Kaip priaugti svorio yra dažnas klausimas tarp daugelio. Žmogaus kūno gebėjimas iš maisto išgauti maistines medžiagas, perteklinę energiją paversti kalorijomis ir kaupti jas organizme, nes riebalai ir raumenys yra žinomi kaip svorio padidėjimas. Nepakankamas svoris taip pat gali būti kai kurių pagrindinių problemų rodiklis. Svorio padidėjimas labai priklauso nuo maisto, kurį valgote. Idealiu atveju vyrai ir moterys turėtų priaugti daugiau raumenų ir mažiau riebalų. Pratimų tvarka padeda tai pasiekti. Taip pat reikia pažymėti, kad moterų organizme riebalų turi būti daugiau nei vyrų.

kaip priaugti svorio

Idealus vyrų ir moterų svoris priklauso nuo jų amžiaus ir ūgio. Tobulas kūno svoris ne tik suteikia gerą estetiką, bet ir padeda gaminti hormonus, reikalingus organizmui tinkamai funkcionuoti. Geriausias būdas priaugti kūno svorio turėtų būti derinant gerą maistą ir pratimus.

KMI, kaip žinoti teisingą raumenų ir kaulų svorį:

KMI aparatas yra priemonė, padedanti nustatyti kūno sudėtį, daugiausia suskirstytą į raumenis, riebalus, vandens kiekį ir kaulų tankį. KMI aparatas gali būti rankinis arba svėrimo aparatas, kurie abu veikia vienodai. Per jūsų kūną praeina nedidelis elektros krūvis, kurį mašina skaito. Skirtingi kūno komponentai elektrą praleidžia skirtingai. Riebalai ir kaulai praleidžia mažiau elektros energijos nei raumenys ir vanduo. Tačiau rezultatai gali keistis ir skirtis priklausomai nuo paros laiko, sveikatos būklės ir kūno būklės. Naudok tai skaičiuotuvas apskaičiuoti savo kūno masės indeksą (atidaryti nuorodą naujame skirtuke).

Tobulas laikas sveikam svoriui priaugti:

Nors yra keletas būdų, kaip padidinti svorį, laikotarpis, kurio reikia norint priaugti svorio, yra subjektyvus ir priklauso nuo jūsų tikslo. Jei jūsų tikslas yra padidinti raumenų masę, o tai yra geriausias būdas priaugti svorio, tai turėtų užtrukti apie 2–3 mėnesius kartu su tinkama mityba ir svorio treniruotėmis. Tačiau jei norite priaugti svorio nesijaudindami, ar priaugote riebalų ar raumenų, tuomet per mėnesį galėsite padidinti savo bendrą svorį.

KOKIS GERIAUSIAS BŪDAS SVORTI:

Koks geriausias būdas priaugti kūno svorio? Geriausias būdas priaugti svorio yra įmanomas, jei galite įskiepyti ir laikytis griežtos dietos ir mankštos režimo, pokyčius pastebėsite jau pirmos savaitės pabaigoje. Kiekvieną savaitę galėsite pridėti kilogramą svorio. Tačiau jūs turite suprasti, kad bėgant savaitėms jūsų kūnas prisitaikys prie naujo suvartojamo kalorijų kiekio, o po antros savaitės svorio padidėjimas sustos, todėl kiekvieną savaitę turėsite nuolat papildyti 500 kalorijų. jūsų nuolatinė dieta.

PAGRINDINIAI KLAUSIMAI IR RŪPĖS DĖL NESVOJO:

 • Genetika: Viena iš labiausiai žinomų mažo svorio priežasčių yra genetika. Tai galima lengvai atsekti iki jūsų tėvų. Jei abu ar vienas iš tėvų taip pat kenčia nuo nepakankamo svorio.
 • Ligos, tokios kaip ŽIV, tuberkuliozė, vėžys: Pirmieji šių simptomų požymiai yra nuovargis ir svorio kritimas. Jei šios ligos nebus gydomos ir laiku prižiūrimos, šios ligos gali baigtis jūsų gyvybe, todėl jei turite abejonių dėl kokių nors šių ligų, turite kreiptis į gydytoją.
 • Hipertiroidizmas ir diabetas: Tai yra sąlygos, turinčios įtakos vienam ar keliems jūsų organams, todėl jūsų kūnas netinkamai apdoroja maistą, išgauna pakankamai maistinių medžiagų ir mineralų, todėl susidaro medžiagų apykaitos disbalansas. Tokiais atvejais reikia kuo greičiau diagnozuoti ir suteikti medicininę pagalbą. Jei nesuteikiate pradinio gydymo, galite susirgti mirtinai.
 • Depresija: Tai proto būsena, kurią sukelia neseniai įvykę įvykiai ar pokyčiai, dėl kurių žmogus tampa nuotaikingas, pavargęs, negali atlikti kasdienės veiklos ir yra mieguistas. Apetito praradimas yra dar vienas šalutinis depresijos poveikis, dėl kurio sumažės svoris, todėl būtina gauti medicininę pagalbą tiek protui, tiek kūnui.
 • Kiti veiksniai: Kiti veiksniai, galintys lemti svorio netekimą ir nepakankamą svorį, gali būti jūsų gyvenimo būdas. Vaistai, per didelis pratimas, stresas ir fermentų trūkumas gali lemti svorio netekimą, o dabartinio gyvenimo būdo pakeitimas gali sukelti svorio padidėjimo pokyčių.

BŪDAI SVEIKAI PRAUGTI SVORĮ:

Pažiūrėkime, kaip natūraliai priaugti svorio.

