Netgi gražiausių moterų patrauklūs veidai turi slėpti tamsius ratilus, naudodami makiažą. Tamsaus rato priežastys gali būti daug, įskaitant paveldimą, didelį nuovargį, sveikatos problemas, miego trūkumą, stresą ir daug daugiau. Jei laiku nesiimsite gydymo, tai gali būti blogiausia ir gali turėti įtakos jūsų išvaizdai. Yra cheminių produktų, skirtų atsikratyti tamsaus rato, tačiau tai neveiks žmonėms su jautria oda. Jiems namų gynimo priemonės yra vienintelė galimybė. Namuose pagaminta akių kaukė tamsiems apskritimams yra lengvai paruošiama ir taip pat veiksminga.

Akių kaukės tamsiems ratams po akimis

Geriausios akių kaukės tamsiems ratams po akimis:

Žemiau pateikiamos kai kurios veiksmingos veido kaukės.

1. Bulvių mėtų lapų akių kaukė:

Bulvių mėtų lapų akių kaukė

Kaip padaryti:

Paimkite 1 bulvę ir nuimkite jos odelę. Sutarkuokite ir sudėkite į trintuvą su 5-6 mėtų lapeliais. Įpilkite pakankamai vandens, kad gautumėte plonas sultis.

Kaip taikyti:

Į šias sultis įmerkite medvilninį tamponą ir išspauskite, kad atsikratytumėte sulčių pertekliaus. Įdėkite šią medvilnę į šaldytuvą. Kai reikia, jis išimamas iš šaldytuvo, uždedamas ant akių ir paliekamas 20 minučių. Nuimkite ir nuplaukite veidą. Norėdami tai padaryti, galite tai padaryti kasdien. Tai viena geriausių akių kaukių tamsiems ratiliams.

2. Aloe Vera morkų kaukė:

Aloe Vera morkų kaukė

Kaip padaryti:

Paimkite 1 kiaušinio baltymą, 1 šaukštelį susmulkintų morkų ir 1 šaukštelį. alijošius. Sumaišykite visus 3 ingredientus dubenyje ir sumaišykite, kol jie suputos.

Kaip taikyti:

Šį mišinį teptuku tepkite aplink akis ir palikite 15-20 minučių. Nuplaukite jį vandeniu ir patepkite drėkinamuoju kremu. Norėdami tai padaryti, galite naudoti 2 kartus per savaitę. Tai efektyvi ir geriausia akių kaukė tamsiems ratiliams po akimis.

3. Kavos akių kaukė:

Kavos akių kaukė

Kaip padaryti:

Paruoškite puodelį kavos naudodami 1 šaukštelį kavos miltelių ir leiskite jam atvėsti. Tada įpilkite 1 šaukštą medaus ir 1 šaukštelį vitamino E aliejaus. Kurį laiką įmerkite į jį medvilnines pagalvėles. Išimkite juos ir švelniai išspauskite, kad pašalintumėte kavos perteklių. Įdėkite šiuos įklotus atskirai į sumuštinių maišelį ir laikykite šaldytuve.

Kaip taikyti:

Kai reikia, išimkite juos ir padėkite ant akių ir atsipalaiduokite 15 minučių. Išimkite ir nuplaukite veidą vandeniu. Tai galite padaryti kasdien, kad gautumėte gerą rezultatą. Tai vėsinanti akių kaukė tamsiems apskritimams.

4. Pomidorų kaukė:

Pomidorų kaukė tamsiems apskritimams

Kaip padaryti:

Paimkite 1 šaukštelį pomidorų sulčių ir sumaišykite su ½ šaukštelio citrinos sulčių.

Kaip taikyti:

Užtepkite šį mišinį aplink akis ir palikite ten ir atsipalaiduokite 10 minučių. Nuplaukite veidą vandeniu. Tai galite padaryti 2 kartus per dieną 2–3 savaites. Tai geriausia kaukė po akimis tamsiems apskritimams, o geriausius rezultatus galite pamatyti per savaitę.

5. Muskato riešuto ir pieno kaukė:

Muskato riešutų ir pieno kaukė tamsiems apskritimams

Kaip padaryti:

Paimkite ½ arbatinio šaukštelio muskato riešuto miltelių ir sumaišykite su pakankamai pieno, kad susidarytų vienalytė pasta.

Kaip taikyti:

Šį mišinį tepkite po akimis ir palikite 20 minučių. Tada nuplaukite veidą drungnu vandeniu. Norėdami tai padaryti, galite tai padaryti 3 kartus per savaitę. Tai gera akių kaukė tamsiems apskritimams.

Tai yra keletas naudingų namų priemonių tamsiems ratams. Tai nerimą kelianti problema, turinti įtakos jūsų išvaizdai. Taigi niekur neikite, visi ingredientai yra prieinami tik jūsų namuose. Jie taip pat yra saugūs naudoti.