Bangalore yra įvairių tatuiruočių salonų, iš kurių galite visą laiką pasidaryti savo kūno dizainą. Kai kurie salonai yra gana seni, o profesionalai, nors ir gali imti daug pinigų, tačiau iš jų galėsite gauti 3D ar reljefinį dizainą.

Tatuiruočių salonai Bangalore

Geriausi tatuiruočių menininkai Bangalore:

Žemiau yra 11 geriausių tatuiruočių salonų Bangalore, iš kurių galite pasidaryti mėgstamą dizainą.

1. „Xtreme“ tatuiruočių salonai:

„Xtreme“ tatuiruočių salonas laikomas geriausiu tatuiruočių salonu Bangalore, kuriam vadovauja Srinivas ir jo draugai. Šie menininkai (Srini, Ramya, Sanjay Raj, Devil Dhemu, Sanju, Gautham Jackie) yra kūrybingi fotografuodami realistiškai & tikslus kūno auskarų vėrimas, taškas. Jų žinios ir profesionalumas negali būti įveikti. Jei norite kurti kūrybiškus tatuiruočių dizainus, tada jie yra studija, kur galite eiti į kitą tatuiruotę.

„Xtreme“ tatuiruočių salonai

Kaip ten patekti :

  • Jayanagar adresas: # 12, 1 aukštas, 9 -asis pagrindinis kelias, Jayanagar 4 kvartalas, netoli Jayanagar RTO biuro, priešais: Janata Bazaar, be Chouhan uniformų, Bangalore – 560011.
  • DVG kelio adresas: #85/1-2, DVG kelias, priešais: „Liberty“ salonas, Netoli: „Upahara Darshini Hotel“, Basavanagudi, Bangalore-560004.
  • Hanumanth nagar adresas: # 8, Mount Joy Road, Hanumanth nagar, netoliese: HP benzininis & BMS berniukų nakvynės namai, Bangaloras – 560019.
  • svetainė www.xtremetattoos.co.in
  • skambinti: 8884888805/9886652084.

2. Pradeep Junior tatuiruočių studija:

„Pradeep Junior“ tatuiruočių studija

Jį valdo ir valdo „Pradeep Junior“. Tai labai gerai žinomas užuomina, skirta jūsų nuolatiniam dizainui atlikti. Šie žmonės gamina aukštos kokybės meno kūrinius, tokius kaip 3D ar net tamsiausius raštuotus ir tamsios spalvos genčių dizainus. Jei ieškote kitų įprastų ir paprastų mergaitiškų dizainų, jie taip pat gali jums padėti. Jie saugo gerą įrašų bazę nuo 2009 m., Kai ši parduotuvė buvo atidaryta. Taigi, jei norite pagal užsakymą sukurtų dizainų, šie žmonės turi net kūrybingiausius menininkus, kurie gali jums nupiešti visą dizainą ir padaryti tai pagal jūsų tinkamumą.

3. „Dark Arts Tattoo“ studija:

„Dark Arts Tattoo“ studija

Jį valdo ir valdo Pradeepas Menonas, o daugelis jo klientų jį pažįsta pagal kūrybinį ir meninį darbą. Čia galite gauti ne tik gaires, bet ir meninius dizainus. Jis metė darbą ir pradėjo profesionaliai imtis rašymo darbų. Tai geriausia tatuiruočių studija Bangalore.

4. „Gold Touch Tattoo Studio“:

„Gold Touch Tattoo Studio“

Šioje parduotuvėje rasite gaires, susijusias su projektavimo procedūra, taip pat atsargumo priemonių, kurių turite imtis, kad spalvos ir dizainas atrodytų tinkamai po to. Jis įsikūręs Indiranagare. Tai geriausia tatuiruočių studija Bangalore.

5. Budos tatuiruotės:

Budos tatuiruotės

Jie siūlo kelių rūšių dizainus, kuriuos galite pasirinkti, arba taip pat galite užsisakyti pagal užsakymą pagamintus modelius. Šią parduotuvę galite rasti netoli „Big Bazaar“, Nagavarapalya pagrindinio kelio.

6. Amžina išraiška:

Amžina išraiška

Šie žmonės specializuojasi įvairių dizainų. Jie taip pat turi daug padėjėjų, kurie padės jums tinkamai atlikti dizainą.

7. Kraayonz tatuiruočių studija:

„Kraayonz“ tatuiruočių studija

Iš pradžių tai buvo grandininių studijų dalis, esanti Bangalore, kuriai priklausė Sameeris Patange’as. Adresas yra parduotuvė Nr. 8, Raheja Arcade Building, Koramangala. Daugiau informacijos galite rasti jų svetainėje. http://www.kraayonz.com/

8. „Heavens Tattoo Studio“:

„Heavens“ tatuiruočių studija

Tai labai gerai žinoma studija, kurioje galite padaryti savo dizainą už prieinamą kainą. Daugiau informacijos apie išsamią informaciją galite gauti iš jų svetainės. http://heavenstattoobangalore.in/

9. Marijos tatuiruočių studija:

Marijos tatuiruočių studija

Tai labai kūrybingi žmonės, iš kurių galite gauti savo dizainą. Daugiau informacijos galite rasti jų svetainėje http://mariatattoostudio.webs.com/.

10. „Inkprik Tattoo Studio“:

„Inkprik“ tatuiruočių studija

Šios studijos savininkas yra tarptautiniu mastu apmokytas žinomos tatuiruočių ekspertės Lancelot Wilkie studentas. Čia galite atlikti meninį dizainą ir gauti daugiau informacijos iš jų svetainės. http://www.inkprik.com/. Jis yra vienas geriausių tatuiruočių meistrų Bangalore.

11. „Brahma“ tatuiruočių salonas:

Brahmos tatuiruočių salonas

Tai labai gerai žinoma studija ir buvo pirmoji mieste atidaryta. Čia galite gauti labiausiai apmokytų menininkų, taip pat galėsite gauti pasirinktinius dizainus. Galite sužinoti jų informaciją iš jų svetainės ir sužinoti apie kainas. http://www.bramhatattoostudio.in. Jei norite geros atmosferos ir taip pat apmokytų menininkų, kurie mėgsta savo klientams atlikti pačius kūrybiškiausius darbus, būtent čia turėtumėte atlikti savo dizainą. Jie taip pat gali patarti dėl spalvos ir priežiūros. Tai vienas geriausių tatuiruočių salonų Bangalore.