Tiems, kurie ieško būdų, kaip papuošti savo svetainę ir padaryti ją jaukią bei kviečiančią, nesijaudinkite, nes viskas, ko reikia, yra naujas dažų sluoksnis. Šios svetainės spalvos gali akimirksniu pakeisti jūsų šeimos kambarį ir yra nebrangios. Slinkite žemyn ir raskite naujausius gyvenamojo kambario tapybos dizainus, kurie tikrai sukels daugybę komplimentų jūsų nuostabiems namams!

Gyvenamojo kambario tapybos dizainas

Naujausios gyvenamojo kambario dažų spalvos:

Čia yra mūsų 25 paprasti ir modernūs gyvenamojo kambario tapybos dizainai su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Geriausia dažų spalva mažam gyvenamajam kambariui:

Geriausia dažų spalva mažam gyvenamajam kambariui

Čia matome vieną iš mažų gyvenamojo kambario spalvų idėjų, kurių sienos nudažytos įspūdingu mėlynu atspalviu, kuris suteikia kambariui atsipalaidavusią išvaizdą. Rudų kėdžių ir žalios sofos bei baltos spalvos šviestuvų derinys sukuria gražų kontrastą šiam kambariui, o meno kūriniai išryškina mėlyną sienų spalvą, todėl šis kambarys atrodo be rūpesčių. Baltas stalas centre su žaluma pilkomis vazomis ir baltos lubos papildo spalvą ir suteikia elegancijos, padidindami šio kambario vizualumą.

2. Sienų tapybos dizainas gyvenamajam kambariui:

Sienų tapybos dizainas gyvenamajam kambariui

Tai puikus spalvų derinys, skirtas gyvenamajam kambariui papuošti savo kambarį spalvomis ir padaryti jį prašmatniu namuose su vaikais. Keistas tuščių, tuščių spalvotų paveikslų rėmelių išdėstymas ant pilkos sienos suteikia 3D efektą visai sąrankai. Ant pilkos sofos skoningai išdėstytos įvairiaspalvės pagalvėlės suteikia kambariui gyvybės ir žavesio. Rožiniai, geltoni ir pilki megzti pufai yra atsitiktinai sukurti taip, kad užbaigtų šią patogią išvaizdą ir funkcionalią svetainę.

3. Dviejų spalvų derinys gyvenamajam kambariui:

Dviejų spalvų derinys svetainei

Čia mes vizualizuojame gražų dviejų spalvų pilkos ir rožinės spalvų derinį, naudojamą svetainės sienoje. Pilkas atspalvis suteikia kambariui gylio, o rožinė yra patraukli spalva, todėl lengviau papuošti. Šis įdomus spalvų derinys gyvenamajam kambariui pagyvina kambarį, o atrinkti meno kūriniai puikiai tinka galinės sienos spalvai ir puikiai dera tarpusavyje. Sofa suteikia rausvos sienos kontrastą su rožinėmis ir pilkomis pagalvėmis. Atviros lentynos atrodo estetiškai ir puikiai tinka visoms smulkmenoms, suvenyrams ir knygoms laikyti.

4. Trijų spalvų derinys gyvenamajam kambariui:

Trijų spalvų derinys svetainei

Šiame bendravimui ir poilsiui skirtame kambaryje matome tris skirtingų tipų spalvų pasiūlymus svetainei. Šioje spalvų schemoje visos spalvos turi atitikti viena kitą. Čia naudojamos spalvos yra šiltos smėlio ir tamsiai mėlynos spalvos, o abi sienos yra baltos sienos šalia grindų. Kambario baldai yra kruopščiai parinkti ir turi jaukią ir šiltą, jaukią išvaizdą.

5. Tekstūros tapyba gyvenamajam kambariui:

Tekstūros tapyba gyvenamajam kambariui

Čia matome, kaip gražiai tekstūruoti dažai buvo naudojami dekoruojant galinę sieną ryškiai rausva spalva ir grubiai raštu. Rožinė yra labai glostanti spalva, gražiai suporuota su baltomis užuolaidomis, kad kambarys atrodytų gražus ir erdvus. Tamsios odos sofa su apvaliu centriniu stalu puikiai papildo dekoro ir gyvenamųjų kambarių spalvų modelius. Rožinė siena primena unikalų paveikslą, kuriame spalvos išryškėja ir suteikia kambariui prieinamą ir patogią išvaizdą.

