Joga visada naudinga visai sveikatai ir gerovei. Dėl įvairių problemų turime laikytis skirtingų jogos pratimų metodų. Šios pozos ir treniruotės apsaugo mus nuo akių ir aplinkinių sričių senėjimo proceso, neleidžia raukšlėtis, be tamsių ratų.

Jogos asanos atsikratyti tamsių ratų po akimis

Geriausios jogos asanos tamsiems ratams po akimis:

Štai keletas jogos metodų, skirtų tamsiems ratiliams po akimis,

1. Liūto laikysenos joga:

Liūto laikysena tamsiems ratams

Ši jogos padėtis yra pratimų serijos dalis, padedanti lengviausiai ir sveikiausiai atsikratyti tamsių ratų. Norėdami tai padaryti, pirmiausia turite sėdėti ant kelių. Tada pabandykite ateiti į vaiko ropojimo padėtį. Šiuo metu giliai įkvėpdami labiausiai ištempkite nugarą ir atsitrenkite į viršų. Arba taip pat turėtumėte laikyti burną liūto riaumojimo būdu, kaip parodyta paveikslėlyje. Lėtai nusileiskite, laikydami kūną ropojimo padėtyje ir iškvėpdami orą. Pakartokite 5 kartus.

2. Sarvangasanos laikysena:

Sarvangasana laikysena tamsiems ratams

Atsigulkite nugarą laikydami rankas tiesiai ir ištiesę virš galvos lygio. Pakelkite abi kojas ir pabandykite nuleisti rankas žemiau sėdmenų. Tada šiek tiek pakelkite kūną kojomis 90 laipsnių kampu į grindis. Kaklas turi palaikyti visą kūną ir stovėti ant jo. Laikykitės šios pozos maždaug 3 minutes, palaikydami normalų kvėpavimą. Jei įmanoma, kitą kartą po 5 minučių atsipalaidavimo galite išbandyti šią jogą, skirtą tamsiems apskritimams akyse.

3. Parvatasana laikysena:

Parvatasana laikysena tamsiems ratams

Toje pačioje serijoje turite dar vieną jogos pratimą, skirtą pašalinti tamsius ratilus po akimis. Šioje pozoje rankos ir kojos lieka ant žemės. Tik vidurinė kūno dalis pakelta iki maksimalaus lygio, kad būtų pasiekta į kalną panaši padėtis. Tuo pačiu metu turėtumėte ir toliau bandyti kulnus ant žemės. Laikykitės šios pozos dar 3 minutes. Turėtumėte įsitikinti, kad jūsų kvėpavimas yra normalus.

4. Shavasana laikysena:

Shavasana laikysena tamsiems ratams

Tai baigiasi jogos poza, skirta atpalaiduoti visą kūną nuo treniruočių. Turėtumėte baigti jogos atlikimo sesiją tik su šia shavasanos poza. Tai leidžia išlaikyti normalų kvėpavimą. Užmerkę akis, atsipalaiduoja jūsų protas ir siela. Nuraminkite visus savo pojūčius gulėdami ant šios pozos apie 10 minučių. Jei ši laikysenos praktika bus atliekama tinkamai ir reguliariai, gausite didžiausią naudą. Ši joga, skirta tamsiems ratiliams ir išsipūtusioms akims, lėtai išspręs problemas per kelias dienas ir tuo pat metu jūsų oda aplink akis bus pašviesinta ir pašviesinta. Be to, ši veido joga, skirta tamsiems ratams, šviesina visą veidą.

5. Sambhavi Mudra laikysena:

Sambhavi Mudra laikysena tamsiems ratams

Turėtumėte sėdėti patogioje padėtyje, laikydami galvą, stuburą ir kaklą tiesiai. Padėkite rankas ant kelių ir atsipalaiduokite. Dabar uždarykite akis, kad kvėpavimas būtų normalus, o pečiai turėtų būti tiesūs. Po 2 minučių atmerkite akis ir pabandykite sutelkti savo regėjimą į antakius. Sutelkite abi akis į antakius be jokių trikdžių. Laikykite savo žvilgsnį tol, kol jums patogu. Jei pastebėsite tam tikrą įtampą ar sunkumus, galite lėtai išeiti iš padėties ir atsipalaiduoti. Ir tada pakartokite 3 kartus. Ši joga, skirta akims pašalinti tamsius ratilus, yra labai efektyvi, kad jūsų akys būtų sveikos be tamsių ratų.

6. Vizijos perkėlimas Nejudinant galvos:

Vizijos judėjimas Nejudindami galvos

Sėdėkite tiesiai, laikydami nugarą tiesiai ir rankas padėję ant kelių, kaip parodyta paveikslėlyje. Dabar, nejudindami galvos, paimkite regėjimą į dešinę pusę. Pabandykite sutelkti dėmesį į sritį dešinėje bet kuriame objekte. Maždaug po minutės regėjimą laikykite tiesiai. Tada atlikite tą patį kairėje. Susikoncentruokite minutę. Vėlgi pasiekite pradinę padėtį atrodydami tiesiai. Šią jogą galite pakartoti juodiems apskritimams po akimis, iš abiejų pusių po 5 kartus.

7. „Trataka“ joga tamsiems ratams:

Trataka joga tamsiems ratams

Patogiai nusileiskite savo padėtyje Padmasanoje arba Vajrasanoje. Padėkite žvakę nuo dviejų pėdų nuo jūsų. Dabar uždekite ir laikykite žvilgsnį liepsnoje, netrukdydami sau. Nemirksėdami turėtumėte kuo ilgiau išlaikyti koncentraciją liepsnoje. Taip pat galite pasakyti savo religines mantras arba pradėti skaičiuoti skaičius, kad galėtumėte sekti, kiek laiko save laikote. Kuo ilgiau laikysite žvilgsnį, tuo geriau bus pasiekta nauda. Labai gerai gydo visus akių skundus, taip pat pagerina regėjimą. Ši joga, skirta pašalinti tamsius ratilus, yra geriausia akių sveikatai, kad ji būtų atokiau nuo tamsių ratų ir suglebtų.

8. Palming joga tamsiems ratams:

Palming joga tamsiems ratams

Stipriai trinkite delnus vienas prie kito. Po kurio laiko jūs pradedate jausti šilumą, sklindančią iš delno. Maždaug minutei visiškai uždėkite delnus, uždengiančius akis. Pajuskite delnų šilumą. Tai pagerina kraujotaką ir galiausiai pašalina tamsius ratilus.

9. „Rolling Eyes“ joga tamsiems ratams:

Rituojančių akių joga tamsiems ratams

Paimkite patogią padėtį ir atsipalaiduokite. Padarykite, kad akių obuoliai būtų nukreipti viena kryptimi. Po pusės minutės pradėkite žiūrėti iš kraštutinės dešinės pusės ir nukreipkite regėjimą į viršutinę pusę. Tada po 30 sekundžių vėl nukreipkite akių obuolius į kairę ir galiausiai žemyn. Kartokite šį ratą pagal laikrodžio rodyklę ir prieš laikrodžio rodyklę po 5 kartus.

Visi aukščiau aprašyti pratimai ir jogos pozos yra tikrai išbandytos ir įrodytos. Jie duoda 100% rezultatą kovojant su tamsiais apskritimais, raukšlėmis ir suglebusia oda aplink akis. Tai padeda pagerinti kraujotaką ir taip pat reguliuoja kraujospūdį. Tai daro įtaką mūsų viso kūno sveikatai, tačiau vis tiek yra orientuota į akių sveikatą.