Vidiniai būdai: Subalansuota mityba, kurioje yra pakankamai maistinių medžiagų ir kalorijų, užtikrins pastovų svorio augimą. Baltymai yra gerai žinomi kaip statybiniai gyvenimo elementai, ir tai yra pagrindinis komponentas, kurio jums reikia, norint padidinti raumenų masę. Be baltymų, jums reikia vitaminų, kurie padėtų perdirbti maistą. Jūs visada turėtumėte būti perteklinių kalorijų būsenoje. Ir tai galite padaryti apribodami ir prižiūrėdami suvartojamą maistą bei kalorijas, esančias dietoje. Jūs turite turėti 500 kalorijų perteklių bet kuriuo metu, o tai yra vienas iš paprastų būdų priaugti svorio

Išoriniai būdai: Tiems, kurie klausia, aš noriu priaugti svorio ir kaip, norint paversti baltymus į raumenų masę, reikia sportuoti. Pratimai svorio kėlimo forma padės padidinti raumenų masę. Be dietos, galite pasirinkti papildų, kad gautumėte daugiau baltymų ir vitaminų.

SVEIKAS SVORIS PRIĖMĖ TURĖTŲ ŽINOTI APIE:

Dažnas klausimas – noriu priaugti svorio ir kaip tai padaryti. Paklaustas, kaip priaugti svorio, svorio padidėjimas visada turėtų būti sveikas. Jie neturėtų būti laikini arba naudojant greitus patarimus ir nuorodas. Todėl visada valgykite subalansuotą ir daug baltymų turinčią dietą. Negalima priaugti svorio dėl nesveikų riebalų ir angliavandenių, nes jie nedaro naudos jūsų kūnui, o greičiau parodo juos blogų ir nesveikų riebalų pavidalu. Todėl patariama reguliariai valgyti gerą baltyminį maistą, kad padidintumėte ir sveikai priaugtumėte svorio. Be to, valgykite džiovintų vaisių ir riešutų.

Gyvenimo būdo pokyčiai, norint lengvai priaugti svorio namuose:

Ką aš galiu padaryti, kad priaugčiau svorio? Štai būdai priaugti svorio. Kiekvienam žmogui reikia 7-8 valandų miego per dieną. Būtinai laikykitės tam tikro laiko, kad jūsų kūnas atsipalaiduotų ir pailsėtų. Būtent miego metu jūsų kūnas atjaunėja, suskaido maistą ir paverčia jį kalorijomis bei apdoroja šias kalorijų perteklių. Pažiūrėkime atsakymą, kaip sveikai priaugti svorio.

Dieta:

Lengvas būdas priaugti svorio yra dieta. Svorio didinimo programa turėtų apimti dietą. Norint priaugti svorio, būtina išlaikyti subalansuotą mitybą. Konkretus maistas, kuris gali smarkiai padidinti jūsų svorį, yra žemės riešutų sviestas, riešutai, pienas, bulvės, naminiai kokteiliai-puiki galimybė gauti labai reikalingą atgaivą ir baltymus. Todėl norint subalansuoti mitybą svarbu subalansuoti.

Sportuoti:

Ką aš galiu padaryti, kad priaugčiau svorio? Jei treniruotės sporto salėje nėra jūsų arbatos puodelis, tuomet galite sportuoti ir namuose, tik turėdami kūno svorį. Kas savaitę keiskite mankštos režimą, nes kūnas linkęs greitai įveikti pokyčius ir įvardyti juos kaip įprotį. Venkite aerobinių pratimų.

Papildai:

Sveiki būdai priaugti svorio apima ir papildus. Štai žingsniai norint priaugti svorio. Tai yra saugus būdas natūraliai priaugti svorio. Išrūgų baltymai yra vienas iš tokių baltymų papildų, kurie, kaip įrodyta, neturi jokio šalutinio poveikio ir padidina raumenų masę, kai jie vartojami kartu su mankšta (1, 2).

25 puikūs būdai, kaip natūraliai priaugti svorio:

Dabar mes pateikiame jums keletą naudingų patarimų, kaip priaugti svorio ir pasitikėti savimi. Jie yra tokie:

1. Valgykite tris kartus per dieną:

kaip priaugti svorio

Kaip priaugti svorio yra labai panašaus tipo klausimas. Tačiau mes turime įvairių tipų atsakymus į šią problemą. Pirmasis pagrindinis dalykas yra valgyti daug prieš sekant. Labai rekomenduojama kiekvieną dieną valgyti tris valgius ir du užkandžius. Vartojimas pagal reguliarų tvarkaraštį yra labai naudingas, norint įsitikinti, kad kasdien gaunate pakankamai kalorijų. Tai reiškia, kad valgote gausiai dalijamus pusryčius, pietus ir vakarienę, taip pat du užkandžius jų viduryje.

Kai valgysite tokius patiekalus, jie bus linkę greitai virškinti. Štai kodėl turėtumėte išlaikyti skrandį užpildytą, tam tikrais laiko tarpais aprūpindami jį pakankamu maisto kiekiu. Tai leis jūsų kūnui prisipildyti gana daug baltymų, maistinių medžiagų ir tt, ir tai gali būti laikoma vienu iš geriausių būdų aprūpinti jus geros kokybės maistinėmis medžiagomis. Tai leis jums priaugti svorio, tuo pačiu išlaikant sveiką. Kitas svarbus dalykas yra nepamiršti, kad jūsų mityba turėtų apimti tik visus maisto produktus, kurie iš tikrųjų aprūpina jūsų kūną natūraliais naudingais, pavyzdžiui, vaisiais ir žolelių gėrimais. Tai padidins svorį ir leis jums puikiai išsilaikyti iš pagrindo.