6. Azijos dažų spalvų derinys gyvenamajam kambariui:

Azijos dažų spalvų derinys svetainei

Tai svetainė, kurioje rožinė spalva buvo naudojama skirtingų atspalvių gyvenamųjų kambarių spalvų schemose. Rožinė yra viena spalva su raminančiais tonais ir tinka kambariui, kuriame galima atsipalaiduoti. Natūrali šviesa pro langus su skoningai išdėstytomis pagalvėlėmis padaro kambarį šviesų ir erdvų. Sofos pagalvėlės sukuria įdomų dar vieno rožinės ir mėlynos spalvos atspalvių derinį, kuris derės prie jų sienų ir padės visam interjerui sklandžiai susilieti..

7. Drobės tapybos idėjos gyvenamajam kambariui:

Drobės tapybos idėjos gyvenamajam kambariui

Šios mažos gyvenamojo kambario dažų idėjos yra dar vienas gražus būdas papuošti jūsų svetainės sienas, kur pilkas šios svetainės sienas puošia didelis paveikslas ant drobės. Tai novatoriškas būdas atkreipti dėmesį, sutelkiant dėmesį į paveikslą, sukuriantį taikos ir ramybės atmosferą. Čia matome, kaip spalvinga tapyba ant drobės padidina svetainės estetinį patrauklumą.

8. Nerolac spalvų derinys gyvenamajam kambariui:

„Nerolac“ spalvų derinys svetainei

Mes matome, kaip šauniai mėlynas ir ryškus mandarinas nuostabiai dera tarpusavyje šioje svetainėje ir pasiekia puikią pusiausvyrą, kad sukurtų stilingą dekorą. Šios spalvos puikiai papildo viena kitą ir atrodo dinamiškai, kai suporuojamos kartu su svetainės interjero spalvų deriniais. Pilkos pagalvėlės ir meno kūriniai išryškina geriausias spalvas ir papildo šios svetainės estetinį patrauklumą ir grožį.

9. 3D tapybos dizainas gyvenamajam kambariui:

3D tapybos dizainas gyvenamajam kambariui

Čia matome intensyvią ir akį traukiančią freską, kuri padeda praskaidrinti šią svetainę. 3D tapetai susideda iš abstrakčių tapetų su moderniu sūkuriniu dizainu. 3D sienų tapybos dizainas gyvenamajam kambariui yra įspūdingas ir dera su raudona sofa ir baltu stalu, o tai išryškina kontrastingą juodai baltą dizaino toną. Šiuos lipnius 3D tapetus galima pritaikyti, o apšvietimas yra labai svarbus, nes jis atrodo labai tikroviškai, kai ant nuotraukos patenka tinkamas šviesos kiekis.

10. Karališkieji dažai gyvenamajam kambariui:

Karališkieji dažai gyvenamajam kambariui

Gyvenamajame kambaryje yra tekstūruoti tapetai, esantys gilesniame geltonos spalvos atspalvyje, kuris sukuria puikų foną šiai gražiai alyvuogių žaliai patogiai sofai, naudojant klasikines dažų spalvas svetainei. Visa aplinka atrodo švari, šilta ir kviečianti su galiniu stalu su trimis smėlio spalvos stalčiais. Mėlynas puodas su žaluma papildo išvaizdą ir suteikia kambariui gražią subalansuotą apdailą bei suteikia daug daugiau vizualinio susidomėjimo jūsų erdvei.

