Tatuiruotė yra populiari meno rūšis. Galite gauti įvairių modelių, tokių kaip actekų, azijiečių ir kitų gėlių raštai. Čenajuje yra įvairių parduotuvių, siūlančių šią paslaugą.

Tatuiruočių salonai Čenajuje

Geriausi Čenajaus tatuiruočių salonai:

Žemiau yra 10 geriausių Čenajaus tatuiruočių salonų, kad gautumėte iš jūsų dizainą.

1. „Yantra“ tatuiruočių parduotuvė Čenajuje:

Tatuiruočių salonai Čenajuje

Ši parduotuvė priklauso „Sekhar“. Tai labai populiari parduotuvė nuo pat atidarymo. Iš šio menininko galite gauti įvairių tatuiruočių dizainų. Taip pat galite patikrinti jų vaizdų galeriją ir gauti daugiau informacijos iš jų svetainės adresu http://www.yantratattoos.com/. Šie žmonės taip pat specializuojasi slėpimo projektuose.

2. Talismano tatuiruočių parduotuvė Čenajuje:

Talismano tatuiruočių parduotuvė Čenajuje

Tai labai populiari studija, siūlanti įvairius dizainus. Taip pat galite patikrinti jų meno kūrinių galeriją ir įvairius įkainius bei kainas, už kurias jie teikia savo paslaugas. Daugelis pietų įžymybių savo dizainą gavo iš šios parduotuvės. Taigi, jei norite pritaikyto dizaino arba nedidelio šrifto dizaino, galite patikrinti jų parduotuvę. Daugiau informacijos galite rasti jų svetainėje adresu http://www.talismantattoos.in/. Tai vienas iš geriausių Čenajaus tatuiruočių salonų.

3. „Panther“ tatuiruočių parduotuvė Čenajuje:

„Panther“ tatuiruočių parduotuvė Čenajuje

Tai gerai žinoma vieta Čenajuje, o daugelis pietų kino aktorių ir aktorių sukūrė savo dizainą. Jei norite rašalą rašyti pagal individualų modelį, galite patikrinti jų paveikslų galeriją ir informaciją apie kainas ir įkainius, kuriuos taiko ši parduotuvė. Šioje parduotuvėje galite įsigyti genties ar mergaitės tipo ar bet kokios kitos gėlių atspaudų įvairovės. Daugiau informacijos galite rasti jų svetainėje adresu http://www.tatcodesign.com/electric-rose-tattoo/panther-tattoos-chennai/.

4. „Irezumi“ tatuiruočių studija Čenajuje:

„Irezumi“ tatuiruočių studija Čenajuje

Tai gerai žinoma studija, skirta jūsų dizainui gauti. Čia galite gauti bet kokio tipo gėlių, vabzdžių ar kitų actekų modelių. Jų mokesčius ir įkainius galima sužinoti jų svetainėje adresu http://www.tattoosindia.com/. Tai geriausia Čenajaus tatuiruočių parduotuvė.

5. „Black Magic Body Art“ tatuiruočių studija Čenajuje:

„Black Magic Body Art“ tatuiruočių studija Čenajuje

Ši parduotuvė specializuojasi padengimo dizainuose. Jei norite, kad madingas dizainas padengtų jūsų seną dizainą, galite patikrinti šią parduotuvę. Daugiau informacijos galite gauti iš jų veido knygos puslapio https://www.facebook.com/blackmagicbodyartstudio.

6. Geografinės tatuiruotės:

Geografinės tatuiruotės

Tai labai gerai žinoma parduotuvė, siūlanti nuolatinį dizainą. Galite patikrinti šioje parduotuvėje siūlomų spalvingų dizainų įvairovę, pavyzdžiui, maorių, gėlių atspaudus ir kitus meninius modelius. Daugiau informacijos ir įkainius galite rasti jų svetainėje adresu http://www.geotattoos.com/. Jis yra geriausias Čenajaus tatuiruočių meistras.

7. „Maha Tattoo Studio“ Čenajuje:

„Maha“ tatuiruočių studija Čenajuje

Daugelis pietų įžymybių savo dizainą gavo iš šios parduotuvės Mylapore. Daugiau informacijos ir jų nuotraukų galeriją galite rasti adresu http://www.justdial.com/Chennai/Maha-Tattoo-Studio-%3Cnear%3E-Mylapore/044PXX44-XX44-120517145940-M7S8_BZDET. Tai vienas iš populiariausių Čenajaus tatuiruočių salonų.

8. „Living Ink Tattoo Studio“ Čenajuje:

„Living Ink Tattoo Studio“ Čenajuje

Tai gerai žinoma pietų rašalo parduotuvė. Jų kainas ir meninius dizainus galite patikrinti jų svetainėje adresu http://www.getithotdeals.in/deal/living-ink-tattoo-studio-get-79-discount-offer-on.

9. Čenajaus tatuiruočių parduotuvė:

Tatuiruočių parduotuvė Čenajuje

Tai populiari kūno meno dizaino vieta, iš kurios galite gauti genčių ar azijietišką dizainą. Jei norite mokytis šioje parduotuvėje, taip pat galite išmokti šio meno iš šios studijos profesionalų. Taip pat galite gauti paukščių dizaino ar kitų tipų modelių, pritaikytų pagal jūsų skonį. Informaciją apie kainas ir jų dizaino galerijos vaizdus galite gauti jų svetainėje adresu http://thetattooshop.co.in/. Tai vienas geriausių Čenajaus tatuiruočių centrų.

10. INK-Tatuiruočių studija Čenajuje:

INK-Tatuiruočių studija Čenajuje

Tai populiari parduotuvė, iš kurios galite gauti savo dizainą Čenajuje. Galite gauti daugiau informacijos, taip pat galite patikrinti jų dizaino galeriją jų veido knygos puslapyje adresu. Jis taip pat yra geriausias Čenajaus tatuiruočių meistras.

Padėkite jiems įgyti papildomų centimetrų. Nors pakuotė užtikrintų greitą ir greitą augimą, šiose medžiagose ir stimuliatoriuose yra chemikalų, vaistų ir steroidų, kurie nėra suderinami su kūnu. Šie stimuliatoriai sutrikdo natūralius organizmo hormonus ir taip juos riboja. Nustojus vartoti šiuos preparatus, grįžtumėte ten, kur pradėjote. Kūno pakeitimų atveju visada laikykitės natūralių negalavimų. Jie jūsų nesugadina https://www.facebook.com/INK.The.Tattoo.Studio.