Tamsus ratas! Ar įmanoma pašalinti visam laikui? Jei esate pavargęs ar susierzinęs išleisti daug pinigų skirtingiems produktams ar kremams, kad visam laikui pašalintumėte tamsius ratilus, šis straipsnis skirtas jums. Šiais laikais kiekvienas žmogus labai rūpinasi grožiu ir jiems tamsus ratas kelia didelį susirūpinimą. Kadangi tai sutrikdo žmogaus išvaizdą ir priverčia jaustis sąmoningai minioje. Tai išlygina tą gaivinančią išvaizdą ir suteikia jums blyškią išvaizdą. Tamsūs apskritimai kitiems sukelia blogos sveikatos įspūdį, kuris nėra teisingas. Taigi dabar galite visam laikui sumažinti tamsius ratilus naudodamiesi namuose esančiais produktais ir valgydami sveiką, pluoštinę dietą, kurioje yra daug skysčių ir vandens.

Visam laikui pašalinkite tamsius ratilus po akimis

Yra daug priežasčių, dėl kurių atsiranda tamsūs ratilai po akimis, pavyzdžiui, per daug skysčių po oda, didelis verkimas, paveldimumas, miego trūkumas, alergijos, infekcija, geležies trūkumas ar kitos ligos. Kaip žinote, akys yra labiausiai suvokiantis mūsų kūno organas, todėl jai reikia ypatingo dėmesio. Šiame straipsnyje bus paaiškinta, kaip visam laikui sumažinti tamsius ratilus.

Visam laikui pašalinti tamsius ratilus nuo moterų veido:

Štai keletas veiksmingų būdų, kaip amžinai pašalinti tamsius ratilus.

1. Įspūdingas rožių vanduo, skirtas atsikratyti tamsių ratų:

Užburiantis rožių vanduo, skirtas atsikratyti tamsių ratų

Privalumai:

Rožių vanduo yra nuostabus sutraukiantis preparatas, kuris tolygiai atjaunina odą ir padeda visam laikui be didelių rūpesčių atsikratyti tamsių apskritimų. Reguliarus naudojimas drėkina odą ir palaiko ph lygį.

Ingridientai:

Vienas arbatinis šaukštelis rožių vandens, pusė šaukštelio šalto pieno ir medvilnės.

Taikymo procesas:

Sumaišykite abu ingredientus ir medvilniniais rutuliais padėkite ant tamsios vietos ir palikite 15-20 minučių. Tada nuplaukite jį įprastu vandeniu ir išdžiovinkite. Taikykite du kartus per dieną, kad pasiektumėte greitesnių rezultatų.

2. Nuostabūs ledo maišeliai, padedantys pašalinti tamsius ratilus po akimis:

Nuostabūs ledo maišeliai, padedantys pašalinti tamsius ratilus po akimis

Privalumai:

Tai sudėtingas būdas atsikratyti tamsių apskritimų, nes ledas yra labai šaltas, jis puikiai veikia išsiplėtusią odą po akimis, išlygindamas kraujo ląsteles ir visam laikui pašalindamas tamsias dėmes.

Ingridientai:

Plonas švarus rankšluostis su keliais ledo kubeliais

Taikymo procesas:

Įdėkite keletą ledo kubelių į švarų rankšluostį arba skalbimo šluostę ir padėkite po akimis 10-15 minučių ryte, kai atsikeliate iš miego. Darykite tai reguliariai ryte ir pamatykite savo išvaizdos pokyčius, kai kraujas ar skysčiai pradeda atsiriboti.

3. Sveika mityba, skirta visam laikui pašalinti tamsius ratilus namuose:

Sveika mityba, skirta visam laikui pašalinti tamsius ratilus namuose

Labai svarbu valgyti sveiką subalansuotą mitybą, nes ji suteikia būtinų vitaminų ir mineralų ir padeda išlaikyti odą elastingą ir švelnią. Įtraukite sezoninių vaisių ir daug lapinių daržovių, nes tai yra geras geležies šaltinis, kuris savo ruožtu išlaiko odą spindinčią ir pašalina tamsius dėmelius aplink akis.

4. Geras miegas su tinkama laikysena:

Užteks miegoti kiekvieną naktį

Labai svarbu, kad kasdien miegotumėte pakankamai, nes netinkamas miegas sukelia akių paburkimą ir laikui bėgant pradeda ryškėti tamsūs ratilai. Taip pat turėtumėte miegoti laikydamiesi tinkamos laikysenos, nes tai padės visam laikui atsikratyti tamsių apskritimų. Miegokite ant nugaros tiesia linija; laikydami pakeltą galvą naudodami pagalvę, o jūsų protas ramina, tai patvirtino kraujo ir skysčių tekėjimą. Venkite per daug miegoti kambaryje su oro kondicionieriumi.

5. Nuostabus alyvuogių aliejus tamsiems apskritimams pašalinti:

Nuostabus alyvuogių aliejus pašalina tamsius ratilus

Privalumai:

Alyvuogių aliejus yra dinamiškas, puikus antioksidantas ir turtingas drėkiklis. Aliejuje yra visų būtinų mineralų ir vitaminų, kurie padeda švelniai pašalinti tamsius ratilus.

Ingridientai:

Du šaukšteliai alyvuogių aliejaus su žiupsneliu, jei ciberžolė

Taikymo procesas:

Sumaišykite abi sudedamąsias dalis, tada ant švarios veido odos užtepkite paveiktą vietą. Palikite jį tik 10 minučių, nes ciberžolė gali palikti dėmių. Nuvalykite įprastu vandeniu.

