Nuolatinis dizainas ant kūno gali būti dalykas, kurį daugelis žmonių svarsto padaryti šiais laikais. Norėdami tai padaryti, turite kreiptis į ekspertus, kurie gali jums padėti per visą procesą ir tai padaryti taip, kad jums būtų patogu sportuoti.

Indijoje yra įvairių tatuiruočių salonų, iš kurių galite pasidaryti nuolatinį rašalo dizainą ant savo kūno. Beveik kiekviename miesto kampe yra šimtai tokių parduotuvių, mažų ar didelių, ir net jūs galite tai padaryti pigiai iš prekybos centrų ir kitų vietinių parduotuvių. Taip pat yra daug žmonių, kurie tai daro asmeniškai, ir jie gali tai padaryti už jus už labai mažą kainą ir jums patogiu metu.

Geriausi tatuiruočių salonai Indijoje

Šie žmonės neturi parduotuvių, bet aptarnauja klientus jiems patogiu metu. Taip pat galite užsisakyti savo užsiėmimus iš jų. Tačiau žmonės dažniausiai mėgsta užsisakyti žinomų parduotuvių sesijas, kuriose galite pasikviesti profesionalų ekspertą, o kilus bet kokiai problemai galite grįžti į parduotuvę ir pasikalbėti apie problemą su menininku. Šiems žmonėms atrodo patogiau. Tai galite išbandyti ir jūs. Kai kuriose parduotuvėse taip pat rasite ekspertų ir jų padėjėjų, kurie taip pat puikiai atlieka savo darbą, nes profesionaliai atlieka daugybę klientų.

Taip pat gausite ką nors, kas gali nupiešti jums specialiai sukurtus dizainus, ir jie padės jums per visą procesą nuo tinkamo dizaino piešimo iki to, kad jis patektų į žmogaus kūną, paruošdamas kūno padėtį savo valikliais ir kitus alkoholinius gaminius, taip pat šukuojant padėties plaukus. Tada jie įdeda trafaretą, kuris buvo atitinkamai paruoštas iš rašalo lapo, ir tada jūs galite tai patikrinti, ar jums patogu sportuoti, ar ne. Taip pat turite atsiminti, kad tatuiruotė turi tam tikrų trūkumų. Jei planuojate ką nors gauti tamsiomis spalvomis, pavyzdžiui, senoviniais raštais, gali būti sunku jį pašalinti, nes jis gali palikti rašalo pėdsakų, net jei jį pašalinsite lazeriu. Taigi jums turėtų patikti spalvos ir dizainas, kurį norite naudoti.

Geriausi tatuiruočių salonai Indijoje:

Žemiau yra 10 populiarių tatuiruočių salonų Indijoje, kur galite atlikti savo dizainą.

1. 3D tatuiruočių studija Delis:

3D tatuiruočių studija Delyje

Ši studija turi specializaciją ir ne tik kuria naujus dizainus, bet ir gali pagal užsakymą sukurti jums naujus dizainus. Šios parduotuvės adresas yra Gynybos kolonija, Delis, A-454, 110024 ir priklauso Gupt Ram. Jis yra vienas geriausių tatuiruočių menininkų Indijoje.

2. „Lokesh Verma Devil’z“ tatuiruočių centras:

„Lokesh Verma Devil’z“ tatuiruočių centras

Tai yra Delyje, o išsamią informaciją apie dizainą ir kainas galite gauti iš jų svetainės. Tai labai garsi vieta, kur galite padaryti savo meną. http://www.tattoosnewdelhi.com/.

3. KDz Delio tatuiruotės:

KDz Delio tatuiruotės

Tai labai profesionalūs žmonės, iš kurių galite padaryti dizainą. Jie sukuria pasirinktinius dizainus, piešdami tai, kas jums patogu sportuoti. Taip pat galite gauti patarimų dėl spalvų pasirinkimo. Jų parduotuvė yra didžiausia, ir jūs galite lengvai gauti bet kokio tipo meno kūrinius iš šių menininkų. Jie taip pat moko žmones, kaip matote aukščiau esančiame paveikslėlyje, jei norite, kad tai būtų profesija. Daugiau informacijos galite rasti jų svetainėje http://www.kdztattoos.com/.