2. Valgykite sveikus riebalus:

kaip priaugti svorio natūraliai

Valgykite daug sveikų riebalų. Turėkite kiaušinių trynių, mėsos su gyvuliniais riebalais, kokosų aliejaus ir papildomų sveikų riebalų. Žinoma, padidinkite sveikų kalorijų kiekį. Vadinasi, bananai čia puikiai tinka, o tai padeda merginoms priaugti svorio. Turėdami tokį didelį kiekį sveikų riebalų, tikrai padėsite priaugti nemažai svorio. Galima sakyti, kad tai yra vienas geriausių būdų priaugti svorio natūraliai, nepakenkiant savo kūnui. Tai nėra trans arba perdirbti riebalai, tai yra natūralūs riebalai, kurie iš tikrųjų yra būtini mūsų organizmui iki tam tikros ribos.

Šis procesas leis jums gana lengvai priaugti svorio ir tuo pačiu išlaikyti skrandį užpildytą ir sveiką. Jei kasdien vartojate tokį maisto kiekį, jūs tikrai darote sau paslaugą, nes per kelias dienas (ar mėnesius) jūsų svoris labai pasikeis.

3. Venkite persistengti:

kaip priaugti svorio valgant

Binging ar persivalgymo serijos, taip pat badavimas turėjo neigiamą poveikį gliukozės ir insulino kiekiui. Tai taip pat rodo žalingus medžiagų apykaitos procesus. Kaip alternatyvą atsikratyti vieno valgio, nes norite suvalgyti kiek įmanoma daugiau kalorijų, pabandykite tai padaryti valgydami daugiau nei visą dieną. Kad ir ką darytumėte, darykite iš visos širdies. Jei darai tai, ką rekomenduoja tavo širdis, nedaryk to. Pavyzdžiui, niekas nemėgsta persivalgyti. Tai yra viena iš pagrindinių klaidingų žmonių nuomonių apie svorio padidėjimą. Daugelis žmonių linkę manyti, kad daug valgydami padidinsite svorį. Bet tai netiesa.

Akivaizdu, kad jie turi blogų šalutinių poveikių, kaip aptarta anksčiau, taip pat trukdo kasdienėms kūno funkcijoms ir veiklai, nes jūsų kūnas nėra pripratęs prie tokio maisto vartojimo. Užuot taikę šią techniką, galite padaryti vieną dalyką – valgydami tinkamą maistą tinkamu kiekiu ir tinkamu laiku. Tai neabejotinai leis jums išlaikyti sveiką kūną ir organus, kad visa vidinė kūno veikla būtų jūsų naudai ir jie padėtų priaugti svorio.

4. Raumenų masės pasiekimas:

Pakratykite, kaip priaugti svorio

Dažniausiai sportininkai nori didinti masę, todėl kartu su tinkamu jėgos pratimu jie prideda baltymų ir pakankamai kalorijų, kad įsitikintų, jog pasiekia masę tinkamose vietose. Jie valgo gausius gaiviuosius gėrimus, tokius kaip neriebus šokoladinis pienas, daug baltymų turintis batonėlis ar baltymų kokteilis, o vėliau pratimai su svoriu, kad raumenys atgautų esminę energiją po treniruotės. Entuziastingi treniruokliai, kurie neerzina raumenų auginimo, taip pat reikalauja kasdienių sveikų užkandžių, kad paskatintų jų kūno veiklą ir išlaikytų ar padidintų svorį. Tuo pačiu metu reikia nepamiršti vieno dalyko, kad kai vartojate tokius baltymų turinčius gėrimus, jūs iš tikrųjų leidžiate savo kūnui augti.

Dabar visi šie baltymų turintys kokteiliai ar baltymai neveikia taip, kaip žada produktų etiketės. Blogiausia yra tai, kad šie baltymingi maisto produktai kartais turi tam tikrą šalutinį poveikį. Taigi, prieš pirkdami šiuos dirbtinių baltymų tiekėjus, būtinai turėtumėte rekomenduoti savo gydytoją ir sakyti, kad ši kabina yra vienas iš svarbiausių žingsnių, kuriuos turėsite atlikti prieš vartodami. Nesijaudinkite ir pasikonsultuokite su šios srities specialistu, nes tai susiję su sveikata.

5. Valgykite daugiau kalorijų:

kaip priaugti svorio

Tai apima tam tikrą skaičiavimą. Daugiau kalorijų yra puikus būdas priaugti svorio. Apskaičiuotas įprastas kasdienis kalorijų poreikis normaliam vyrui, pasiekiančiam lengvą judesį, yra 2200; moteriai – 1900. Norite kasdien suvalgyti apie 1000 papildomų kalorijų, kad per savaitę padidėtų mažiau nei pusė kilogramo. Atlikite skaičiavimą. Valgykite didesnes porcijas ir valgykite bent 3 kartus per dieną. Jūsų tikroji kalorijų atsakomybė gali keistis priklausomai nuo jūsų ūgio, svorio, veiksmų lygio ir jūsų organizmo medžiagų apykaitos greičio.

Kai kurie ekspertai mieliau siūlo savo klientams, kenčiantiems nuo mažo svorio problemų, kartu su valgiais pateiktas dietų lenteles, kurios leidžia jiems visą dieną turėti daugybę kalorijų. Tačiau tuo pat metu jie turės šiek tiek treniruotis, kad vienu metu galėtų sudeginti nemažai kalorijų. Taip siekiama užtikrinti, kad didelis suvartojamų kalorijų kiekis nepakenktų jų vidiniam kūnui.

