Ieškote paprasčiausių būdų numesti svorio nesilaikant beprotiškų dietų ir kankinimų? Na, jūs atėjote į reikiamą vietą. Čia yra 10 auksinių runų, kurios garantuoja puikius rezultatus.

Lengviausias ir geriausias būdas numesti svorio

1. Vaikščiokite plonai:

Vaikščiojimas yra puikus būdas numesti svorio. Jį patarė keli gydytojai ir ekspertai ir tai yra viena iš geriausių pratimų, kuriuos galite atlikti norėdami pagerinti savo sveikatą arba įgyti tą liekną ir patrauklią formą, kurios visada norėjote. Kai kurie iš jūsų skundėsi sakydami, kad neturite laiko vaikščioti. Na, mes visi gyvename užimtą, tačiau praleisti keletą papildomų minučių vaikščiojimui jums labai padės. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai vaikščioti, kai tik įmanoma. Baigę darbą, nelaukite, kol kasdien pasiimsite taksi. Tiesiog eikite pusę atstumo. Tą patį galite padaryti ir pietų metu. Tai veiks kaip streso šalintojas ir sudegins daugiau kalorijų, nei kada nors manėte.

2. Valgykite daugiau vaisių:

Užuot turėję brangų obuolių pyrago gabalėlį ar šokoladinius pyragaičius su ledais desertui, galite juos lengvai pakeisti. Ir tai būtų vaisiai. Turguje rinkitės mėgstamus vaisius, tokius kaip obuoliai, bananai, ananasai, braškės ir apelsinai, ir iš jų pasigaminkite sveikų salotų. Į skonį įpilkite šiek tiek pipirų ir valgykite, kai tik užkandžiaujate. Tokiu būdu sumažinsite suvartojamų kalorijų kiekį ir lėtai padėsite sau numesti svorio.

3. Gerkite daug vandens:

Trečias geriausias būdas numesti svorio – gerti daug vandens. Tai ne tik pašalins iš organizmo visus toksinus ir nešvarumus, bet ir padės geriau virškinti maistą. Pabandykite kasdien išgerti nuo 10 iki 12 stiklinių vandens. Tai padės jums jaustis šviežiam, drėkinamam ir aktyviam visą laiką. Jei norite, taip pat galite gerti daug naminių vaisių sulčių ir žaliosios arbatos. Tai padidins jūsų medžiagų apykaitą ir padės numesti nemažai kilogramų.

4. Padarykite sveiką pasirinkimą:

Ketvirtas vertingiausias patarimas norint numesti svorio yra sveikas pasirinkimas. Tai turite padaryti ne tik tada, kai bandote numesti svorio, bet ir tada, kai bandote jį išlaikyti. Tai padės išlaikyti formą ir atsikratyti nereikalingų ir nepageidaujamų kalorijų. Kitą kartą, kai išeisite vakarieniauti su draugais, vietoj keptos vištienos ir kitų riebių patiekalų galite tiesiog užsisakyti vyno ar kepsnių. Gėrimams galite klijuoti vynuogių vyną, o ne alų, viskį ar degtinę. Jūs būsite nustebinti, kai po kelių mėnesių patikrinsite svėrimo mašiną.

5. Skirkite šiek tiek laiko pratimams:

Jei norite numesti svorio, turite sportuoti. Išsirinkite mėgstamą mankštos rūšį ir kiekvieną dieną skirkite jai apie trisdešimt minučių. Jei jums patinka šokis, galite nusipirkti gražų „Zumba“ ar „Aerobic dance CD“ iš interneto. Jei jums patinka bėgioti ar bėgti, galite tiesiog nusipirkti sau gražių bėgimo batelių ir pradėti. Arba, jei norite eiti į sporto salę, nedvejodami tai darykite. Tačiau visada nepamirškite nepersistengti, nes tai ilgainiui paveiks jūsų sveikatą.

6. Šiek tiek apgauti:

Kitus šešis mėnesius negalite gyventi iš vaisių, salotų, sriubų ir daržovių. Norėdami būti sėkmingi, turite šiek tiek apgauti. Tačiau tai taikoma tik svorio metimui! Kartą per savaitę galite nueiti į labiausiai patinkantį restoraną ir pasimėgauti mėgstamais užkandžiais bei desertais. Tai atlikę nesijauskite kalti, nes vienas apgaulingas maistas per savaitę yra priimtinas bet kokiai svorio metimo kelionei.

7. Būkite aktyvūs visą laiką:

Kažkas, ką visada turėtumėte prisiminti bandydami numesti svorio, yra išlikti itin aktyviam. Turime omenyje tai, kad turėsite daryti tai, kas labai pajudins jūsų kūną. Eikite trumpam pasivaikščioti, išvalykite kambarį arba šluokite grindis, kai esate laisvi. Žiūrėdami televizorių taip pat galite atlikti bėgiojimą vietoje, pritūpimus ir šokinėjimo lizdus. Sėdėdami ant kėdės ar sofos stenkitės išlaikyti savo kūną tiesiai. Slinkimas yra ne tik blogas įprotis, bet ir vien tingumo požymis.

8. Lipkite laiptais:

Lipdami laiptais galite numesti daug svorio. Užuot važiavę liftu savo kolegijoje ar biure, važiuokite liftu. Tai sudegins daug kalorijų. Matyt, kopimas ar bėgimas laiptais sudegina daug daugiau kalorijų nei kardio. Taigi, kai tik galite, tiesiog lipkite laiptais kelias minutes tiek kartų, kiek galite per dieną. Jūs padėsite sau numesti daug svorio per kelis mėnesius.

9. Skaitykite atgal:

Pirkdami prekę turguje, būtinai perskaitykite jos galinę dalį. Labai daug kartų renkamės daiktus, nes manome, kad mums to reikia arba tai yra būtinybė. Tačiau mes nesuprantame, kad kai kurie produktai gali turėti įtakos mūsų sveikatai. Be to, per daug visko yra pavojinga sveikatai. Taigi, būkite išmintingi ir teisingai rinkitės, kai esate rinkoje.

10 Nepasiduok:

Paskutinis dalykas, kurį reikia padaryti norint numesti svorio – niekada nepasiduoti. Kartais tai gali atrodyti šiek tiek sunku, bet mesti yra pralaimėtojo ženklas. Mūsų pasiūlymas yra niekada nepasiduoti ir toliau stumti į priekį savo svorio metimo kelionėje. Jūs tikrai pamatysite rezultatus laiku.