11. Rustic Living Room dažų spalvos:

Kaimiškos gyvenamojo kambario dažų spalvos

Pasinerkite į kaimišką šilumą ir komfortą šiame moderniame gyvenamajame kambaryje, kuris buvo sukurtas paprastomis linijomis. Gyvenamųjų kambarių spalvų modelius sudaro žemiškų spalvų derinys, kuriame vyšninė raudona spalva ant sienų su meno kūriniais pagardina bendrą šio nuostabaus kambario vaizdą. Elegantiški šio kambario baldai papildo kaimišką atmosferą, kurią dar labiau pabrėžia židinys akmeninėje sienoje ir dideli langai, leidžiantys daug natūralios šviesos ir gryno oro, užbaigiantys bendrą šios harmoningos ir gražios svetainės vaizdą.

12. „Nippon Paint“ svetainės idėjos:

„Nippon Paint“ svetainės idėjos

Čia matome spalvingą mėlyną svetainę su akivaizdžiu raminančiu poveikiu, kurį sukuria tinkamas mėlynos spalvos tonas ant sienų su atitinkama aksomine dengta sofa. Yra atitinkantis mėlynos ir baltos spalvos rašto kilimas, kuris suteikia elegancijos šiai lengvai atsitiktinai, bet prašmatniai svetainei. Ši monochromatinė mėlyna svetainė išlaiko kambarį gyvybingą ir atsipalaidavusią, o geriausia dažų spalva mažam gyvenamajam kambariui išryškina jos šiuolaikišką atmosferą.

13. Pietvakarių spalvos gyvenamajam kambariui:

Pietvakarių spalvos svetainei

Tai vidutinio dydžio svetainė su akmeniniu židinio apvalkalu, apjuosta sienomis, nudažytomis skirtingais smėlio atspalviais nuo šviesios iki tamsios. Siena už židinio yra nudažyta šviesesniu smėlio spalvos atspalviu, kur ryškių spalvų tapyba pabrėžia naudojamų dažų tekstūrą. Svetainės interjero dažų spalvos ir šiame kambaryje naudojami medžio dirbiniai yra tamsesnių atspalvių ir tekstūrų, o odinės akcentinės kėdės ir lempos išryškina aplink esantį kremą ir pabrėžia interjerą, todėl atrodo jaukiai ir jaukiai!

14. Šiuolaikinės svetainės spalvos:

Šiuolaikinės svetainės spalvos

Šie gyvenamojo kambario tapybos dizainai ir spalvos padeda atgaivinti šią šiuolaikišką svetainę. Sienos skoningai dekoruotos meno kūriniais ir šviestuvais, kurie padeda jūsų svetainei įmantriai atrodyti. Tinkamas modernių ir patogių baldų pasirinkimas papildo išvaizdą, o įvairių šokolado rudos ir smėlio spalvos atspalvių naudojimas suteikia kambariui sodrią išvaizdą ir elegantišką išvaizdą.

15. Klasikinės gyvenamojo kambario dažų spalvos:

Klasikinės dažų spalvos svetainei

Čia matome, kaip maža svetainė atrodo erdvi, pasirinkus atitinkamas spalvas, ir matome dviejų spalvų derinius, kurie puikiai papildo vienas kitą. Balta sofa su pagalvėlėmis dekoro atrodo draugiška ir kviečianti. Skaidrus stalas centre sukuria erdvės iliuziją, o tamsiai mėlynos spalvos abažūris tinka dekorui mėlyname fone. Langai yra dideli ir švarūs, todėl juos galima praleisti daug natūralios šviesos, todėl kambarys atrodo didelis, šviesus ir erdvus.

16. Pilkos spalvos schemos svetainė:

Pilkos spalvų schemos svetainė

Šioje svetainėje galime pamatyti, kaip pilki atspalviai yra vienoje iš naujausių gyvenamojo kambario spalvų, ir puikiai pasirinkti prašmatnų šeimos kambarį. Ši pilka svetainė tikrai padarys teiginį, tuo pačiu išlaikydama šiuolaikišką atmosferą, kuri puikiai tinka jūsų svetainei su akcentais ir baldais. Tai suteikia kambariui gylį, taip pat atskleidžia šiltų ir šaltų tonų mišinį. Subtili šios svetainės spalva atrodo rafinuota ir elegantiška bei puikiai dera.