6. Gerkite pieną:

kaip priaugti svorio

Jei norite padidinti pieno kalorijų vertę, padidinkite 1 puodelį pieno miltelių iki 1 litro 2% pieno. Tuo metu papildykite „Spray Instant Breakfast“, „Nestles Quick“, „Oval“ dantis, salyklo miltelius ar kitas esencijas. Sumaišius, jis bus paruoštas ir lauks jūsų ledinėje. Taip pat galite gaminti maišytuvus, tokius kaip vaisių kokteiliai, pieno kokteiliai ir traškučiai. Įrodyta, kad žmonės, vartojantys pieną daugiau nei tris ar keturis kartus per savaitę, gerokai padidino savo kūno svorį.3). Kai kurie žmonės, turintys problemų su skystu pienu, į savo mitybą gali pridėti pieno baltymų svorio miltelių. Tai taip pat padeda. Kol dirbate su savo svoriu, dažnai valgydami daug baltymų ir pieno turinčius maisto produktus, jūsų svorio augimas nesusidurs su jokiomis kliūtimis.

7. Patvirtinkite reguliarų ir raminantį miegą:

kaip greitai priaugti svorio miegant

Prisiminkite vieną dalyką, kad reguliarus ir atpalaiduojantis miegas vaidina svarbų vaidmenį norint padidinti sveiką svorį. Jūsų raumenų ląstelės nori laiko tobulėti nuo mankštos. Kad jūsų raumenų ląstelės būtų geresnės ir kietesnės, joms reikia idealios augimo hormono ir testosterono gamybos; didžioji jūsų augimo hormono ir testosterono pasiūla yra sugalvota ir patenka į kraujotaką ramaus miego metu. Miegas taip pat vaidina svarbų vaidmenį natūraliai priaugti svorio. Kai mūsų kūnas ilsisi, jis linkęs kaupti visą žarnyno suskaidytą maistą ir perkelti jį į skirtingus kūno organus.

Galima sakyti, kad tai yra vienas iš geriausių būdų, kaip padidinti svorį, leidžiant jūsų kūnui gerai pailsėti. Jei tinkamai miegate, tai padės atsipalaiduoti skrandžiui ir vėl pabusti, kad pradėtumėte svorio augimo procesą.

8. Sukurkite išmaniuosius pasirinkimus:

Pieno produktai

Mėginiui virš duonos pasirinkite pieno produktus, žuvį ir mėsą. Ant bulvių rinkitės kiaušinius. Laikykitės dietos, kurioje yra daug baltymų, pavyzdžiui, pupelių, ankštinių augalų ir žirnių, ir maisto produktų, kuriuose yra daug krakmolo, pvz., Ryžių, bulvių ir tapijoka. Toks valgymas yra geriausias būdas priaugti svorio. Tinkamo maisto pasirinkimas yra geras procesas, leidžiantis susikurti savo mitybos planus ir įtraukti tuos sveikus maisto produktus, kurie jums patinka, ir tuos, kurie jums taip pat bus naudingi. Tai yra vienas iš geriausių būdų natūraliai priaugti svorio, nes jūs patys turite pasirinkti maistą. Kaip natūraliai priaugti dietos? Pradėkite į savo racioną įtraukti gražių maisto produktų, kad natūraliai priaugtumėte svorio

9. Reguliariai mankštinkitės:

Net mankšta ir judėjimas yra naudingi jūsų kūnui, kad įgytų raumenų, o ne dirginančių riebalų. Norėdami stipriai padidinti svorį, turite turėti stiprius kaulus ir kūną. Patvirtinkite fiksuotus kūno judesius 30 minučių, 5 kartus per savaitę. Todėl stenkitės staigiai vaikščioti, sukti, važiuoti pedalais ar lankytis sporto salėje. Būkite atsargūs ir venkite pernelyg energijos. Nes per didelis energijos išsekimas gali sudeginti kalorijas ir sumažinti kūno svorį. Tačiau pabandykite išgyventi kai kuriuos sunkius svorius. Darykite sunkius keltuvus, tokius kaip negyvi keltuvai, pritūpimai, spaudimas ant stalo ir kt.

Pilvo pratimai 1

Jei esate tas, kuris nuolat stovi ant kojų, kasdien skirkite laiko, kad sumažėtų. Prisiminkite, kad turite suvartoti daugiau kalorijų, nei galite sudeginti. Kaip ir nuolat, pirmiausia pasitarkite su savo šeimos gydytoju, jei ilgą laiką nesportavote. Pratimai yra gyvybiškai svarbūs norint įgauti tonusą kūnui ir taip įtraukti treniruotes su svoriais, subalansuotą kardio ir elastingumo pratimų derinį kiekvieną dieną.

10. Valgykite mažiau:

Griežta dieta valgant daržoves

Jei valgote valgio viduryje, išimkite. Rekomenduojama priaugti svorio, kad dienos metu turite valgyti tris didelius patiekalus arba 5–6 mažus patiekalus. Mažiau suvartoti yra daugiau. Išsirinkite maistinių kalorijų turintį maistą ir dažniau valgykite krakmolingas dietas, pavyzdžiui, bulves. Pagalvokite, kuo daugiau vartojate greito maisto, tuo daugiau iš organizmo pašalinate sveikų maistinių medžiagų. Lieknas žmogus, priklausantis nuo greito maisto, jaus skausmą taip pat nenatūraliai kaip ir nutukęs žmogus, turintis netinkamą valgymo elgesį.

