra tai, kad nedidelė svetainės erdvė yra tinkamai įrengta ir dekoruota didžiuliu.