17. Raudonos spalvos derinys gyvenamajam kambariui:

Raudonos spalvos derinys svetainei

Raudona yra intensyvi dominuojanti spalva ir viena iš madingų gyvenamojo kambario spalvų, suteikiančių jūsų dekorui daug dramos. Tvanki spalva suteikia stilių ir gylį ir gali įnešti daug aistros į jūsų spalvingą svetainę. Ši ryški spalva skleidžia daug energijos ir savo gyvybingumu gali paveikti minimalistinį kambarį. Šviesios spalvos sienos ir kilimas suteikia subtilų kontrastą, kuris papildo šį raudonai apsirengusį kambarį ir suteikia jums maišomą ir rafinuotą apdailą.

18. Žalios spalvos svetainė:

Žalios spalvos svetainė

Mes matome gyvybingą natūralų blizgesį kambario atmosferoje ir svetainės interjero dažų spalvas šioje svetainėje. Šviesiai žalia šios svetainės sienos užfiksuoja šviesą ir gaiviai įkvepia gaivaus oro bei suteikia mums atsipalaidavimo tarp žalumos įspūdį. Raštuota žalia siena atitinka žalios ir juodos spalvos sofos komplektą ir yra tik jūsų šeimos kambario atspalvis. Baldai ir dideli stiklo langai suteikia daug natūralios šviesos ir skleidžia akį traukiantį spindesį!

19. Smėlio spalvos svetainei:

Smėlio spalvos svetainei

Tai svetainė, pagrįsta švariomis linijomis, kur akcentai sukuria itin prašmatnų atmosferą. Subtilus dekoras dera prie medinio kavos staliuko, nes susilieja su įvairiais smėlio spalvos atspalviais ir siūlo idealius spalvų pasiūlymus svetainei. Raštuoti audiniai ir patogios sofos papildo išvaizdą ir suteikia jums smėlio spalvos įkvėptą svetainę, kurioje interjeras sukuria puikų ramaus ir raminančio dekoro derinį. Visa vieta atrodo jauki ir kviečianti, o dienos šviesa papildo kambario atmosferą.

20. Geltonos spalvos derinys gyvenamajam kambariui:

Geltonos spalvos derinys svetainei

Įeikite į šią geltonos spalvos svetainę, kuri atrodo kaip saulės spinduliai ir yra viena spalva, kurią galite įsimylėti. Geltona yra viena linksma spalva, vienas iš geriausių spalvų derinių gyvenamajame kambaryje, dėl kurio net nuobodus kambarys gali atrodyti itin gaivus. Kelios spalvos tinka geltonai, kurias galite įtraukti į savo spalvų schemą. Pilkos pagalvėlės ir vazoninis augalas suteikia spalvingumo ir papildo laimingą sienų spalvą. Šis saulėtas atspalvis yra labai universalus ir drąsus, o tinkamo pagalvių ir meno kūrinių derinio pasirinkimas gali padėti sutelkti jūsų svetainės išvaizdą.

21. Šviesių spalvų derinys gyvenamajam kambariui:

Šviesių spalvų derinys svetainei

Tai žavingas šeimai patogus kambarys, kurio interjeras su spalvų pasiūlymais yra skirtas nesenstančiai svetainei ir raminančiai bei stabilizuojančiai. Mėlynos dryžuotos pagalvėlės ir kilimas papildo vėsius kambario tonus, todėl jis atrodo erdvesnis ir lengvesnis. Mediniai baldai dera su stilingu šio kambario interjeru. Subtili spalvų schema suteikia jai patrauklų šiuolaikinį patrauklumą ir tuo pat metu atrodo rami, rafinuota ir elegantiška.

22. Mėlynos spalvos svetainė:

Mėlynos spalvos svetainė

Įženkite į šią įspūdingą spalvingą mėlyną svetainę su svetainės interjero dažų spalvomis, kurios gražiai įrėmina langą su tobulai gražiu užuolaidų pasirinkimu ir naudojamais baldais. Tai suteikia šiam kambariui akivaizdų raminamąjį poveikį ir padeda šiai monochromatinei mėlynai svetainei jaustis lengvai ir prašmatniai. Prie jų priderintos mėlynos ir baltos spalvos keraminės vazos ir pagalvėlės papildo kambario vizualinį susidomėjimą, o bendras vaizdas atrodo lengvas ir erdvus.