Taip pat galite švelniai masažuoti paveiktą vietą ypač tyru alyvuogių aliejumi ir palikti per naktį. Kitą dieną nuplaukite jį įprastu vandeniu ir kasdien naudokite, kad visam laikui pašalintumėte tamsius ratilus.

6. Tinkamas akių makiažo pašalinimas:

Privalumai:

Jei paliksite makiažą per naktį, gali atsirasti tamsių apskritimų, todėl galite atrodyti vyresni nei jūsų amžius. Taigi prieš einant miegoti būtina nuvalyti kiekvieną akių makiažą, panašų į tušą, blakstienas ir akių liniją.

Ingridientai:

Valiklis, švelnus veido prausiklis ir švarus rankšluostis.

Taikymo procesas:

Nuvalykite veidą ir akis valikliu ir įsitikinkite, kad pašalintas visas makiažas. Tada švelniai nuplaukite veidą ir, jei reikia, prieš miegą patepkite losjonu. Gera praktika visam laikui pašalintų tamsius ratilus.

7. Pratimas atsikratyti tamsių ratų:

Pratimai norint atsikratyti tamsių ratų

Reguliari mankšta padeda palaikyti puikią kraujo cirkuliaciją visame kūne, be veido srities, sumažina apskritimus ir netgi sulėtina tamsių apskritimų atsiradimą po akimis. Taip pat ieškokite jogos, kuri motyvuotų kvėpuoti, išeitų iš šviežios odos ir reguliariai ją atliktų, padėtų visam laikui pašalinti tamsųjį ratą.

8. Bulvės, skirtos pašalinti tamsius ratilus po akimis:

Bulvės, skirtos pašalinti tamsius ratilus po akimis

Privalumai:

Bulvėse yra gyvybiškai svarbių balinimo medžiagų, kurios padeda pašviesinti tamsius ratilus ir visam laikui sumažina tamsius ratilus.

Ingridientai:

Dvi storos bulvių skiltelės atšaldytos šaldytuve

Taikymo procesas:

Supjaustykite dvi storas bulvių skilteles ir kurį laiką padėkite į šaldytuvą. Tada padėkite jį virš akių, nes jis dengia paveiktą vietą. Palikite 10-15 minučių ir nuplaukite įprastu vandeniu. Naudokite jį kasdien ir lengvai atsikratykite tamsių apskritimų.

9. Stulbinančios pomidorų ir citrinų sultys, kad namuose visam laikui pašalintumėte tamsius ratilus:

Pomidorų ir citrinų sultys pašalina tamsius ratilus

Privalumai:

Pomidorai pasižymi stipriomis balinimo savybėmis, o citrinų sultys yra turtingos vitamino C ir veiksmingai skaistina odą..

Ingridientai:

Vienas arbatinis šaukštelis citrinos sulčių ir šviežių pomidorų sulčių

Taikymo procesas:

Šaukštelį citrinos sulčių sumaišykite su pomidorų sultimis. Tada medvilnės pagalba tepkite ant tamsių apskritimų ir leiskite išdžiūti. Tada nuplaukite jį įprastu vandeniu. Taikykite ryte ir vakare, taip pat vakare, kad būtų pasiekti veiksmingi rezultatai – visam laikui pašalinkite tamsų ratą.

10. Vitamino E tabletė visam laikui pašalinti tamsius ratilus:

Vitamino E tabletės visam laikui pašalinti tamsius ratilus

Privalumai:

Vitaminas E yra puikus antioksidantas, padedantis išlaikyti odą jaunesnę ir jaunesnę nei anksčiau. Reguliarus naudojimas padeda sumažinti tamsius ratilus, raukšles ir paburkimus po akimis.

Ingridientai:

Dvi vitamino E tabletes

Taikymo procesas:

Gaukite vitamino E kapsules. Atsargiai suplėšykite kapsulę ir tepkite ją ant odos aplink akis. Gerai nuplaukite po mažiausiai 10 minučių. Jo kvapas yra nepakeliamas, tačiau naudinga pašalinti tamsius ratilus visam laikui be didelio skausmo.

11. Gerkite pakankamai vandens, kad atsikratytumėte tamsių ratų:

Gerkite pakankamai vandens, kad atsikratytumėte tamsių ratų:

Norint drėkinti odą, būtina išgerti bent 8–10 stiklinių vandens. Jei geriate daugiau vandens, kuris padeda iš organizmo išplauti toksinus ir sumažinti druskos koncentraciją aplink akis, lėtai padeda visam laikui pašalinti tamsųjį ratą.

Tiesiog nepamirškite, kad geriate daugiau vandens ir skysčių, išskyrus tai, kad stenkitės negerti daugiau kaip 4 litrus per dieną.

12. Lazerio terapija visam laikui pašalina tamsius ratilus:

Lazerio terapija vėl atgaivina odą ir palaipsniui mažina tamsius ratilus bei raukšleles ir daro jūsų akis gražesnes.

Jei kuri nors iš aukščiau išvardytų priemonių neveikia, žiūrėkite į patvaresnį gydymą, pavyzdžiui, cheminį pilingą ar lazerio šviesos terapiją. Jie gali sėkmingai gydyti tamsius ratilus, atsiradusius dėl hiperpigmentacijos. Tai taip pat gali padėti pašalinti išorinius indus, kurie matomi visoje odoje, ir patamsinti vietą.

Čia pateikiami būdai, kuriais galite visam laikui atsikratyti tamsių apskritimų ir atrodyti gražesni nei bet kada. Taigi rinkitės patarimus ir stenkitės juos įtraukti į savo kasdienybę ir atrodykite gražiau.