Tamsūs apskritimai susidaro dėl įvairių priežasčių, tokių kaip saulės padaryta žala, alergija, nemiga ir net nėštumas. Yra daugybė natūralių būdų išgydyti šiuos tamsius ratilus. Vitamino K naudojimas tamsiems ratams laikomas geriausiu iš visų gydymo būdų. Jie pagerina kraujotaką aplink akis ir sumažina uždegimo priežastį.

Kaip naudoti vitaminą K tamsiems ratams po akimis

Kaip naudoti vitaminą K tamsiems ratams:

Štai keletas geriausių būdų ir gydymo būdų, kaip išgydyti tamsius ratilus naudojant vitaminą K,

1. Vitamino K kapsulės tamsiems ratams:

Vitamino K kapsulės tamsiems ratams

Papildai, turintys vitamino K kapsulių, pasižymi puikiomis antioksidacinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis. Prieš pradėdami gydyti šias vitamino K kapsules tamsiems ratams, visada pasitarkite su gydytoju. Jie tiekiami kapsulių ir tablečių pavidalu. Ir dozę galima vartoti pagal gydytojo nurodymus. Vitaminas K skirtas tamsiems ratiliams po akimis, kaip papildai, padedantys mums krešėti ir tinkamai kraujotakai. Taigi jis veiksmingai veikia tamsius ratilus po akimis.

2. Gelio pagrindu pagamintas vitaminas K tamsiems ratams:

Gelio pagrindu pagamintas vitaminas K tamsiems ratams

Bet kokios formos vitaminas K puikiai veikia kovojant su tamsiais ratilais po akimis. Rinkoje taip pat yra daug gelio turinčių kremų, kurių pagrindinė sudedamoji dalis yra vitaminas K. Galite naudoti vieną iš jų. Šių gelių naudojimo instrukcijos bus pateiktos produkto aprašyme, kuris gali skirtis priklausomai nuo produkto, atsižvelgiant į turinį. Kaip taisyklė, šį vitamino K gelį, skirtą tamsiems apskritimams ar net kremams, reikia tepti prieš miegą ir palikti per naktį ant odos, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai.

3. Vitamino K turinio kremas tamsiems ratams:

Vitamino K turinio kremas tamsiems ratams

Kosmetikos platforma sukūrė šimtus kremų ir serumų, kuriuose yra vitamino K, skirtų tamsiems ratiliams gydyti. Šiuose kremuose esantys antioksidantai padeda atkurti pažeistą odą, taip pat pagerina prastą kraujo apytaką aplink akis. Kremo pagrindu pagamintus produktus dažniausiai renkasi sausos odos tipai. Nuvalę veidą, pirštų galiukais aplink akis galite patepti vieną geriausių vitamino K kremų tamsiems apskritimams. Ir jūs galite atlikti švelnų glostomąjį masažą maždaug 10–15 minučių. Ši procedūra idealiai tinka prieš miegą.

4. Aliejus, kuriame yra vitamino K tamsiems ratams:

Aliejus, kuriame yra vitamino K tamsiems ratams

Tai taip pat yra dar vienas pasirinkimas, kaip gydyti tamsius ratilus, kurie susidaro po akimis. Užuot pasirinkę gelį ar vitamino K kremą tamsiems ratiliams po akimis, asmenys, turintys ypač sausą odos tipą ir jautrūs, plačiai pasirinktų šią vitamino K aliejaus procedūrą tamsiems ratams. Be kenksmingų cheminių medžiagų, šie organiniai aliejai gali būti naudojami bet kuriuo paros metu. Tiesiog įlašinkite kelis lašus vitamino K aliejaus ant pirštų galiukų ir švelniai patrinkite aplink akis dengiančią vietą. Atlikite masažą maždaug 15 minučių. Tada palikite aliejų įsiskverbti į odą dar 10 minučių, po to galite nuplauti šiltu vandeniu.

5. Namų vitamino K pakuotės tamsiems ratams:

Namų vitamino K pakuotės tamsiems ratams

Dabar taip pat galite pasigaminti savo naminių pakelių, skirtų tamsiems ratiliams gydyti. Naudokite vitamino K kapsules kaip pagrindinį ingredientą visose pakuotėse. Pradurti kapsules ir išimti gelį. Išsaugokite šį vitamino K gelį po akimis, kad padarytumėte labai lengvas namines pakuotes su įvairiais ingredientais. Turėsite pasirinkti lengvai prieinamus ingredientus, kuriuose yra daug vitamino K. Kai kurie iš jų yra morkų, agurkų, migdolų aliejus ir kt..

Morkų pakuotei galite sumaišyti vitamino K gelį su morkų minkštimu. Padėkite tai kaip pakuotę aplink akis. Palikite, kol išdžius, tada nuplaukite.

Agurkų pakuotei galite įpilti šio gelio į agurkų sultis. Atlikite šį skystą masažą ant tamsių apskritimų. Atlikite šį apskritą veiksmą maždaug 15 minučių. Palikite per naktį ir stebėkite kitą rytą.

Taigi galite sumaišyti vitamino K gelį visose naminėse pakuotėse pagal jums labai tinkančius ingredientus arba netgi naudoti turimus gelius ir kremus. Viskas geriausiai tinka tamsiems ratams.