Ar tu dievini Arnoldą ar Tigerį Shroffą? Susižavėję raumeningais kūnais ir įdomu, kaip jie juos gauna? Raumenų auginimas yra laipsniškas procesas, apimantis sunkų darbą ir ryžtą. Šiame straipsnyje mes padėsime jums sužinoti, kaip priaugti raumenų, pateikdami keletą paprastų, tačiau veiksmingų patarimų. Šių pagrindinių normų laikymasis ne tik reguliariai treniruosis sporto salėje, bet ir priartins jus prie jūsų sveikatos tikslų. Nuo pratimų derinio iki sveikos mitybos plano turite sutelkti dėmesį į kiekvieną smulkmeną, kad gautumėte tinkamą kūną. Paverskite savo svajones realybe ir negaiškite laiko stebėdami nuostabią transformaciją.

Padidinkite raumenų svorio ekspertų patarimus, kad gautumėte greitesnių rezultatų

Kaip greitai priaugti raumenų svorio? Patarimai ir gudrybės:

Štai keletas patarimų, kuriais dalijasi kūno rengybos ekspertai, kad padėtų jums išmokti geriausią būdą greitai priaugti raumenų svorio:

1. Įdomu, kaip priaugti svorio, kad augintumėte raumenis? Pirmasis žingsnis yra jūsų dieta! Laikykitės sveikos mitybos, kurioje gausu angliavandenių ir baltymų, kad greitai priaugtumėte svorio ir raumenų.

2. Kartu su sveika mityba reikia reguliariai mankštintis. Maistas, kuriame gausu baltymų, suteiks jums papildomos energijos tą papildomą valandą. Vartoti lęšius, liesą mėsą ir net baltymų miltelius yra gana būtina.

3.Trečia, jei kenčiate nuo ilgalaikių ligų, tokių kaip diabetas, viskas gerai, nereikia panikuoti, vis tiek galite priaugti raumenų. Vienintelis skirtumas yra tas, kad turėsite valgyti mažiau angliavandenių ir baltymų bei daugiau vitaminų, kurių yra daržovėse.

4.Pirmosiomis treniruotės dienomis jūsų kūnas gali prarasti natrio kiekį prakaito pavidalu. Būtinai papildykite kūną elektrolitais, kad subalansuotumėte druskos kiekį.

5.Prisijunkite prie sporto salės ir pabandykite vykdyti savo trenerio nurodymus. Jie pasiūlys programą, pagrįstą jūsų kūno reikalavimais ir sveikatos tikslais.

6.Galiausiai reikia atsidavimo ir kantrybės. Taip pat neįmanoma gauti norimo kūno per kelis mėnesius. Jie bus labiau tinkami ir turės daugiau ištvermės. Jei per metus atliksite šiuos veiksmus ir visiškai atsidėsite savo kūno formai, turėsite tai, ko trokštate, tačiau tai nesibaigia. Kai pasieksite savo tikslus, reikės priežiūros. Taigi, bet kokia kaina nepraleiskite pratimų režimo.

Atkreiptinas dėmesys:

  • Raumenų auginimas nėra pokštas, o kai kurie žmonės, kurie neturi kantrybės, bet vis tiek dega siekdami rezultatų, imasi nepageidaujamų ir pavojingų vaistų, žinomų kaip steroidai, kurie turi platų ir mirtiną šalutinį poveikį.
  • Pasitikėkite savimi ir pamatysite, kad turite tai, ko negali duoti jokie steroidai, tinkamą ir tonizuotą kūną. Tuomet niekas netrukdo jums nieko pasiekti. Turėdami raumeningesnį kūną, žmonės žiūrės į jus; jausitės baisiau.
  • Be to, tvirtesnis kūnas taip pat apsaugo jus nuo ligų, su kuriomis susiduriate, kai turite riebalų perteklių, pvz., Širdies sutrikimų, diabeto ir kt. o vyrams – stiprios raumeningos, bauginančios figūros. Tačiau būkite saugūs ir gaukite savo rezultatus natūraliu būdu, tegul gamta formuoja jus pagal jūsų norą.

Dabar, kai supratote, kaip greitai priaugti raumenų, naudojant natūralias priemones, siūlome jų kruopščiai laikytis. Turite suprasti, kad niekas neatsiranda be sunkaus darbo. Taigi, nusistatykite pasiekiamus tikslus ir stenkitės juos įgyvendinti. Be to, sveika konkurencija tarp bendraamžių gali jus geriau motyvuoti. Pasitarkite su savo treneriu, kad išanalizuotumėte savo kūną ir kreipkitės profesionalios pagalbos į planą. Jei turite daugiau patarimų, kuriais galite pasidalinti, praneškite mums komentaruose!

Dažnai užduodami klausimai & Atsakymai:

Q1. Kokia yra geriausia treniruotė norint padidinti raumenų masę?

Ans: Kardio treniruotės ir jėgos treniruotės laikomos geriausiais pratimais raumenų masei priaugti. Jei lankotės sporto salėje, jūsų instruktorius greičiausiai pasiūlys keletą treniruočių, tokių kaip suoliuko spaudimas, kojų pakėlimas, susitraukimai, pritūpimai, keltuvai, traukimas mašinomis ir kt..

Q2. Kodėl angliavandeniai yra svarbūs raumenų masės padidėjimui?

Ans: Daugelis žmonių daro rimtą klaidą, prisotindami organizmą baltymais ir atsisakydami angliavandenių. Tai daugeliu atvejų gali būti pavojinga gyvybei. Jums reikia sveikos angliavandenių dozės, kad sukurtumėte raumenis ir suteiktumėte energijos treniruotis. Tokie maisto produktai, kaip rudieji ryžiai, bulvės, žalios daržovės, bananai ir viso grūdo duona, gali išlaikyti jūsų aktyvumą ilgą laiką.

Q3. Ar turėčiau visiškai sumažinti riebalus, kad priaugčiau raumenų?

Ans: Ne daugelis žino, kad riebalai taip pat yra svarbūs norint įgyti raumenų. Nors riebalai iš nepageidaujamo maisto yra kenksmingi jūsų organizmui, jums reikia sveikų riebalų iš natūralių šaltinių, kurie papildytų jūsų kūną ir subalansuotų jūsų svorį. Omega rūgštys, esančios žuvyje, avokaduose, riešutuose ir riešutų sviestuose, yra būtinos norint tęsti. Gerkite juos dienos metu, kad jie nepatektų į kūną.

Q4. Ar man reikia treniruotis tuščiu skrandžiu??

Ans: Jūs niekada neturėtumėte treniruotis tuščiu skrandžiu. Atlikdami griežtus pratimus, neaprūpinę organizmo mityba, galite sudeginti esamus riebalus ir tapti dar lieknesni. Ekspertai rekomenduoja prieš treniruotę užkandžiauti vaisiais, energijos batonėliu ar kokteiliu. Tiesiog palaikykite šviesą lieso baltymo ir sudėtingų angliavandenių pavidalu, kad gautumėte geresnių rezultatų.

Q5. Kokia yra ideali dieta norint priaugti svorio ir raumenų?

Ans: Tobula dieta yra ta, kuri nekenkia jokiai mitybai. Jums reikia subalansuotos mitybos, kurią sudaro baltymai iš lęšių, mėsa, angliavandeniai iš neskaldytų grūdų, vitaminai ir mineralai iš vaisių ir daržovių, sveiki riebalai iš riešutų ir kalcis iš dienoraščio. Jie taip pat sustiprins jūsų imuninę sistemą ir apsaugos jūsų kūną nuo daugelio ligų.