Svetainė yra bet kurio namo veidas. Gerai sutvarkyta svetainė žmonių galvoje sukuria amžiną namo savininko įspūdį. Malonus pagalvių, sofų rinkinio ir stalų derinys gali suteikti jūsų svetainei nuostabų vaizdą. Tai parodo jūsų tikrąjį daiktų skonį ir norą papuošti jūsų kambarį. Kuo daugiau išleidote dekoratyviniams daiktams, tuo jūsų svetainė gali būti patrauklesnė. Kai kurie šiuolaikiniai gyvenamojo kambario dizainai yra tokie patrauklūs širdžiai, kad nesinorės išeiti iš kambario. Galima idealiai sėdėti visą dieną jūsų svetainėje, jei svetainės dizainas yra toks.

Geriausi šiuolaikinio dizaino kambariai Indijoje:

Čia yra mūsų 9 naujausi ir modernūs šiuolaikiniai gyvenamojo kambario dizainai su vaizdais. Pažvelkime į tai.

1. Šviesa užpildyta šiuolaikinė svetainė:

šiuolaikiška svetainė

Šie šiuolaikiški svetainės baldai yra visiškai apšviesti. Ant lubų ir nuotraukų pritvirtinta šviesa ir ji ryškėja. Netoli minkštų sofų laikoma mėlynos spalvos išmatos. Ugnis sudeginta ant židinio, o netoliese yra baltas stalas, ant kurio yra augalas.

2. Klasikinė šiuolaikinė svetainė:

Klasikinė šiuolaikinė svetainė

Šis svetainės komplektas yra klasikinis. Jame yra graži sofa, o sofos viduryje po juodu stalu yra stora apvali pagalvėlė. Kambarys yra toks erdvus, kad jame yra medinė moderni spintelė ir stilingas ilgas valgomojo stalas.

3. Šiuolaikiška balkšva svetainė:

Balkšva šiuolaikinė svetainė

Tai gryno balto šiuolaikiško dizaino svetainė. Kiekviena siena, sofa, stalas, spintelė ir net vazonas yra baltos spalvos. Ant lubų šviečia nuostabios šviesos, o kambaryje yra dideli langai. Sofos dizainas yra baltas, bet stilingas.

4. Dizainerio tekstūruota svetainė:

Dizainerių tekstūruota svetainė

Ši šiuolaikiška svetainės idėja yra modernios temos. Čia siena turi išskirtinę tekstūrą ir dizainerio lempą. Balta sofa turi ryškiai oranžinį pagalvėlės užvalkalą, kuris yra šio kambario akcentas. Net kėdės dizainas yra toks unikalus.

5. Vandenyno mėlyna svetainė:

Vandenyno mėlyna svetainė

Šio šiuolaikiško svetainės dizaino tema yra vandenyno mėlyna tema. Yra šviesiai mėlyna sofa su išorine melsva atmosfera. Kilimas ant grindų yra atspausdintas ir yra nedidelė dizainerio kėdė. Svetainė prijungta prie atviros virtuvės ir atrodo tiesiog pasakiškai.

6. Įkvepianti svetainė:

Įkvepianti svetainė

Šie šiuolaikiški svetainės baldų dizainai yra tiesiog įkvepiantys mažoms patalpoms. Prie sienos pritvirtinta L formos sofa ir poilsio vieta, kurioje yra nedaug kėdžių. Yra šviesios pagalvėlės, o vidurinis medinis stalas dekoruotas stiklu. Puikus erdvės išnaudojimas atliekamas už sofos zonos.

7. Ryški šiuolaikinė svetainė:

Šviesi svetainė

Tai toks ryškus ir spalvingas šiuolaikiškų šiuolaikiškų svetainės baldų dizainas su oranžinės spalvos lubomis ir oranžinės sienos dekoru už televizoriaus. Viso dydžio sofa yra tarp stiklinio stalo ir raudono kailio kilimo. Stilingos lemputės kabo virš sofos ir net užuolaidų modelis yra naujas.

8. Elegantiška svetainė:

Elegantiška svetainė

Šis šiuolaikiškas svetainės dekoras yra tik elegantiškas meno kūrinys. Didelė sofa turi spalvingą paprastą pagalvę, o už jos – tiesiog stulbinantis sienų dekoras. Patrauklus nuotraukų rėmelis yra pakabintas ir šalia jo visą parą. Žavingas gėlių puodas šiai svetainei suteikia žavesio.

9. Modernus dekoras Šiuolaikinė svetainė:

Šiuolaikinio interjero svetainė

Ši šiuolaikiška svetainė yra kerinčios sofos dizaino su paprasto ir atspaudų mišiniu. Kilimas taip pat turi spalvingą kvadratinį darbą ir yra keletas mažų stalų, kurie atrodo kaip vienas. Labai didelis nuotraukų rėmelis kabo su įvairių nuotraukų deriniu.

Tai tik keletas šiuolaikinių gyvenamųjų kambarių dizaino, tačiau gali būti dar keletas. Jei jūs taip pat trokštate savo kambariui suteikti protingos išvaizdos, tiesiog eikite į tai. Galite panaudoti savo idėjas, kad dekoruotumėte savo kambarį ir suteiktumėte bauginančią išvaizdą. Savo kūryba galite įkvėpti ir kitus žmones. Matydami tokius unikalius gyvenamojo kambario dizainus, žmonės negali susilaikyti nuo pagyrų jūsų svetainei.