Šiuolaikinį dizainą gana paprasta pastebėti, kad atsirastų nauja paletė, grojanti per horizontalias ir vertikalias linijas. Kuriant dizainą, apdaila yra tokia pati kaip ir išdėstymo forma bei tema. Svetainė yra dažniausiai priimta vieta namuose, skirta svečių pramogoms, be to, šeimos kartu ateina baigti dienos, ilsisi po ilgos darbo savaitės, kad galėtų kartu mėgautis televizijos programa. Čia mes įtraukėme 9 modernius gyvenamojo kambario dizainus su vaizdais.

Šiuolaikinis dizainas yra šių dienų mada, ypač tiems žmonėms, kurių pagrindinis tikslas yra jų namų tikslas. Be to, nauja šiuolaikinio interjero išvaizda sukuria namų savininkus, kurie dievina tokio tipo koncepciją, kurioje nėra netvarkos ir streso.

Šiuolaikiniai gyvenamojo kambario dizainai Indijoje:

Čia yra mūsų 9 paprasti ir modernūs gyvenamojo kambario dizainai su nuotraukomis. Pažvelkime į juos.

1. „Light Plus Airy“ šiuolaikiško svetainės dizainas:

gyvenamojo kambario dizainas

Galite daug ką į savo svetainę sujungti kaip valgomojo komplektą; neabejotinai galite neleisti daiktams apsverti vietos. „Lucite“ valgomojo sėdynės, atviro pynimo kavos staliukas ir skaidri langų siena neleidžia kambariui jaustis perpildytam. Stiklinės priekinės ir sodo durys virsta populiariais ir architektų suplanuotais dideliais langais, skaičiuojant svetainės langą nuo grindų iki lubų. Tai vienas iš geriausių gyvenamojo kambario dizainų.

2. „Blue Hues“ šiuolaikinio svetainės dizainas:

Modernus svetainės dizainas2

Šioje gyvenamojoje zonoje yra baldai, kurie yra mirkomi bliuzo vandenyne; tačiau nedideli tono skirtumai ir subtilūs kratinio motyvai užima vietą, kurioje ryškiai kontrastingi raštai ir atspalviai. Gyvenamąją erdvę pritvirtina kiliminis kilimas, kuriame yra lininės sofos ir atlošo kėdė. Stiklo viršūnė ant ąžuolinio kavos staliuko rodo senovinio meno kolekciją. Tai yra vienas iš geriausių šiuolaikinių gyvenamojo kambario dizainų.

3. Kotedžo modernus svetainės dizainas:

Šiuolaikinis svetainės dizainas3

Atidengtos lentos sienos ir spinduliai įkūnija šio svetainės originalų žavesį ir nepakartojamą unikalumą. Pagalvokite, kaip vietoj gipso kartono sumontuoti karoliukų lentą, kitaip medines lentas. Šis bruožas, taip pat natūralios medienos trūkumai, suteikia tekstūros ir susidomėjimo, tačiau, jei tai naudinga, tiesiog vienai sienai, kitaip luboms. Jis yra efektyvus švariu dažų sluoksniu; gelbėjimo palėpės angos tiekia nuostabų meną, o pakabintos kaip gegnės. Tai yra vienas iš populiariausių šiuolaikinių gyvenamųjų kambarių dizainų.

4. Raudonos spalvos gėlių modernus svetainės dizainas:

Šiuolaikinis svetainės dizainas4

Be to, norimas gėles dėkite ant raudonos vazos, kitaip į baltą, kitaip stiklinę, vazą įdėkite įvairių raudonų gėlių, pavyzdžiui, rožių ar tulpių. Kita vertus, pagalvokite, kad estetiškai malonų dubenį galite užpildyti raudonais obuoliais, kurie gali būti naudojami kaip vidurinis kavos staliuko, kitaip valgomojo stalo, gabalas. Tai vienas iš geriausių gyvenamojo kambario dizainų.

5. Šiuolaikinis apšvietimo svetainės dizainas:

Šiuolaikiniai gyvenamojo kambario dizainai5

Apšvietimas galbūt yra vienas iš svarbiausių bet kokio namo pasiūlymo aspektų, ypač šiuolaikiniame klasikiniame interjere. Naudokite kelis šviesos šaltinius įvairioms užduotims atlikti, pvz., Šviestuvus, supratimą, sieninius žibintus, kad pabrėžtumėte meno kūrinius, ir bendrą lubų šviestuvą, kuris užplombuotų erdvę. Atkurti savo skėčio atspalvį raudonu abažūriu-tai puikus, ekonomiškas būdas spalvinti savo svetainę. Tai yra geriausias svetainės dizainas.

6. Šiuolaikinis svetainės dizainas su kilimėliais:

Modernus svetainės dizainas6

Atkreipkite dėmesį, kad nesvarbu, ar jūsų namuose yra kietmedžio linija, kitaip laminuota grindų danga, rafinuotas betonas, kitaip muilo akmens plytelės, tiesa yra ta, kad kilimas suteikia jūsų kojoms atpalaiduojančią pertrauką nuo kietų paviršių. Modernus juodai baltas kilimas siūlo tradicinę išvaizdą, tuo pačiu parodydamas kambario charakterį.

7. Laiptų modernus svetainės dizainas:

Modernus svetainės dizainas7

Laiptų įtaisas atlieka pagrindinį vaidmenį plėšiant centrinę erdvę. Išvaizda buvo aptakesnė, o užtvara dažniau buvo pagaminta iš metalo. Mediniai atviro protektoriaus laiptai tampa įprasti 1940-aisiais ir 50-aisiais ir dažnai kyla iš svetainės.

8. Šiuolaikinis gyvenamojo kambario sienų dizainas:

Modernus svetainės dizainas8

Sienų spalvos turėtų būti „šviesesnio atspalvio“. Šviesiai dažytos sienos suteiks jums galimybę susikurti savo baldus centre. Planuokite išlaikyti patikimą sienų spalvą visuose namuose, nes tai yra pakaitalas tam tikrų sienų išryškinimui, kitaip kambariai ir aiškus srautas yra geriausias efektas. Tai yra vienas iš nuostabių gyvenamojo kambario dizainų.

9. Šiuolaikinis svetainės baldų dizainas:

Modernus gyvenamojo kambario dizainas9

Šiuolaikinio dizaino leidiniuose galite pamatyti didelį, juodai lakuotą itališką stalą, apsuptą amžiaus vidurio modernių tulpių kėdžių, o viršuje-puošnią liustra. Skirkite grožį priešingai, ieškokite būdų, kaip tradiciniam kūriniui pasiūlyti šiuolaikišką išvaizdą, ir atvirkščiai, ir nepamirškite, kad numalšinsite tiek pat svorio, kiek manieros. Tikiuosi, kad aukščiau šiuolaikinio svetainės dizaino jums gali patikti daug daugiau.