11. Padidinkite baltymų suvartojimą:

Baltymas

Jokiu būdu nevalgykite baltymų mažiau nei 1 g ar 1 lb kūno masės, kai siekiate sustiprinti ilgalaikę jėgą. Tai yra raumenų statybinė medžiaga, ir jūsų kūnas sutinka neturėti ko valgyti. Baltymų vartojimas taip pat yra labai naudingas dalykas norint priaugti svorio moterims.

12. Valgyk kaip arklys:

Jūs turite žinoti, kiek arklys kasdien suėda. Jei norite valgyti kaip arklys, jums reikia per daug ir daug kalorijų, nei esate įpratę valgyti, tai reiškia, kad per dieną suvartokite apie 4000 kalorijų. Labai sunku numesti arba priaugti apie 2,5 svaro per savaitę, taigi, jei pastebėsite, kad pasiekėte daugiau, sumažinkite kasdienį maisto suvartojimą 500 kalorijų ir palaukite dvi savaites.

Valgyk tinkamai

Taip pat kiekvieną vakarą prie įprastų patiekalų galite pridėti 1000 kalorijų kokteilį. Tokiu būdu jūs pasieksite apie 2 svarus. per savaitę. Pasverkite save kiekvieną savaitę tuo pačiu metu; tą pačią dieną, kad pamatytumėte, kiek pasiekėte. Toks valgymas ir kalorijų pridėjimas prie mūsų kūno taip pat naudingas moterims priaugti svorio.

13. Įtraukite riebalų į savo mitybą:

Valgyk sveiką maistą

Nors riebalai yra labiausiai sutelkta kalorijų sistema, galite efektyviai ir sveikai priaugti svorio, pasirinkdami maisto produktus, kurių dauguma kalorijų gaunama iš krakmolo, palyginti su riebalais. Jei ir toliau didinsite savo kalorijas su labai sunkiu maistu, bent jau pasirinksite širdžiai sveiką pasirinkimą, pavyzdžiui, pasenusį žemės riešutų sviestą, kukurūzų aliejaus sviestą, rapsų aliejų, alyvuogių aliejų ir salotų dangą, paruoštą iš alyvuogių aliejaus, apribokite sočiųjų riebalų vartojimą, pvz. kaip sviestas, šoninė, vištienos oda, sultingi kepsniai ir ledai. Visi šie maisto produktai yra labai veiksmingi norint natūraliai priaugti svorio.

14. Gerai sukramtykite savo maistą – kol skystis bus geriausias:

Valgyti vištienos sriubą

Kramtydami savo maistą laukdami skysčio, sumažinsite virškinimo sistemos apkrovą ir padidinsite tikimybę, kad dauguma jūsų vartojamų maisto produktų maistinių medžiagų patenka į jūsų kraujotaką. Tai vienas iš geriausių maisto produktų, kaip priaugti svorio mergaitėms. Eksperto nuomone, per didelius valgius reikia gerti nulį vandens. Tai leis kietam maistui kauptis ir leis virškinimo sistemai mažiau veikti per tą laiką.

15. Svarbu nuoseklumas:

mankšta paplūdimyje, joga, bėgiojimas bėgiojant ir sveiko maisto, vaisių & amp; daržovės

Priaugti svorio nėra be streso, nes rezultatų rodymas užtrunka ilgai. Kai kurie žmonės nusivilia ir išeina. Bet koks pakeitimas bus akivaizdus tik tada, kai patikimai stebėsite. Taigi svorio reguliavimo programos reguliavimas yra būtinas.

16. Patvirtinkite fizinį ir emocinį poilsį:

Jūsų skrandžiui, kasai, plonosioms žarnoms, tulžies pūslei ir kepenims reikia papildomo kraujo judėjimo, kad suvirškintų svarbų patiekalą. Jei esate fiziškai energingas ar emociškai susirūpinęs, nors valgote, tada kraujas nusisuka nuo jūsų virškinimo kūno dalies ir nervų sistemos bei skeleto raumenų. Idealios kraujotakos trūkumas jūsų virškinamojoje kūno dalyje valgio metu sumažina virškinimo efektyvumą.

17. Maistas, padedantis priaugti svorio:

Svorio padidėjimas 5

Yra keletas maisto produktų, kurie yra atsakingi už tai, kaip moterys priauga svorio. Kai kurie iš jų yra tokie;

 • Tunas: Dinamines tuno riebalų rūgštis sudaro daugybė sveikų riebalų, kurie ne tik padeda priaugti svorio, bet ir palaiko fizinę sveikatą.
 • Sveiki kiaušiniai: Jis yra nebrangus, taip pat sveriamas baltymų, vitaminų A, D, E ir tinkamo cholesterolio.
 • Nemaltų kviečių duona: Vienu metu galite valgyti stipriai ir susimokėti svarų, suvalgę nesmulkintų kvietinių duonos, kuri kiekvienoje skiltelėje sudaro apie 69 kalorijas.
 • Sviestas: Sviestas yra susijęs su dideliu svorio padidėjimu. Sviesto valgymas turi būti kontroliuojamas, nes nuolatinis sviesto vartojimas sugadina jūsų širdį.
 • Įprastos vaisių sultys: Stiprus ir maistingas būdas priaugti kilogramų, išgerkite 100 % vaisių sulčių, kuriose yra cukraus ir papildomų maistinių medžiagų.