23. Rožinės spalvos derinys gyvenamajam kambariui:

Rožinės spalvos derinys svetainei

Priešingai klaidingai nuomonei, kad rožinė spalva reiškia moterišką ar mergaitišką spalvą, ši graži rožinė svetainė rodo, kad ją galima panaudoti norint pagyvinti sienos išvaizdą ir būti viena iš geriausių svetainės spalvų. Rožinė spalva gali būti vadinama sudėtinga spalva, kuri gali sukurti didžiausią vaizdinį efektą. Kambario dekoravimas keliomis gražiomis pagalvėlėmis ir meno kūriniais gali būti raminantis ir ryškus. Kai jis paryškinamas tinkamais sienų meno kūriniais, jis gali harmoningai derinti visą dekorą ir suteikti mums akį traukiančią ir intensyvią svetainę.

24. Purpurinių spalvų derinys gyvenamajam kambariui:

Purpurinių spalvų derinys svetainei

Violetinė yra viena spalva, kuri visada susijusi su karališkumu ir yra pakankamai galinga, kad būtų nuostabiai gaivinanti ir suteiktų žavesio bet kuriai erdvei. Purpurinės svetainės interjero spalvų deriniai svyruoja nuo silpnos iki paryškintos. Balti baldai ir stilingos raudonos grindų lempos suteikia kontrastingos spalvos, reikalingos šiam dekorui. Dėl violetinės spalvos gyvybingumo ant sienų ši vieta atrodo šviesi, erdvi, kupina teigiamos energijos, kuri atrodo tobula šioje minimalistinėje svetainėje.

25. Oranžinių spalvų derinys gyvenamajam kambariui:

Oranžinės spalvos derinys svetainei

Šioje minimalistinėje gyvenamojoje patalpoje, nudažytoje oranžine spalva, matome, kaip dailės darbai buvo išdėstyti taip, kad paryškintų mandarinų sienų grožį ir taptų geriausia dažų spalva mažajai svetainei. Šiuolaikiškos pilkos sofos su skoningai išdėstytomis giliai oranžinėmis pagalvėlėmis puikiai dera prie baltos cilindrinės lempos. Šiame dekore matome vientisą maišymą, kai kiekvienas šio kambario kūrinys harmoningai dera prie kito.

Svetainės spalvų patarimai:

  • Spalvos pasirinkimas yra labai svarbus, nes jis gali atrodyti kitaip jūsų namų apšvietime. Negalima užbaigti spalvos tuo, ką matote ant plytelės.
  • Kai kurios spalvos gali padaryti kambarį erdvų ir visada prasideda nuo lubų.
  • Prieš pradėdami dažyti, įsitikinkite, kad yra pašalinti visi įtrūkimai ir skylės.
  • Ištuštinkite kambarį nuo visų daiktų.
  • Nepamirškite šluostės, nes nelaimingi atsitikimai gali įvykti net su geriausiais žmonėmis.
  • Laikykite visą dažymo įrangą vienoje vietoje.
  • Nepraleiskite sienos gruntavimo, nes tai suteiks sklandų paviršių.

Svetainė yra viena universali vieta jūsų namuose, kuri turi atrodyti patraukliai ir tuo pat metu būti patogi jums ir jūsų svečiams. Aplinka turėtų būti tokia, kad paliktų neišdildomą įspūdį ir vieta, kuri inicijuoja tvirtus ryšius. Dėl to labai svarbu pasirinkti sienų spalvą, todėl gyvenamosioms patalpoms reikia pasirinkti spalvų schemą, atitinkančią jūsų namų baldus ir dekorą. Tikimės, kad šis išsamus straipsnis padės jums rasti tą, kuris geriausiai tinka jūsų namams.