Tai gali jus šokiruoti, bet taip, lūpų dažai taip pat padeda akimirksniu sumažinti tamsius ratilus, suteikdami jums išlyginamą išvaizdą. Naudodami lūpų dažus tamsiems apskritimams padengti galite paruošti veidą tolesniam makiažui, be to, jis suteiks jums nepriekaištingą išvaizdą, jei norite išvengti užsispyrusių makiažo sluoksnių ant veido. Tačiau lūpų dažų spalvos pasirinkimas taip pat priklauso nuo jūsų odos spalvos ir odos tekstūros.

Geriausi lūpų dažai tamsiems apskritimams pašalinti:

Štai keletas patarimų, kurie padėtų efektyviai ir greitai padengti tamsius ratilus lūpų dažais.

1. Žali lūpų dažai tamsiems ratams:

Žali lūpų dažai tamsiems ratams

Žalia spalva dažniausiai naudojama odai, ant kurios yra raudonos kamufliažinės dėmės. Žalieji lūpų dažai tamsiems apskritimams paslėpti pirmiausia tepami po akimis ir nosimi, burnos kampučiais ir lūžusiais kapiliarais. Procesą galite baigti padengę dailiu korektoriu. Žalias lūpų dažų dangtelis dažniausiai naudojamas ant raudonų odos dėmių, pastebimų ant mergaičių skruostų, kad oda būtų lygesnė.

2. Purpuriniai lūpų dažai ant tamsių apskritimų:

Violetiniai lūpų dažai ant tamsių apskritimų

Ar jūsų oda turi geltonus atspalvius, ar ji turi gelsvą atspalvį su šviesiai oda? Purpuriniai lūpų dažai po akimis geriausiai tinka jūsų veido tonui. Purpurinė spalva, užtepta ant tamsių apskritimų, sudarančių tvirtą sluoksnį, padėtų jums supaprastinti veido toną naudojant maskuojamąjį ar šviesų pagrindą. Taip pat galite sumaišyti purpurinę spalvą su šviesiai rausva spalva, kad stebuklingas poveikis atsirastų tamsiems ratams.

3. Oranžiniai lūpų dažai tamsiems apskritimams:

Oranžiniai lūpų dažai tamsiems ratams

Nesvarbu, ar pasirinksite oranžinius lūpų dažus, ar apelsinų maskavimo priemonę, abu gali suteikti jums norimą odos atspalvį be tamsių apskritimų. Oranžiniai lūpų dažai, padengiantys tamsius ratilus po akimis, dažniausiai naudojami norint panaikinti originalius mėlynus atspalvius ant odos kartu su mėlynėmis, užsispyrusiais šešėliais, matomomis venomis ir hiperpigmentacija. Užtepus ant odos, ji išgauna tobulą odą be jokių defektų.

4. Raudoni lūpų dažai tamsiems ratams:

Raudoni lūpų dažai tamsiems ratams

Raudoni lūpų dažai, padengiantys tamsius ratilus, yra gana madingi tarp paauglių, kurie turi šviesią odos spalvą. Tai taip pat padeda greitai atsikratyti tamsių dėmių ir dėmių ilgą laiką. Norėdami naudoti raudonus lūpų dažus, naudotojas turi padengti tokias sritis kaip po akimis, nosies šonuose, virš akių ir pan., Kurios vėliau padengiamos švelniu maskuojamuoju kremu arba pagrindu švelniai šlapia ranka, kad jis būtų tvirtas ir tolygus išvaizda.

5. Rožiniai ir mėlyni lūpų dažai tamsiems ratams:

Rožiniai ir mėlyni lūpų dažai tamsiems ratams

Rožinė ir mėlyna suteikia jums panašų spalvų efektą kaip violetinė. Rožinė dažniausiai naudojama šiltam odos tonui, kartu su tamsiais apskritimais. Rožiniai lūpų dažai, naudojami su mėlynais arba oranžiniais lūpų dažais tamsiems apskritimams, suteikia švelnų spalvų derinį moterims, turinčioms šiek tiek tamsią išvaizdą. Lūpdažis tepamas aplink akis, šiek tiek ant skruostikaulių, jei naudojami tamsūs lūpų dažai, ir padengiamas maskavimo priemone. Taip pat galite įmaišyti nedidelę dalį mėlynų lūpų dažų, kad poveikis būtų geresnis.

Lūpų dažų naudojimas po akimis tamsiems apskritimams išlieka tas pats. Tačiau tai taip pat priklauso nuo odos tono, nes moterims, turinčioms tamsų veido atspalvį ir vis dar tamsius ratilus, reikėtų naudoti tamsius lūpų dažus, kad būtų paryškinta. Panašiai moterys, turinčios šviesią odos spalvą, gali naudoti šviesius lūpų dažų atspalvius, kad stebuklingu prisilietimu sumažintų tamsius ratilus.