Tatuiruočių dizainas yra šių dienų tendencija. Tai madinga ir daugelis žmonių mėgsta jais sportuoti. Įvairių genčių, polineziečių, actekų ir kitų modelių galite lengvai atlikti parduotuvėse, kurios specializuojasi jose.

Tatuiruočių salonai Kolkata

Geriausi tatuiruočių salonai Kolkata:

Žemiau yra 10 geriausių Kolkata tatuiruočių salonų, iš kurių galite atlikti savo dizainą.

1. Habibo tatuiruočių salonas Kolkata:

Habibo tatuiruočių salonas Kolkata

Tai gerai žinoma ir populiari parduotuvė, teikianti higienos ir meno paslaugas. Daugiau informacijos galite rasti jų svetainėje adresu http://kolkata.linkbyme.in/habibs-hair-beauty-salon-if420185/.

2. „Oasis Tattoo Studio“ Kolkata:

„Oasis“ tatuiruočių studija Kolkata

Tai populiari dizaino parduotuvė, kuri netgi gali suteikti jums pritaikytų modelių. Daugiau informacijos galite rasti jų svetainėje adresu http://www.zootout.com/kolkata/salon/oasis-tattoo-studio-tolly gunge-453. Informaciją ir kitas kainas galite peržiūrėti jų nuotraukų galerijoje arba išsiųsti paštu.

3. Tuhi tatuiruočių salonas Kolkata:

Tuhi tatuiruočių salonas Kolkata

Tai dar viena populiari studija, kuri tampa pirmaujančia tarp Kolkatos parduotuvių. Iš jų galite gauti įvairių genčių, Polinezijos ir kitų gėlių ar 3 D modelių. Daugiau informacijos apie jų dizaino galeriją ir kainas galite gauti jų veidų knygos puslapyje adresu https://www.facebook.com/tuhistattoo. Tai vienas geriausių tatuiruočių salonų Kolkata.

4. Driežo odos tatuiruotės:

Driežo odos tatuiruotės

Tai yra priešais „South City Mall“, Prince Anwar Shah Road, Lake Gardens. Tai gerai žinoma studija, taip pat gana brangi. Jei norite, kad dizainas būtų tinkamai nudažytas arba seną raštą padengtumėte madingu dizainu, tuomet galite nusipirkti šios parduotuvės menininkų. Daugiau informacijos apie kainas ir dizaino galeriją galite gauti jų svetainėje adresu http://lizardsskintattoos.com/. Čia pagrindinis menininkas yra Niloy Das.

5. „Carapace Ink Studio“ Kolkata:

„Carapace Ink Studio“ Kolkata

Tai gerai žinoma salonas. Čia galite padaryti savo dizainą mažesnėmis kainomis. Yra populiarių menininkų, kurie gali nupiešti dizainą pagal jūsų skonį ir kišenę. Tai yra Chittaranjan Avenue Road. Daugiau informacijos apie jų dizaino galeriją ir kainas galite gauti jų veidų knygos puslapyje adresu https://www.facebook.com/carapacetattoos.

6. Rašalo tatuiruotės:

Rašalo tatuiruotės

Tai labai populiari parduotuvė. Tai taip pat gerai žinoma vieta, kur daugelis įžymybių atlieka savo dizainą. Šie menininkai gali atlikti actekų modelius, o jų kainos yra patogios kišenei. Jis įsikūręs Burrabazar. Šioje parduotuvėje galite įsigyti įvairių tipų modelių. Tai labai populiari parduotuvė ir jie turi kūrybingų menininkų. Daugiau informacijos galite rasti šiuo adresu: http://www.justdial.com/Kolkata/Inkup-Tattoos-%3Cnear%3E-Near-Rammandir-Burrabaz/033PXX33-XX33-130201215552-M7T4_S29sa2F0YSBUYXR0b28XJXJW.

7. „Ink Link Studio“ Kolkata:

„Ink Link Studio“ Kolkata

Tai yra prie Biren Roy kelio Oxytown mieste Kolkata. Šioje mažoje parduotuvėje galite įsigyti įvairių tipų dizainų. Daugiau informacijos ir informacijos apie kainas galite gauti šioje svetainėje http://in.88db.com/india/Kolkata+Kolkata-G-P-O-/Beauty/Tattoo-Body-Piercing/ad-1155636/.

8. Rašalo ministerija:

Nuo tada, kai jis buvo atidarytas 2010 m., Tai tapo pirmaujančia studija. Žmonės iš kitų miestų atvyksta į šią parduotuvę norėdami pagaminti savo individualų dizainą. Taip palaikoma tinkama higiena ir teikiamos paslaugos pagal jūsų skonį ir kišenę. Daugiau informacijos apie dizainą ir kainas galite gauti jų veidų knygos puslapyje adresu https://www.facebook.com/pages/Ministry-Of-Inkin/162325627118027.

9. 3 „Cube Tattoo Studio“ Kolkata:

3 „Cube Tattoo Studio“ Kolkata

Tai populiari ir pirmaujanti tatuiruočių dizaino studija. Iš šių menininkų galite gauti įvairių modelių. Taip pat galite gauti daug pritaikytų genčių ar egiptiečių ar šriftų modelių. Jų nuotraukų galeriją ir kitą informaciją galite patikrinti jų svetainėje adresu http://www.3cubetattoo.com/. Tai vienas iš populiariausių tatuiruočių salonų Kolkata.

10. „Shree“ tatuiruočių salonas Kolkata:

Tai yra Ariadaha. Šioje parduotuvėje galite įsigyti įvairių modelių už mažą kainą. Daugiau informacijos ir jų kainas galite sužinoti šioje svetainėje adresu http://www.indiamart.com/shree-tattoo-parlour/.