Ar norite tobulos ir stilingos svetainės? Tai yra įprastas faktas, kad visi žmonės savo gyvenamajam kambariui suteikia didžiausią supratimą ir stengiasi jį pagražinti, kai svečiai pirmiausia ateina ir stebi šią namo dalį. Todėl labai būtina papuošti savo kambarį ir tai apsvarstyti, kai mokomės planuoti svetainę. Dekoratyvinis aspektas sujungia visa tai, kad būtų sukurtas vizualiai patrauklus kambarys. Taigi aš pateikiau keletą geriausių būdų papuošti jūsų kambarį.

Geriausi būdai dekoruoti svetainę:

1. Židinio taškas:

svetainė 1

Tai gali būti architektūrinė detalė, didelio ekrano televizorius, židinys, kitaip meno kūrinys, kietas šviestuvas ar gražus vaizdas. Tai suteikia jūsų akims poilsio ir padeda įžeminti kambarį bei apibūdina jo funkciją.

2. Padėkite sofą:

svetainė2

Turite pastatyti sofą, kad ji būtų priešais duris, nesvarbu, ar ji pasvirusi kampe, pakabinta, ar šalia sienos. Jei turite jį pastatyti užpakaline dalimi prie įėjimo, po sofa pastatykite prie konsolinio stalo prie lempų, kitaip meno knygos, todėl jis atrodo patrauklesnis.

3. Klipas:

kaip papuošti svetainę

Iš žurnalo surinkite norimų kambarių iškirpimo rinkinį. Spalvos suteikia jaukius baldus, šviestuvus ir prancūziškas duris, nesvarbu, kas sužadina jūsų vaizduotę.

4. Apšvietimo sluoksnis:

svetainė4

Šis takelio, skaidrumo lempos ir stalinės lempos apšvietimo mišinys idealiai tinka šios svetainės dydžiui. Lempos yra geriausias būdas palengvinti erdvę.

5. Naudokite įvairias lentynas:

svetainė 5

Stilingo uždengto ir atviro sandėliavimo mišinys idealiai tinka svetainei. Knygų lentynos yra pigios, o keli namų savininkai vystosi atviroje saugykloje ir visai nesuvokia, kad visi jų daiktai nėra žavingi. Stogas ant stogo yra esminė stilingos svetainės dalis.

6. Balansas:

svetainė6

Pagalvokite apie veidrodžio, kiniškų ekranų, pakabinamų lubų apšvietimo, sienų dailės, aukštų atlošų ir aukštų augalų pridėjimą. Jei viename erdvės gale yra didelė baldų federacija, sukurkite naują poilsio zoną, kad išlygintumėte papildomą galą.

7. Turėkite kėdę:

svetainė7

Pabandykite sėdėti mažiausiai 6 žmonės, kurie vis dar yra mažame kambaryje. Esant būklei, kambarys yra didesnis; suskirstykite jį į zonas, kurios padeda sėdėti įvairioms žmonių grupėms nuo 2 iki 6. Sofos ir kėdės turi būti sugrupuotos tarpusavyje, kad žmonės galėtų tiesiog kalbėtis tarpusavyje.

8. Apibrėžta sritis:

svetainė8

pokalbių etiketėmis, taip pat sėdimų vietų pagal kilimus. Paprasti arba dekoratyviniai ploto kilimai, vizualiai apibrėžiantys kambarį, taip pat gali būti įtaiga.

9. Apšvieskite balta spalva:

svetainė9

Pasiekite prabangią neutralią išvaizdą su baltais apmušalais ir įvairių šviesių atspalvių dekoratyviniais akcentais, kad padidintumėte gylį ir matmenis.

10. Ilgų užuolaidų spalva:

svetainė10

Apskritai, užuolaidos, kitaip užuolaidos, puikiai atrodo pagrindinės baldo spalvos ar dominuojančios spalvos. Tai padeda bendrai nešioti kambarį ir siūlo dizaino sąlygas.

11. Pasirinkite formalumą:

svetainė11

Itin oficialus kambarys reikalauja tradicinių baldų, antikvarinių daiktų ir aukščiausios klasės, lygių paviršių. Papildomame laisvalaikio kambaryje gali būti naudojamas paprastesnis audinys ir įvairios dekoracijos.

12. Taiki atmosfera:

svetainė12

Papuoškite savo kambarį, kad pamatytumėte aplink esantį vandenyną. Prie židinio naudokite pajūrio spalvų mozaikinį stiklą, o paveikslų eilėje pavaizduoti palmių lapai, esantys šalia debesų sklidino dangaus.

13. Sumaišykite savo stilius:

svetainė13

Galite sujungti senus ir naujus, formalius ir atsitiktinius, neutralius ir drąsius, kad sukurtumėte kviečiančią ir atsipalaidavusią erdvę. Neutralaus atspalvio sofa ir fotelis sukuria modernias linijas, o pasirinktiniai užuolaidos suteikia pasirinkimo jausmą.