Gyvenamasis kambarys yra vieta, kurioje namuose praleidžiate daugiausiai laisvo laiko. Jūs pakviečiate savo svečius ir šis kambarys nusprendžia, kokį įspūdį jie sukels jūsų namams ar jūsų pasirinkimui. Todėl labai svarbu tinkamai dekoruoti kambarį. Dažnai daugiau dėmesio skiriame baldams ir kitoms dekoracijoms, o gyvenamojo kambario sienų apdaila šiek tiek atsilieka.

Naujausios gyvenamojo kambario sienų dekoravimo idėjos Indijoje:

Čia yra mūsų 9 paprastos ir modernios svetainės sienų dekoravimo idėjos su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Tradicinė svetainės apdaila:

Tradicinis svetainės dekoravimas

Tradicinis audinys gali būti įvairių tipų. Indijoje galime rasti daug tradicinių audinių kūrinių. Radžastano meno kūriniai su spalvomis virš audinių arba su mažais veidrodžiais ir kitais dekoratyviniais atrodo nuostabiai. Naudojant tinkamą spalvotą foną, šis gražus tradicinis audinys gali padaryti ilgalaikį poveikį žiūrovui ir paversti jūsų svetainės sieną meno šventove.

2. Svetainės apdaila su knygomis:

Svetainės dekoravimas su knygomis

Knygos nenustoja prarasti žavesio. Jei esate knygų mylėtojas, gyvenamojoje patalpoje pilna lentyna knygų ir kitų gražių meno kūrinių yra ne tik įspūdinga, bet ir palaima. Tai nesenstanti gyvenamųjų kambarių sienų dekoro idėja.

3. Svetainės apdaila su veidrodžiais:

Svetainės apdaila su veidrodžiais

Įvairių dydžių ir formų veidrodžiai puikiai tinka kaip svetainės sienų dekoras. Veidrodžiai atspindi pozityvumą ir taip pat gali padaryti jūsų kambarį erdvesnį, nei jis yra strategiškai.

4. Gipso svetainės apdaila:

Gipso svetainės apdaila

Tinkas ilgą laiką buvo naudojamas kaip patikimas sienų dekoras. Tačiau pastaruoju metu dėl plataus naudojimo jis prarado savo unikalumą. Tačiau turėti sieną, tinkuotą 3D dizainu, yra nauja tendencija ir ji atrodo nuostabi. Jūs pilna žmonių, kurie žavisi tik jūsų siena ir dizainu, nieko daugiau. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai kruopščiai pasirinkti spalvą (pabandykite pasirinkti šviesias spalvas, nes tai geriau išryškina dizainą nei tamsūs atspalviai)

5. Fotografinė svetainės apdaila:

Fotografinė svetainės apdaila

Turint atminimo daiktus su šeimos nuotraukomis virš svetainės sienos arba tiesiog turint vieną didžiulę nuotrauką, tai atrodo nuostabiai ir labai jaukiai. Bendra tema tampa labai raminanti ir kupina pozityvumo. Pabandykite supjaustyti ilgą paveikslėlį į dalis, tvarkingai įrėminti ir pakabinti. Tai taip pat puikiai veikia. Turėti berėmių nuotraukų taip pat atrodo dar viena unikali idėja.

6. Sieninio popieriaus svetainės apdaila.

Sieninio popieriaus svetainės apdaila

Senas tapetų dizainas tapo vis nuobodesnis. Pakeiskite senus svetainės tapetus naujais ir unikaliais tapetų dizainais. 3D tapetai vis labiau populiarėja ir atrodo gana šauniai. Tapetai su miesto gatve ar natūraliu grožiu taip pat atrodo puošnūs ir madingi, jei yra pritaikyti prie tinkamos sienos. Tradicinių kaukių pilna siena taip pat yra puiki svetainės sienų dekoro idėja.

7. Meno kūrinio svetainės apdaila:

Meno kūrinio svetainės apdaila

Paprastumas yra gražus. Jei esate minimalistinis žmogus ir jums nepatinka daug sudėtingumo, tada geras meno kūrinys (skulptūra, paveikslas, tapyba ir kt.), Kruopščiai uždėtas ant nepriekaištingai nudažytos sienos, yra būtent tai, ko jums reikia kaip jūsų kambario sienų dekoro.

8. Medinės svetainės apdaila:

Medinės svetainės apdaila

Medinės sienų dekoracijos ilgą laiką buvo naudojamos kaip bet kokių jūsų namų sienų dekoravimo tema. Pastaruoju metu ji galėjo prarasti savo žavesį, tačiau ši sienų dekoro idėja grįžo su kaupu! Lentos, atnaujinta mediena, medinės dėžės ir pan. Visi šie mediniai gyvenamojo kambario sienų dekorai gali būti naudojami kaip jūsų svetainės sienų dekoras ir gali pavydėti daugeliui.

9. Plytų stiliaus svetainės apdaila:

Plytų stiliaus svetainės apdaila

Plika plytų siena atrodo taip nuostabiai meniškai, kad tikriausiai niekada nenorėtumėte daugiau nei vienos rupijos išleisti tapybai ar tinkavimui. Atrodo meniškai. Jei leisite savo vaizduotei paleisti laisvę, spalvingų akmenų įterpimas tikrai gali būti įdomi svetainės sienų dekoro idėja. Nepamirškite išnaudoti neapdorotos plytų sienos prigimties ir suprojektuoti ją su daiktais.

Visos aukščiau pateiktos idėjos neapsiriboja jūsų svetainės sienų projektavimu. Jie tiesiog geriausi. Aprašyta keletas galimų idėjų su medžiagomis. Galite pataisyti idėjas taip, kaip norite. Pirmyn ir sukurkite savo šedevrą.