18. Joga svorio priaugimui:

Joga yra labai sena mankštos forma, turinti daug naudos sveikatai. Kai kurios jogos pozos, padedančios priaugti svorio, yra tokios;

Ramdev baba joga svorio metimui

Kvėpavimas joga:

Šie kvėpavimo judesiai yra gyvybiškai svarbūs, nes jie mažina stresą, padeda atsipalaiduoti ir suteikia tinkamą miegą.

Sasangasana:

Ši asanos poza palaiko medžiagų apykaitos sistemos ir hormonų pusiausvyrą, taip pat atkuria suskaidymą.

Sėdmenų pakėlimas:

Ši svorio kėlimo treniruotė padidina jūsų raumenų masę ir jėgą.

Suryaved Pranayam:

Liekni žmonės gali žymiai pasipelnyti iš šios pranajamos, nes tai pagerina tiek fizinę, tiek psichinę galią.

Atsisėsti:

Šios treniruotės padidins raumenų jėgą ir paskatins jūsų kūną vystytis.

Savasana:

Raminanti poza, kuri grąžina sielos ramybę.

Pavanmuktasana:

Spaudžiant skrandį, ši asana padeda gydyti žarnyno problemas, tokias kaip sunkumas, dispepsija ir vidurių užkietėjimas, taip padidindamas alkį.

Kojų kilimas:

Ši poza padeda sustiprinti ne tik klubus, bet ir pilvo raumenis.

Ardha Kurmasana:

Dažnai atlikdami šią asaną, jūsų kūnas gali pasikrauti ir kiekvienas kūno organas išsiplečia iki aukščiausių.

Matsyasana:

Ši poza taip pat žinoma kaip žuvų laikysena ir yra geriausia jogos forma norint priaugti svorio. Šis jogos metodas atmuša praktiškai kiekvieną kūno porciją ir palengvina bendrą augimą.

19. Daug ir daug sveikų daržovių ir mėsos:

Daržovės ir vaisiai

Jei norite greitai priaugti svorio, į savo dienos racioną įtraukite vis daugiau mėsos ir žalių daržovių. Tuo tarpu kūno sudėjimas yra 80% dietos; esate pelningas, kai turite prikimšti savęs. Šiems hormonams gaminti reikia pasiūlyti daug baltymų.

20. Maisto įpročiai, kaip priaugti svorio mergaitėms:

Nesveikas maistas

Yra keletas sveikų ir nesveikų įpročių, padedančių jums priaugti svorio. Kai kurie iš jų pateikti žemiau;

 • Kepkite energingai, naudodamiesi daugybe sveikatai naudingų maisto produktų.
 • Teisingai sukramtykite maistą, kad pagerintumėte virškinimą. Venkite gaivių gaiviųjų gėrimų, tokių kaip kava ir arbata, iš karto po valgio, nes tai atitolina mineralų, tokių kaip geležis, susidomėjimą.
 • Įpraskite vaisių ir daržovių įvairovę salotoms gaminti ir priklausykite nuo stiprių užkandžių.
 • Turėkite savo svorio augimo kelią, nes tai yra gyvybiškai svarbu; gerai pakelti apie 5–6 kg. Svoris kiekvieną mėnesį.
 • Kai kurie nenatūralūs įpročiai, norintys pasiekti nesveiką svorį, yra valgymas automobilyje, maisto griovelis – kasdien vartokite tą patį dalyką, kartais miego trūkumas gali tapti riebus, užbaigti viską ant lėkštės ir bendraamžių spaudimą: „Kava parduotuvė “arba kai kuriems iš mūsų tai yra„ susitikimas išgerti “ir vartojimas priešais televizorių.

21. Kėlimo svoriai liesoms masėms:

Sporto salės patarimai, kaip priaugti svorio

Jei norite susikurti savo kūną ir taip pat padaryti tvirtą kūno sudėjimą, atlikite keletą sunkių kėlimų, kad pasiektumėte liesą masę. Jūsų kasdienybės pagrindas turi būti dideli kompleksiniai keltuvai: pritūpimai, prisitraukimai, negyvi keltuvai, prispaudimo suoliukas, taip pat virš galvos, raketės, kritimai ir jėgos valymas, švarumas ir smūgiai. Tai apima daugybę stiprybių, o pradėti savo hormoninio atsako organizacijas.

22. Pusryčiai, kurie greitai priauga svorio:

Vienas iš geriausių būdų priaugti svorio yra padidinti kalorijų suvartojimą, taigi išsirinkite tuos maisto produktus, kuriuose gausu kalorijų. Šio tipo pusryčiai daugiausia naudingi moterims priaugti svorio.

Maltos mėsos pyragai

 • Džiovinti vaisiai ir riešutai.
 • Pienas arba apelsinų sultys kaip gėrimai.
 • Skrudinkite su daug sviesto.
 • Omletas su sūriu ir daržovėmis.

23. Pietūs ar maistas, padedantis greitai priaugti svorio:

Pietūs arba maistas

Pavyzdžiui, jūsų vakarienė ar pietūs turėtų būti idealūs norint greitai priaugti svorio;

 • Šviežia žuvis, paukštiena, kiaušiniai arba liesa mėsa baltymams.
 • Extra Dal arba lęšiai.
 • Pilno grūdo makaronai su papildomu sūriu.
 • Į kreminę sriubą įpilkite pieno miltelių.
 • Daržovės, tokios kaip bulvės ir kukurūzai. Didėja žalių ir spalvingų daržovių vartojimas.
 • Ryžiai.
 • Ankštiniai augalai, pavyzdžiui, juodosios pupelės.

