Tatuiruotės yra madingas menas ir auganti tendencija. Galite atlikti beveik bet kokios formos dizainą, taip pat galite užsakyti dizainą, jei norite išleisti papildomų pinigų. Kai kurios parduotuvės ir menininkai siūlo šias paslaugas.

Tatuiruočių salonai Delyje

Geriausi tatuiruočių meistrai Delyje:

Žemiau yra 10 geriausių Delio tatuiruočių salonų, iš kurių galite gauti profesionalių menininkų nuolatinį dizainą.

1. „Inkinn Tattoo Studio“:

tatuiruočių salonai Delyje

Tai garsioji Delio rašalo studija. Šioje vietoje galite rasti profesionalių specialistų. Tai taip pat gerai žinoma dėl įvairių meno kūrinių. Šie žmonės taip pat specializuojasi japonų ir kitų tipų dizainuose. Galite rasti įvairių dizaino variantų. Čia galite gauti koi dizainą ir šriftų dizainą. Šioje studijoje dažnai atliekami įvairūs spalvingi ir juodo rašalo dizainai. Šioje studijoje galite pagal savo skonį pritaikyti dizainą. Tai yra gynybos kolonijos B-87 antrame aukšte, netoli Flyoverio. Išsamesnės informacijos galite rasti jų svetainėje: www.inkinn.com

2. Vanago tatuiruotės:

Tatuiruočių dizainas Vietos Delis2

Tai labai gerai žinoma studija, turinti daugybę pardavimo vietų. Galite apsilankyti įvairiose jų parduotuvėse, esančiose visame mieste. Šie žmonės kuria įvairius dizainus. Jie taip pat gali už jus padaryti pasirinktinius modelius ir genčių modelius. Jei norite kažko laikino, pavyzdžiui, lipduko, jie parduoda daug įvairių vandens pernešimo lipdukų ir kitų tipų laikinų dizainų. Jie turi keletą populiarių parduotuvių. Yra ir kitų pardavimo vietų, o norėdami gauti daugiau informacijos, klientas gali patikrinti savo svetainę: http://www.hawktattoo.in/

3. „Scorpio Tattoo Inn“:

Genčių pusės rankovių tatuiruotės dizainas

Šioje studijoje yra menininkų, kurie gali sukurti bet kokį dizainą. Jei norite kažko gentinio ar norite padengti savo senus modelius, taip pat galite patikrinti jų parduotuvę. Galite paprašyti menininko Deveno sukurti genčių dizainą už jus ir gausite kitą dizainą. Tai yra C-7, parduotuvės numeris yra 61, o tai yra 7 sektoriuje. Daugiau informacijos galite rasti jų puslapyje. Tai vienas iš tatuiruočių salonų Delyje.

4. Velnio tatuiruotės:

Tatuiruočių dizainas Vietos Delis4

Tai labai gerai žinoma rašalo dizaino vieta Delyje. Jų svetainėje galite peržiūrėti įvairius meno kūrinius. Tai viena populiariausių studijų. Jų svetainė yra http://www.tattoosnewdelhi.com/. Jis yra geriausias tatuiruočių meistras Naujajame Delyje.

5. „Cheeno“ studija:

tatuiruočių salonai-Delis-5

Ši vieta yra Noidoje. Tai madinga salonas. Galite gauti daugiau informacijos apie dizainą ir jų parduotuvės, esančios Noidoje, priešais „Sony Center“, kainas.

6. Mike’o tatuiruotės:

Tatuiruočių dizainas Vietos Delyje6

Tai populiari studija, ir jų parduotuvėje galite įsigyti įvairių dizainų. Daugiau informacijos galite rasti jų svetainėje adresu http://www.tattoosbymike.com/.

7. Tatuiruočių vila:

Tatuiruočių dizainas Vietos Delyje7

Tai labai gerai žinoma studija, iš kurios galite gauti rašalo rašalą. Daugiau informacijos galite rasti jų svetainėje adresu http://www.tattoovilla.com/. Tai vienas geriausių tatuiruočių salonų Delyje.

8. Tatuiruotės pagal Dev:

Tatuiruočių dizainas Vietos Delyje8

Šie žmonės gali sukurti įvairius tatuiruočių dizainus, kuriuos galite gauti skirtingose ​​pozicijose pagal savo patogumą. Daugiau informacijos galite gauti iš http://www.tattooartistdev.com/tattoos_by_dev.html Jis yra geriausias tatuiruočių meistras Delyje.

9. Mohit tatuiruotės:

tatuiruočių salonai-delyje-9

Tai madinga vieta, kur galite gauti savo dizainą. Taip pat galite gauti pasirinktinių modelių pagal savo skonį. Daugiau informacijos galite gauti iš jų svetainės. http://www.tattoosbymohit.in/

10. Neišdildoma tatuiruočių studija Delyje:

Tatuiruočių dizainas Vietos Delyje10

Tai populiari Delio salonas, iš kurio galite gauti savo dizainą. Daugiau informacijos galite rasti jų svetainėje adresu http://tattoosnewdelhi.in/home.html