4. Delio „Angel Tattoo“ dizaino studija:

Delio „Angel Tattoo“ dizaino studija

Jie pagal užsakymą gamina bet kokį tatuiruotės dizainą, kurį norite sportuoti ant savo kūno. Šios parduotuvės adresas yra G-17/1, Rajouri Garden, 110027.

5. „Art n Skin Tattoos“ Delyje:

„Art n“ odos tatuiruotės Delyje

Jie palaiko gerą higieną, taip pat turi daugybę padėjėjų, kurie padės jums pasirinkti dizainą ir spalvas. Jie yra labai gerai žinomi, jų adresas yra Rytų Delis, priešais Dayanand Vihar, „Pankaj Plaza Center S-3 Shop“ 2 aukšte. Daugiau informacijos rasite jų svetainėje http://www.artnskintattoos.com. Jis taip pat yra vienas geriausių tatuiruočių menininkų Indijoje.

6. Amžina išraiška, Bangaloras:

Amžina išraiška, Bangaloras

Jei norite aplankyti gerai žinomą parduotuvę Bangalore, kur rasite savo dizainą, tai yra parduotuvė, kurioje galite pasidaryti savo dizainą. Tai vienas populiariausių tatuiruočių salonų Indijoje.

7. Andy tatuiruočių salonas Anjuna Goa:

Andy tatuiruočių salonas Anjuna Goa

Vakarienės gyvūnams Goa, norintiems sukurti gerai žinomo menininko, atlikusio daug meninių ir kūrybingų meno kūrinių daugeliui savo klientų, dizainą, jie gali apsilankyti šioje mažoje salone, kurioje yra labai geros higienos sąlygos..

8. „Brahma Tattoo Design Place“ vieta Bangalore:

„Brahma“ tatuiruočių dizaino vieta Bangalore

Tai labai gerai žinoma studija ir buvo pirmoji mieste atidaryta. Čia galite gauti labiausiai apmokytų menininkų, taip pat galėsite gauti pasirinktinius dizainus. Galite gauti jų informaciją iš visos svetainės ir sužinoti apie kainas. http://www.bramhatattoostudio.in

9. „White Star Studio Kolkata“:

„White Star Studio Kolkata“

Tai yra Solt Leik Sityje, 3 sektoriuje, o sektoriaus adresas yra „ib-150“. Jei norite, kad dizainas būtų sukurtas iš gerai žinomo menininko ir taip pat norėtumėte turėti geras higienos sąlygas, tai yra parduotuvė, kurioje galite gauti savo dizainą pagal užsakymą. Jums taip pat patiks tinkamos higienos sąlygos, kurias jie palaiko. Menininkai ir pagalbininkai taip pat patars, kaip pasirinkti tinkamą dizainą ar spalvą. Tai taip pat yra vienas geriausių tatuiruočių salonų Indijoje.

10. „Moksha Tattoo Studio Goa“:

„Moša“ tatuiruočių studija „Goa“

Kaip visi žinome, Goa šioje šalyje yra vakarėlių vieta. Čia yra daug salonų, kuriuose galite atlikti savo dizainą. „Moksha“ yra labai gerai žinoma salonas, be kita ko. Taigi, jei norite padaryti savo dizainą iš žinomos parduotuvės, tai gali būti jūsų parduotuvė. Tai yra Calangute Beach Road, netoli Baga Circle, Arpora, Calangute, GA 403516. Jie specializuojasi visų tipų dizainuose ir taip pat gali pagal užsakymą sukurti jūsų tinkamumo piešinį. Jis taip pat yra vienas geriausių tatuiruočių menininkų Indijoje.