24. Geriausi užkandžiai norint priaugti svorio:

Džiovinti vaisiai 3

Mes pateikiame sąrašą tokių užkandžių, kurie yra labai naudingi norint priaugti svorio. Jie yra tokie;

 • Riešutai ir sėklos (4),
 • 100% vaisių sulčių,
 • Pilno grūdo krekeriai su sūrio griežinėliais,
 • Obuolių skiltelės su žemės riešutų sviestu
 • Džiovinti vaisiai
 • Žemės riešutų sviestas, pieno milteliai arba baltymų milteliai, dedami į vaisių pieno kokteilį.

25. Maisto produktai, turintys gerų kalorijų:

Yra daug maisto produktų, kuriuose yra daug kalorijų, ir kai kurie iš jų yra tokie;

Geležies turtingas maistas

 • Vaisiai: Bananai, razinos, datulės, ananasai, džiovinti abrikosai ir kiti džiovinti vaisiai turi daugiau kalorijų nei vandeningi vaisiai, tokie kaip rapsai, slyvos, persikai. Viename banane yra tik apie 100 kalorijų.
 • Sūris: Vienoje lėkštėje čederio sūrio yra 69 kalorijos. Sūris yra sunkus pienas, todėl jame yra daug baltymų ir riebalų, cholesterolio, kalcio ir sūrio kalorijų.
 • Karšti javai: Kepant karštus javus su pienu kaip vandens alternatyvą, labai naudinga padidinti kalorijas ir maistinę vertę. Patobulinkite daugybę mišinių, tokių kaip pieno milteliai, kviečių gemalai, margarinas, graikiniai riešutai, žemės riešutų sviestas, saulėgrąžų sėklos ir džiovinti vaisiai.
 • Aliejai: Riebalų pridėjimas prie maisto yra ramus būdas pagerinti kalorijas, pasirinkti alyvuogių aliejų, rapsų aliejų ir kt., Kuris yra naudingas jūsų sveikatai ir taip pat papildo tas labai pageidaujamas kalorijas.
 • Sriubos: Sotūs lęšių, minestrono, susmulkintų žirnių ir miežių sriubos užtikrina daugiau kalorijų nei vištienos ir jautienos rūšys “. Jei norite, kad konservuotos sriubos, tokios kaip pomidorai ar bulvės, taptų reikšmingesnės, pakeiskite vandenį ar įprastą pieną išblukusiu pienu arba įpilkite papildomo pieno miltelių. Pagardinkite mažai riebiu sūriu ir skrebučiais.
 • Salotos: Taip pat galite padidinti kalorijų kiekį iš mažai kalorijų turinčių salotų, greitai pagamintų į platų patiekalą, pridėdami varškės, razinų, garbanzo pupelių ar avinžirnių, smulkintų graikinių riešutų saulėgrąžų sėklų, tuno žuvies, įvairių daržovių, liesos mėsos, skrebučių ir salotų padažo. jei įmanoma, alyvuogių aliejaus pagrindu.
 • Bulvė: Į susmulkintas bulves įpilkite sviesto ir papildomo pieno miltelių. Ant keptų bulvių atsargiai valgykite grietinę ir padažą, nes šie sočiųjų riebalų rūgščių trūkumai širdies sveikatai.
 • Daržovės: Žirniai, kukurūzai, morkos, žieminiai moliūgai ir burokėliai turi daugiau kalorijų nei žaliosios pupelės, vasariniai moliūgai, brokoliai ir kitos vandeningos daržovės. Ant viršaus užpilkite kepimo aliejaus, smulkintų migdolų arba tarkuoto sūrio.
 • Sultys: Obuolių, spanguolių, kanapių, vynuogių, ananasų ir abrikosų sultyse yra daugiau kalorijų nei greipfrutų, apelsinų ir pomidorų. Jei norite padidinti kalorijų kiekį ledu padengtose apelsinų sultyse, gerkite mažiau vandens, nei nurodyta gairėse.
 • Energijos barai: Jis apkrautas jums tinkamais riešutais ir avižomis. Viename dubenyje yra apie 500 kalorijų, kurios tinka ir yra skanios pusryčiams.
 • Duona: Soti ir tiršta duona, tokia kaip sveiki kviečiai, pumpernikelis, avižų sėlenos ir rugiai, yra sveikesnė nei balta duona. Supjaustykite tankias skilteles ir maloniai aptepkite žemės riešutų sviestu, medumi, uogiene, humusu ar grietinėlės sūriu.
 • Desertai: Išsirinkę maistinę vertę turinčius desertus, galite pamėgti skanėstą ir paskatinti savo kūną. Pabandykite šaldytą jogurtą, avižinių dribsnių razinų sausainius, moliūgų pyragą ir šokoladinį saldų, troškintą vaisių kompotą. Taip pat galite paragauti mėlynių bandelių, bananų duonos, kukurūzų duonos su medumi, o kitos saldžios duonos gali būti naudojamos kaip desertas, kaip ir bet kuri iš dažnai gaminamų mažo riebumo kepinių, kuriuos galima įsigyti maisto prekių parduotuvėse.

