Tamsūs ratilai po akimis rodo sveikatos problemas. Ar jums, vyrams, rūpi tamsūs ratilai ir maišeliai po akimis? Norite nuolatinio sprendimo, kaip atsikratyti tamsių apskritimų vyrams? Žemiau yra keletas 9 geriausių žmogaus vadovo metodų, kaip susidoroti su tamsiais apskritimais po akimis.

Kaip atsikratyti tamsių vyrų ratų po akimis

Čia naudojami ingredientai yra visiškai augaliniai ir neturi kenksmingų cheminių medžiagų. Be to, jūs neturite dirbtinių ingredientų, tokių kaip spalvos ar konservantai.

Pagrindinės priemonės vyrams atsikratyti tamsių ratų po akimis:

Čia suraskime minėtas natūralias priemones, kaip pašalinti tamsius ratilus po akimis vyrams.

1. Masažas su migdolų aliejumi:

Masažas su migdolų aliejumi

Į dubenį įlašinkite kelis lašus migdolų aliejaus ir įmerkite į jį pirštų galiukus. Švelniais masažo judesiais aplink akis sukamaisiais judesiais darykite 15-20 minučių. Tada migdolų aliejų palikite ant odos per naktį ir nuplaukite kitą dieną ryte. Jūs pastebėsite, kad tamsūs apskritimai išnyksta per 7 dienas.

2. Ramunėlių arbatos ledo kubeliai:

Ramunėlių arbatos ledo kubeliai

Paruoškite ramunėlių arbatos ekstraktą ir padėkite į ledo kubelių padėklus ir šaldykite. Dabar jūs turite šiuos ledo kubelius, kuriuos galite naudoti kaip alternatyvą tamsiems ratiliams po akimis gydyti. Pradėkite nuo paprasto masažo aplink akis maždaug 2 minutes. Tai galite padaryti du ar tris kartus per dieną.

3. Jogurto ir citrinos sulčių kaukė:

Jogurto ir citrinos sulčių kaukė

Paimkite reikiamą jogurto kiekį ir sumaišykite su citrinos sultimis. Taikykite šią pastą aplink akis, masažuodami 10 minučių. Pakuotę palikite išdžiūti dar 10 minučių. Visiškai nuplaukite šiltu vandeniu.

4. Agurkų griežinėliai ir agurkų sultys:

Agurkų griežinėliai ir agurkų sultys

Paruoškite šviežių agurkų sultis ir tepkite toniku aplink akis. Paimkite dvi agurkų skilteles ir padėkite ant akių. Palikite per naktį. Kitą rytą nusiplaukite veidą. Padarykite tai kiekvieną dieną, kad pašalintumėte tamsius ratilus po akimis, kad vyrai per savaitę gautų geresnį rezultatą.

5. Obuoliai su pienu:

Sumuštas obuolys su pienu

Obuoliuose yra daugiausiai vitamino. Tai taip pat geriausiai tinka tamsiems ratams. Paimkite nedidelį kiekį sutrintų obuolių kartu su šviežiu pienu. Šią lygią pasta tepkite vietas aplink akis. Atlikite švelnų masažą. Nuplaukite, kai tik jis išdžius.

6. Pomidorų-ciberžolių pakuotės citrinų sulčių gramų miltai:

Pomidorų-ciberžolių pakuotė citrinų sulčių gramų miltai

Gaukite vienodą pomidorų minkštimo, ciberžolės miltelių ir gramų miltų kiekį. Sumaišykite ingredientus su keliais lašais citrinos sulčių, kad susidarytų pasta. Mišinį tepkite ant tamsių apskritimų po akimis. Palikite išdžiūti 10 minučių. Nuvalykite drėgna medvilnine šluoste. Tris kartus per savaitę pakartokite šią tamsaus rato procedūrą vyrams.

7. Žaliosios arbatos ekstrakto gydymas:

Gydymas žaliosios arbatos ekstraktu

Paruoškite šviežią žaliąją arbatą ir leiskite jai atvėsti. Atvėsinkite, kad išsaugotumėte. Užpilkite kelis lašus ant medvilnės tampono ir paskleiskite jį ant tamsių apskritimų. Palikite per naktį. Kitą dieną ryte nuplaukite. Taip pat galite tai kartoti 2 ar 3 kartus per dieną visą savaitę.

8. Bulvių sulčių naudojimas:

Bulvių sulčių aplikacija

Bulvės yra labai gerai žinomos dėl savo įdegio savybių ant tamsių apskritimų. Gaukite šiek tiek bulvių sulčių ir tepkite jas ant tamsių apskritimų po akimis. Palikite per naktį. Po miego nuvalykite veidą. Naudokite kiekvieną dieną, kad gautumėte geriausią tamsių akių rato gydymo rezultatą.

9. Rožių vandens valymas:

Rožių vandens procedūra

Paimkite reikiamą kiekį rožių vandens ekstrakto, kuris yra lengvai prieinamas rinkoje. Naudokite vatos diskelį ant tamsių apskritimų po akimis. Palikite per naktį. Kitą dieną nusiplaukite veidą. Galite naudoti visą dieną daug kartų, maždaug 2 savaites. Atsikratykite tamsių apskritimų vyrams, kurie atsiranda dėl pigmentacijos.

Namų pakuotės ir į toniką panašios procedūros yra trumpai aprašytos, kad visi vyrai, turintys skirtingą odos tipą, galėtų ja pasinaudoti. Kartu su gera mityba ir gyvenimo būdu galite naudoti vieną iš aukščiau aptartų tinkamų gydymo būdų, kad pašalintumėte tamsius ratilus po akimis per gerą vyrų sveikatą. Tęskite šį vyrų tamsių akių apskritimo gydymą, reguliariai ir nesėkmingai. Nuo šiol galite akivaizdžiai matyti geriausius rezultatus.