KO NEGALIMA valgyti, norint priaugti sveiko svorio:

Kaip priaugti svorio? Maisto ir gėrimų, kuriuose daugiausia yra tuščių kalorijų, kurių pagrindinis kalorijų šaltinis yra cukrus, reikėtų visiškai atsisakyti. Maistas ir kūnas nesuteikia jokios pridėtinės vertės, nes kalorijos iš cukraus ir saldainių bus paverstos riebalais, o tai savo ruožtu kenkia žmogaus organizmui. Greito maisto taip pat reikėtų bet kokia kaina vengti, nes jie yra mirkomi aliejuje ir padidins cholesterolio kiekį jūsų organizme. Tai gali dar labiau padidinti širdies ligų ir kitų širdies ir kraujagyslių problemų tikimybę. Apdoroti maisto produktai, tokie kaip kukurūzų spragėsiai, neturi jokios maistinės vertės, jie užpildo skrandį ir leidžia jaustis sotiems.

ŠALUTINIS POVEIKIS, KURIAS NESVYKDYTAS AR Staigus svoris:

Kaip galime priaugti svorio? Sveikas svorio padidėjimas visada yra patarimas. Lengvas svorio priaugimas yra geras tik sveikai. Jei svorį priaugate sparčiai, tai gali būti dėl to, kad darote tai neteisingai. Idealiu atveju jūs turite priaugti raumenų, kuriems reikia laiko, o kadangi jūs priaugate greičiau, tai gali būti dėl to, kad priaugate svorio riebalų pavidalu. Tai gali sukelti kitų sveikatos problemų, tokių kaip širdies ir kraujagyslių ligos bei diabetas. Nepakankama mityba yra dar vienas šalutinis poveikis didinant svorį nerimą keliančiu greičiu. Jei jums trūksta mitybos, prarasite energiją, nuovargis ir mieguistumas bus dar vienas šalutinis poveikis, kuris sutrikdys jūsų gyvenimo kokybę.

GYVENIMO PATARIMAI KŪNO STATYBUI:

Kaip priaugate svorio? Raktas į normalų svorį ir kultūristo gyvenimo būdą yra nuoseklus ir ištvermingas siekiant savo tikslo. Drausmė yra pirmas dalykas, kurį reikia padaryti. Jūs turite turėti dienos režimą, nuo pat atsikėlimo ryte iki miego naktį. Labai svarbu, kad maiste būtų pakankamai baltymų, vitaminų ir sumažinto riebalų kiekio. Tai yra jūsų atsakymas, nes man reikia priaugti svorio.

Koks yra geriausias būdas priaugti svorio? Po treniruotės jūsų kūnas trokš, kad labai atsinaujintų baltymai ir vitaminai. Remonto sesijos metu jūsų kūnas įgauna raumenų. Pakanka treniruotis nuo 45 minučių iki 1 valandos šešias dienas per savaitę. Turite sutelkti dėmesį į atskiras treniruotes arba kiekvieną dieną besikeičiančią raumenų grupę. Tai užtikrina, kad kiekviena raumenų grupė yra nukreipta ir kitą dieną tinkamai pailsės. Baltymų papildų vartojimas taip pat padės išlaikyti raumenų masę.

Tikimės, kad atsakėme, ką daryti norint priaugti svorio. Nors dažnas klausimas yra, kaip priaugti svorio, svarbu tai daryti gerai ir sveikai. Nors per mažas svoris ir liekna išvaizda nėra estetiškai patraukli, tačiau yra priemonių ir būdų priaugti svorio. Nors yra paprastų būdų priaugti svorio, jie kelia ilgalaikį pavojų sveikatai. Geriausias būdas priaugti svorio yra priimti svorio didinimo programą ir dietos planą, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai. Todėl natūralus svorio priaugimo būdas turės pusiausvyrą tarp treniruočių, dietos ir būtinos mitybos. Norite priaugti svorio, būtinai įtraukite aukščiau paminėtą kasdienybę į savo kasdienį gyvenimą.

Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai:

1 vartotojas: Man reikia priaugti svorio, nesvarbu, ką valgau, aš negaliu priaugti svorio. Ar galite patarti, kaip priaugti svorio?

Eksperto patarimas: Mielas vartotojui1, norint priaugti svorio, vien valgant nepakanka. Todėl turėsite pradėti sportuoti. Jei galėtumėte pranešti mums savo kontaktiniais duomenimis, mes galime padėti jums planuoti dietą ir mankštą.

Jamesas Fosteris: koks jaunas yra per jaunas, kad pradėtų kelti svorį?

Eksperto patarimas: Mieli Džeimsai Fosteriai, vaikai, sportuoti gali pradėti nuo ankstyvos paauglystės. Moksliškai įrodyta, kad paauglystėje pradėti treniruotis yra privalumų, nes tai padės geriau reguliuoti hormonus, taip pat padės geriau priaugti raumenų. Būtinai laikykitės tinkamos dietos, kuri prisidės prie bendro kūno augimo.

Barry Allenas: Ar galite pasiūlyti mankštos režimą, kad padidintumėte raumenis ir sumažintumėte riebalus. Turiu daug pilvo riebalų?

Eksperto patarimas: Gerbiamasis Barry Allenai, atminkite, kad niekaip nepavyksta sumažinti kūno riebalų. Ant pilvo susikaupusius riebalus galima sumažinti tik sumažinus bendrą riebalų procentą jūsų kūne. Dabar, kai kalbama apie raumenų augimą ir riebalų praradimą tuo pačiu metu. Na, tai taip pat neįmanoma, nes norint priaugti raumenų reikia laikytis kalorijų perteklinės dietos, o norint numesti riebalų – laikytis kalorijų deficito dietos. Galite pasirinkti priaugti svorio ir raumenų ir sumažinti, kad sumažintumėte kūno riebalus, arba atvirkščiai.